Böcek İlaçlama Servisleriİlaçlama

Büyükçekmece Böcek İlaçlama

Büyükçekmece Böcek İlaçlama hizmetinde firmamız her türlü böcek ve haşere türlerinde uzman ilaçlama çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmektedir. Farklı birçok haşere çeşidiyle etkili bir mücadele gerçekleştiriyoruz. Belli başlı birçok haşere türünde ilaçlamalar yapıyoruz. Fare, güve, örümcek, hamamböceği, kene, arı, sinek, kulağakaçan, kuş biti, pire, salyangoz, gümüşböceği, kırkayak, çıyan, tahtakurusu, akrep, termit, teşbih böceği, mite, bit gibi pek çok haşere türüne karşı etkili ilaçlama yapmaktayız.

Böcek türlerine etkili bir savaş vermeniz tek başınıza mümkün değildir. Herhangi bir marketten alacağınız ilaçla böcekleri yok etmiş olarak düşünebilirsiniz ancak bu böceklerin ilaç türlerine karşı çok daha güçlü şekilde bağışıklılık gösterdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Haşere türleriyle mücadelede mutlaka profesyonel bir ilaçlama desteği almanız kesin ve net sonuçlara ulaşmanız nettir.

A1 ilaçlama olarak Büyükçekmece Böcek İlaçlama kapsamında haşere ve kemirgen türlerine karşı özel olarak geliştirilmiş ilaçlarımızda etkili ve kesin sonuçları alıyoruz. Bunun için alanında uzman 2 ekibimiz haşere sorunu olan bölgeye gelerek detaylı bir inceleme yaparak ilaçlama için bir plan oluşturmaktadır. Bazı haşere türlerine gerektiğinde 2.ci bir ilaçlamada yapılmaktadır. Büyükçekmece bölgesinde sıklıkla karşılaştığımız haşere sorunlarında fare, kene, sivrisinek, kırkayak, pire, hamam böceği gibi haşerelerle etkili bir mücadele vermekteyiz.

Büyükçekmece Tahtakurusu İlaçlama

 Tahtakurusu oval şeklinde kahverengi bir yapıya sahiptir. Tahtakuruları uçmayan haşere türleri arasındadır. Tahtakuruları insan ve hayvanların kanı ile beslenirler. Dişi tahtakuruları yaşam süreleri boyunca büyük bir toz tanesi kadar yüzlerce yumurta bırakma kapasiteye sahiptir. Tahtakuruları beslendikten sonra vücutlarında çeşitli reaksiyonlar oluşmaktadır. Bir tahtakurusunun beslendiğini onu gözlemleyerek anlayabilirsiniz.

Beslendikten sonra bedenleri yaklaşık 2 katı kadar büyür bazıları ile bir anda kırmızı renge dönüşebilir. Tahtakuruları çok hızlı hareket edebilme yeteneğine sahiptir. Duvarda gördüğünüz bir tahtakurusu 2 saniye sonra oradan kaybolmuş olabilir. Tahtakuruları çok hızlı üreyen bir haşere türüdür. En sevdiği yuva yaptığı alanlar ise evlerin mobilya ve tahtalarında yer alırlar. Bu sebeple onları hemen fark etmeniz biraz geç olabilir. Tahtakurusunu fark etmeniz zor olabilir bu haşere türleri siz uykuya geçtiğiniz zaman ortaya çıkarlar ve sizi ısırdıkları zaman ancak onların varlığını anlayabilirsiniz.

Tahtakuruları evlerin hangi kısmında yaşarlar diye soracak olursanız?

Evlerin yatak odası, karyola, baza, yatak örtüsü, mobilya çatlak ve yarıklarında, duvarların soyulan çatlak kısımlarında, zeminde aşınmış parkelerin arasında, halı altlarında, perde aralarında rastlamak mümkündür. Tahtakurularının varlığından şüpheleniyorsanız mutlaka uzman bir ekipten destek alarak keşif talep etmelisiniz. Zira ilerleyen durumlarda tahtakuruları çok hızlı üreyip çoğalabildikleri için ilaçlama süreci çok daha fazla uzayabilmektedir. Profesyonel bir ilaçlamayla tahtakuruların dan kurtulmak mümkün.

Büyükçekmece Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ve haşere türlerinde en büyük problem onların yaşam alanlarımızı tehdit etmesi ve rahatsızlık vermesidir. Ayrıca bu haşere türlerinin ısırması ve yaymış oldukları mikrop ve zarar ciddi sağlık sorunlarına sebep olmaktadır. Haşere türlerinde sıklıkla tahtakurusu, güve, kene, örümcek, hamam böceği, gümüş böceği, pire, bit, termit, mite, fare, karınca, sivrisinek, karasinek olmak üzere pek çok haşereyi ilaçlandırma yöntemiyle ortadan kaldırıyoruz.

Fiyatlandırmamızı şu şekilde oluşturuyoruz. Büyükçekmece Böcek İlaçlama olarak tespit edilen haşere türü, yoğunluğu ve kapladığı alan fiyatlandırmada etken rol oynamaktadır. Uygun fiyatlarımız ile sizlere en iyi ilaçlama hizmetini sağlıyoruz. Böcek ilaçlama işlemi süresi haşere türünün yoğunluğuna yaşam alanının büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Kokulu ve kokusuz ilaçlama yönetiminde ilaçlama süresinde alanın kullanma süresi farklılaşmaktadır.

Örnek verecek olursak, bir depo alanı ilaçlanacaksa ve kokulu bir ilaçlama yöntemi yapılacaksa 1 ile 3 gün gibi bir ilaçlama süresi gerekmektedir. Bir ev ilaçlaması yapılacaksa mutlaka kokusuz ilaçlama tercih edilmektedir. Ev gibi alanlar küçük olduğu için ilaçlama süreside küçük çok daha az olacaktır. Böcek ilaçlama yaptırmak istiyorsanız ve bu sürecin ne kadar süreceği ve hangi yöntemin kullanılacağını öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz. A1 ilaçlama ile güvenli, kesin, sağlıklı sonuçlar elde etmek mümkündür.

Büyükçekmece Bahçe İlaçlama

Bahçeler çoğu birçok hayvanın yaşam alanı olmakla birlikte haşere türlerinin de yer aldığı en popüler alandır. Bahçelerde keyifli bir vakit geçirmek için sizi rahatsız etmeyecek haşere türlerinin olmaması da büyük bir avantajdır. Ancak bahçelerde birçok farklı haşere türüne rastlamak mümkündür. Düzenli aralıklarla yaptıracağınız böcek ilaçlama işlemiyle sizi rahatsız edecek tüm haşere türlerinin bahçenizden uzaklaşması mümkün.

Bahçelerde sıklıkla birçok haşere türüyle karşılaşılabilir; fare, akrep, yılan, arı, sinek, kene, böcek, karafatma, termit böceği, güvercin biti, salyangoz, pire, karasinek, peygamber devesi, çekirge, uyuz böceği başta olmak üzere bu haşere türleriyle bahçeniz istila edilmiş bile olabilir. Hangi haşere türünün olduğunu tespit etmeniz zor olabilmektedir. A1 ilaçlama olarak alanında uzman ekibimizle bahçenizde hangi haşere türlerinin varlığının olduğunu detaylı incelemelerle tespit etmekteyiz. Bahçenizde sizi rahatsız eden haşereleri sertifikalı özel ilaçlarımız ile anında müdahalede bulunarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Büyük Çekmece Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinekler oldukça can sıkıcı olmakta ve bu durum büyük bir rahatsızlık vermektedir. Firmamız sektörde en iyi ilaçlama hizmetini sağlamaktayız. Sivrisineklerle mücadele için mutlaka profesyonel bir ilaçlama çalışmasının yapılması gerekmektedir. Ülkemizde farklı bir çok sivrisinek türüne rastlanılmaktadır. Sivrisinekler çok hızlı üremekte ve çoğalmaktadırlar. Sivrisinekler kan emerek beslendikleri için farklı bir çok mikrobu taşıyarak ısırdıkları yerde alerjik büyük reaksiyonlara ve iltihaplanmalara neden olabilmektedirler.

A1 ilaçlama olarak sivrisineklerde mücadelede özel geliştirilen sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarla etkili bir hizmet sağlamaktayız.  Yaz mevsimi ile birlikte sivrisineklerde çoğalma başlamakta ve istila durumuna gelecek kadar bir üremeyle hemen hemen her yerde görülmektedirler. Sivrisinekler yumurtalarını sığ sulara bırakmakta ve dibinde yaklaşık 10 cm su birikintisi olan bir tabağın olması için bile yeterlidir. Sivrisinekler yumurtalarını durgun pis sulara bırakmak zorundadırlar.

Durgun su bir çok evin balkonunda, boş saksılar, atık sular, dere kenarları, pis su kanalları, teknelerin iç kısımları, fosseptik ve lağım sularının olduğu yerler onlar için en uygun yaşam alanlarıdır. Sivrisinekler; insanlar ve hayvanlara batı nil virüsü, sıtma ve zika virüsü gibi pek çok farklı hastalıkları bulaştırmaktadırlar. Küçük bir sivrisinek ısırığı size tehlikeli bir hastalık bulaştırarak enfekte edebilir. Dişi sivrisinekler ısıran tek sivrisineklerdir.

Dişi sivrisinekler yumurta bırakabilmek için enerjiye ihtiyaç duyarlar ve kan emerek beslenmeleri gerekir. Bir dişi sivrisinek ısırığı daha önce ısırmış olduğu hayvandaki hastalığı bir başka insanı ısırarak çok büyük bir kolaylıkla aktarabilmektedir.  Dünyanın bazı yerlerinde sivrisinek ısırıkları ölümcül sonuçlara sebebiyet vermektedir. Sivrisinekleri hafife almamı  bir sivrisinek saldırısı ile karşı karşıyaysanız mutlaka profesyonel bir ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. A1 ilaçlamayı hemen arayarak 7/24 müşteri hizmetleriyle detaylı bilgi alabilir ve hemen ilaçlama için keşif talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA