6 Ay Garantili İlaçlama 139 TL
Evlere ve İş Yerlerine temizlik gerektirmeyen, ilaçlama hizmet bedelimiz 100 m2 ye kadar, 219 TL yerine sadece 139 TL ! Dünya markası ilaçlar ve en iyi çözüm sistemleri ile hizmetinizdeyiz.
Detaylar İçin Tıklayınız

6 Ay Garantili İlaçlama

GÜNCEL 2019 İLAÇLAMA FİYATI 139 TL 

NEDEN BU KADAR UYGUN FİYAT ?

Mükemmel organizasyon yapısıyla en başta; ulaşım maliyetlerinin düşürülmesi,  toplu ürün alımlarındaki fiyat avantajları, edinilen yüksek tecrübe ile haşere ve fare sorunlarını kısa sürede bitirmemiz ve sürüm avantajıyla fiyatlarımızı uygun hale getirmemizi sağlanmıştır.

1992 yılından beri profesyonel alanda en iyi hizmeti sağlama gayreti içerisindeyiz. Evlere ev İş yerlerine verilen haşere ilaçlama hizmetimiz sadece 99 TL. Tüm çalışmalarımızı 6 ay garantili halede sunmaktayız. Verilen fiyat 100 m2 ye kadar geçerli İstanbul merkez bölge fiyatlarıdır.

TAMAMEN KOKUSUZ VE LEKESİZ ÖZEL ÜRÜNLER

Kullanılan tüm ürünlerimiz tamamen kokusuz ve leke bırakmayan özel ürünlerdir. Kullanılan ilaç markalarını sayfa sonunda bulabilir ve internetten gerekli araştırmayı yapabilirsiniz. İnsan ve çevre sağlığına aşırı duyarlı olan firmamız, kullanılan tüm biyosidal ürünleri en iyi markalardan oluşmaktadır.

YÜKSEK ÜCRET TALEP EDEN FİRMALARIN İLAÇLARI DAHA MI İYİ?

Şu an dünya genelinde kullanılan en iyi haşere ilacı markalarına sahibiz. Kullandığımız ilaçları internettende araştırabilirsiniz. Firmaların birbirinden farklı fiyat politikaları vardır. Genellikle sezonluk çalışan firmalar ve şahıs olarak bu işi  yapan kişiler yüksek kar elde etmek amacıyla, fiyatlarını yüksek tutarlar. Bunun haricinde diğer firmaların, ilaçlama fiyatlarının yüksek olmasının başka bir neden yoktur.

KORSAN FİRMALAR VE ŞAHISLAR

Öncelikli olarak bu konuda çok dikkat edilmesi gerekir. İlaçlama yapacak olan firma veya şahsın yeterlilik belgelerinin kontrolü sağlanmalıdır. Çünkü bilinçsiz ve amatör yapılan uygulamalar, sürekli yapısı değişen haşere ve fare sorunlarında büyük sorunlara yol açabilmektedir. Kullanılan yanlış ürün haşere ve farelerin bağışıklığını kuvvetlendirir ve telafisi zor olacak durumlara sebep olur.

DÜNYA MARKASI İLAÇLAR İLE HİZMETİNİZDEYİZ

bayer

Bayer

Alman markası olan bayer, dünyada en tanınmış ürünlerin başında gelmektedir. Sadece profesyonel kullanıma uygun ürünleri bir çok haşere ve kemirgen de başarı sağlamaktadır.

vebi-ilac

Vebi

İtayan markası olan Vebi ilaç, Avrupa’da profesyonellerin ilk tercihi olarak yer almaktadır. İnsan ve çevre sağlığına verdiği önem, eşsiz mikro kapsül teknolojisi, bağışıklık düşürücü etken maddeleri ve her koşulda muazzam etkisi, Vebi ilacı vaz gelçilmez bir ürün haline getirmektedir.

basf-ilac

Basf

Basf Amerika Birleşik Devletleri patentli bir markadır. Özellikle jel ürünlerde başarı sağlamıştır.

entosav-ilac

Entosav

Entosav Türk üretici ve ithal edici firmaların başında gelir. Biyosidal alanlarda başarı elde etmiş bir ürün yelpazesine sahiptir.

31 Ağustos 2016
6.104 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?