Site Rengi


6 Ay Garantili İlaçlama 139 TL
Evlere ve İş Yerlerine temizlik gerektirmeyen, ilaçlama hizmet bedelimiz 100 m2 ye kadar, 225 TL yerine sadece 139 TL ! Dünya markası ilaçlar ve en iyi çözüm sistemleri ile hizmetinizdeyiz.
Detaylar İçin Tıklayınız

Haşerelerin Bağışıklık Kazanması

Haşerelerin Bağışıklık Kazanması

HAŞERELERİN BAĞIŞIKLIK KAZANMASI

Haşerelerin bağışıklık kazanması durumunda bir çok kimyasal madde sonuç vermemektedir. Bu durumlarda özel çözümler uygulanmalı ve mevcut haşereye yönelik bağışıklık ilaçları kullanılması gerekir.

Çok kokulu ilaçlar kullanmak veya yasaklı ürünlerin başında gelen tarım ilacı kullanmak bağışıklığa kesinlikle çözüm olmaz. Aksine bu tarz yöntemler haşerelerin daha da güçlü hale gelmesine neden olabilir.

Farklı firmalardan üst üste değişik yöntemlerle ilaçlama yaptırmakta bu konuda çözüm sağlamayabilir.

Bağışıklık kazanan haşerenin tam olarak türünü tespit ettikten sonra, firmamız tarafından özel formüle edilmiş etken maddelere sahip, kimyasallar kullanılır. Bu kimyasallar genellikle kokusuz ve insan sağlığına zararsız ürünlerden formüle edilir. Fakat nadir durumlarda, kokulu birleşene sahip ilaçlarda kullanılabilir. Bu konuda firmamız sizi ayrıntıları olarak bilgilendirecek ve yapılacak olan hazırlık – temizlik bilgilerini ayrıntılı olarak aktarır.

17 Haziran 2016
1.186 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?