Site Rengi


6 Ay Garantili İlaçlama 139 TL
Evlere ve İş Yerlerine temizlik gerektirmeyen, ilaçlama hizmet bedelimiz 100 m2 ye kadar, 225 TL yerine sadece 139 TL ! Dünya markası ilaçlar ve en iyi çözüm sistemleri ile hizmetinizdeyiz.
Detaylar İçin Tıklayınız

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare İlaçlama Fiyatları

FARE İLAÇLAMA FİYATLARI

Fare ilaçlaması hakkında çok değişik fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Kullanılan fare ilaçları kalite bakımından çok fazla farlılık göstermektedir. Bu nedenle uygulama yapılmadan önce çok iyi bir araştırma yapılmalı ve araştırmadan sonra hizmet alınmalıdır. Yanlış ilaç kullanımı, zehirlenmeye vede farelerin bağışıklık kazanarak telafisi çok zor durumlara yol açar.

FARE İLAÇLAMA 135 TL YERİNE SADECE 89 TL

Fare ilaçlama hizmet bedelimiz İstanbul içi sabit olarak 100 m2 ye kadar sadece 89 TL. Daha büyük alanlarda iskonto uygulanmaktadır.

TÜRKİYE’DE TEK! 38 ADET AKTİF MADDE

Özellikle alana giren fare türü tam olarak bilinmediği için, tüm fare çeşitleri için tasarlanmış 38 adet aktif madde bulunan 4 adet ürün kullanılmaktadır. Bu ürünler tüm farelere karşı etki göstermektedir. Özellikle bu çalışmamız, çok fare olan alanlarda büyük başarı elde etmiştir.

SAĞLIK AÇISINDAN RİSKSİZ

Kullanılan ilaçların tamamı sağlık açısından hiç bir tehdit oluşturma. Ürünlerin tamamı Sağlık Bakanlığı, Tarım Bakanlığı, dünya sağlık örgütünden onaylı dır. Direk cilde temasında bile hiç bir zarar vermez. İlaçlar yalnızca farelerin biyolojik yapısına göre formüle edilmiştir.

fare-istasyonu-fiyatlariFARE İSTASYONU FİYATLARI

Talep doğrultusunda uygulanır.

  • Fare İstasyonu 11 TL – İlaç ve teslimat Dahil. Toplu alımlarda iskonto uygulanır.
  • Fare istasyonları insan veya hayvanların direk temasını engeller.
  • İstasyon özellikle, farenin rahat davranması ve kullanılan ilacın daha uzun süre dayanmasını sağlamaktadır.


FARE İLAÇLAMA KAMPANYASI

Firmamız tüm müşterilerine eşit şartlarda hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda en ucuz ve en kaliteli servisi sağlamaktayız. Tüm yapılan çalışmalarımız, garantili ve müşteri memnuniyetini üst planda tutmayı hedeflemiştir. Sürekli yenilenen indirimler, müşteri potansiyeli ve marka tanıtımını arttırma açısından en düşük fiyat politikamızı sürdürmektedir.

FARE İLAÇLAMA FİYAT LİSTESİ

1 – 100 M2……………………….89 TL
100 M2 üzeri……………………Fiyat isteyiniz.

08 Eylül 2015
2.981 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. ibrahim dedi ki:

    numara?

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?