Site Rengi


6 Ay Garantili İlaçlama 139 TL
Evlere ve İş Yerlerine temizlik gerektirmeyen, ilaçlama hizmet bedelimiz 100 m2 ye kadar, 219 TL yerine sadece 139 TL ! Dünya markası ilaçlar ve en iyi çözüm sistemleri ile hizmetinizdeyiz.
Detaylar İçin Tıklayınız

Hastahane İlaçlama

hastahane-lalamaHastahane ilaclama

Hastahane ilaçlaması çok yüksek hassasiyet gerektiren bir konudur. Haşere istilası en üst boyunda olmadığı sürece pülverizatör ile hassas uygulama gerçekleştirilmesi gerekir. Kullanılan ilaçlar profesyonel kullanıma ve hastane içerisindeki ortama uygun formülü olması gerekir.

Hastahane Odalarının İlaçlaması

Hastahane odaları ve koridorlarının pülverizatör ile hassas uygulama yapılması gerekir. İlaçlanan ortamların boşaltılmasına veya boş kalmasına gerek duyulmamaktadır. Sadece odalarda yatan hasta bulunmaması yeterlidir. Hastanede kullandığımız ilaç türleri insanlarda sağlık açısından bir tehdit oluşturmamaktadır. Hastanelerin en ideal ilaçlama şekli, akşam insan yoğunluğunun az olduğu vakitler seçilmelidir.

Ameliyathanelerin İlaçlanması

Kullandığımız ilaçlar insan sağlığına bir zararı bulunmamakta. Fakat ameliyat alanının ilaçlanması için kapalı kalacağı süre içerisinde ilaçlanıp, gerekli etki süresi dolunca dezenfekte edilmesi gerekir.

Hastahane Otoparklarının ve Bodrum Katların İlaçlanmasıhastahane-bocek-lalama-firmas

Hastahane otoparkları, oda ilaçlama yöntemi ile aynı şekilde yapılmalıdır. Fakat bazı durumlarda ilaç çeşitleri değiştirilebilir. İlaç çeşitlerinin değiştirilmesi durumunda yoğunluğun en az yaşandığı saatlerde uygulama gerçekleştirilir. Otoparklarda, bodrum katlarda diğer bir sorun ise farelerdir. Bu kemirgen türleri hastane içerisine giriş yapmadan müdahale edilmelidir. Genel olarak kanalizasyondan ve bodrum katındaki dış alanlara açılan boşlulardan giriş yaparlar. En kısa süre içinde kimyasal ve fiziksel müdahale uygulanması gerekir.

Hastahane Kantin ve Yemekhanelerin İlaçlanması

Hastahanelerin kantin ve yemekhanelerin ilaçlanması, normal lokanta ilaçlaması ile aynı yapılır. Fakat kullanılan ilaç hastahane iç ortamına uygun olması gerekir. Gerekli kimyasal tedbirlerin yanında yüksek yoğunluklu fiziki tedbirlerde alınır. Fiziki tedbirlerin başında sinek yok etme makinesinin olması zorunluluktur. Gerekli kemirgen kontrolünün sağlanması gerekir.

31 Ağustos 2016
1.589 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?