Apartman İlaçlama

Apartman İlaçlama

Apartman ilaçlama işlemi aslında sandığınızdan daha çok uygulanması gereken bir işlemdir. Çünkü bina ve apartmanlarda birden çok insan barınmaktadır. Bu yüzden pek çok farklı insanın yaşam şekli aynı ortamda var olmaktadır. Kimi insan olması gerektiğinden fazla titizken, kimisi temizliği ve hijyeni hiç önemsemez. Bu yüzden birçok insan haşerelerden çok mikroorganizmalarla mücadele eder. Elbette bu kadar çok insanın barındığı ortamlarda haşerelerinde çoğunlukla barınması kaçınılmazdır. Hem insanların farklı yaşam şekilleri hem de haşere çoğunluğu sağlığınızı olumsuz yönde çok fazla etkilemektedir.

Tüm bunların önüne geçmek ise yalnızca ilaçlama işlemlerinin yapılmasıyla sağlanabilir. Apartmanların ilaçlanması yapılırken bazı önemli hususlar göz önünde bulundurulmalıdır. Bunlardan en önemlisi ise bir apartman ve binada farklı haşere türlerinden tutun, kemirgen hayvanlara kadar tahmin edemeyeceğiniz tür ve yoğunlukta haşere ve kemirgenler olabilir. Binaların merdiven boşlukları, bodrum katları, kömürlük ve yangın merdiven aralıkları bu haşere ve kemirgen türlerinin mesken yeri olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik bu canlılar daha da ileriye giderek,  evlerimizin içlerinde dahi diledikleri gibi gezinirler.

Bu durum insanlar için oldukça tehlikelidir. Bina boşlukları insanların ve çocukların çok sık bulundukları mekânlar arasında yerini alır. Bu yüzden bu haşere ve kemirgenlerin yaymış oldukları mikroorganizmalara maruz kalmaları kaçınılmazdır. Kemirgenlerin gezindikleri yerlere bırakmış oldukları idrar ve dışkıları insan sağlığı için ciddi zararlar barındırır. Bu yüzden bina ve apartmanların ilaçlanması ve dezenfektan edilmesi son derece önemlidir. Firmamız bünyesinde yer alan ilaç ve materyaller haşerelerin tamamen yok olması için tasarlanmıştır.

Bu yüzden bu tür sorunlarınızı kendiniz halletmek yerine profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Bina ve apartman ilaçlamaları büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Çünkü yukarıda da belirttiğimiz üzere binada hem haşere yoğunluğu ve türü, hem kemirgen hayvan çeşidi ve türü hem de farklı insanların farklı yaşam türleri var olmaktadır. Bu yüzden ilaçlama işlemleri yalnızca tek bir ilaçlama türü ile yapılamayabilir. Çünkü her bir haşere türüne göre ayrı bir ilaçlama türü ve çeşidi bulunmaktadır. Haşereler sandığınız üzere tek bir ilaçla asla yok olmazlar. Her birinin ilacı birbirinden farklıdır. Bu yüzden özellikle bina ve apartman ilaçlama işlemleri mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Firmamız bu konuda tüm donanımlara sahiptir. İşlerinde uzman çalışanlarımızla bina ve apartmanlarda bulunan haşere, kemirgen ve mikroorganizmaların profesyonel çalışmalarımızla resmen kökünü kurutuyoruz. Sağlığınızı her daim ön planda tutuyoruz. Bu yüzden çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sergiliyoruz. Her bir noktayı ve detayı atlamadan, işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Çalışmalarımızda kullanmakta olduğumuz ilaç ve materyallerimiz sağlık bakanlığı olup, en son sistem teknolojik cihazlarla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bir telefonla bizlere anında ulaşabilir, uzman desteklerimizden anında faydalanabilirsiniz. Daha kapsamlı bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilir, canlı destek hattımızdan ayrıntılı hizmet alabilirsiniz. Kalitenin ve güvenin tek adresi olarak sizler için buradayız.

 

Apartman İlaçlama

 

Apartman İlaçlama Fiyatı

Bina apartman ilaçlama fiyatı belirlenirken binanın şekli, büyüklüğü, haşere yoğunluğu, haşere türü gibi bazı etkenler göz önünde bulundurularak ilaçlama fiyatları belirlenir. Ayrıca bunun yanı sıra mekânın uzaklığı, ikinci bir ilaca ve ilaçlama işlemlerinin tekrarlanması gibi bazı etkenlerde ele alınarak en uygun fiyat aralığı siz değerli müşterilerimizle paylaşılır. İlaçlama işlem fiyatlarını mekânı görüp keşfetmeden belirlemek imkânsızdır. Ancak web sayfamızda yer vermiş olduğumuz fiyat aralıkları aşağı yukarı malzeme fiyatlarını belirlemektedir. Bu yüzden bina ve apartman ilaçlama fiyatlarını belirlerken, ön gözlem yapılması çok önemlidir.

Apartmanların genellikle bordum katları veya eskiyen havalandırma boşlukları haşerelerin yaşam merkezi haline gelebilmektedir. Eskiye haşere borularının etrafında da bu yuvalanmalar söz konusu olabilir. Yuvalanmaya yeni başlayan haşereler kendilerini fazla göstermeden hareket kabiliyeti kazanırlar. Fakat sorun ileri boyuta ulaştığında kendilerini yavaş yavaş gösterir ve dairelerin içine girmeye başlar.

Daire sahipleri bireysel olarak ilaçlamasını yaptırsalar da, sorun geçici olarak çözülür ve ilerleyen zamanlarda tekrar çıkmaya başlayabilirler. Bu sorunu tam olarak bitirmek için apartmanda bulunan, haşere yuvalanmasına uygun tüm alanların 15 – 35 gün ara ile iki kere ilaçlanması gerekir.

Tüm apartman ve bina ilaçlama ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilir veya Whatsapp hattımızdan randevu talep edebilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA