Site Rengi


6 Ay Garantili İlaçlama 139 TL
Evlere ve İş Yerlerine temizlik gerektirmeyen, ilaçlama hizmet bedelimiz 100 m2 ye kadar, 219 TL yerine sadece 139 TL ! Dünya markası ilaçlar ve en iyi çözüm sistemleri ile hizmetinizdeyiz.
Detaylar İçin Tıklayınız

Tamamen Kokusuz İlaçlama

Tamamen Kokusuz İlaçlama

Kullandığımız tüm ürünler tamamen kokusuz ve leke bırakmayan özel ürünlerdir. Tüm kullandığımız ürünler dünya genelinde, en kaliteli haşere ilaçları olarak gösterilmektedir.

İnsan sağlığı açısından hiç bir risk oluşturmayan, sadece haşere anatomisine göre geliştirilmiş, etken maddelerin çoğu uçucu özelliktedir.

 

DÜNYA MARKASI İLAÇLAR İLE HİZMETİNİZDEYİZ

bayer

Bayer

Alman markası olan bayer, dünyada en tanınmış ürünlerin başında gelmektedir. Sadece profesyonel kullanıma uygun ürünleri bir çok haşere ve kemirgen de başarı sağlamaktadır.

 

vebi-ilac

Vebi

İtayan markası olan Vebi ilaç, Avrupa’da profesyonellerin ilk tercihi olarak yer almaktadır. İnsan ve çevre sağlığına verdiği önem, eşsiz mikro kapsül teknolojisi, bağışıklık düşürücü etken maddeleri ve her koşulda muazzam etkisi, Vebi ilacı vaz gelçilmez bir ürün haline getirmektedir.

 

basf-ilac

Basf

Basf Amerika Birleşik Devletleri patentli bir markadır. Özellikle jel ürünlerde başarı sağlamıştır.

 

entosav-ilac

Entosav

Entosav Türk üretici ve ithal edici firmaların başında gelir. Biyosidal alanlarda başarı elde etmiş bir ürün yelpazesine sahiptir.

17 Haziran 2016
2.339 kez görüntülendi
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?