Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama işleminin profesyonel kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Çünkü ev ve haşerelerin bulunduğu her bir mekan ilaçlama sandığınız kadar kolay bir işlem değildir. Haşere ve böcekler çok çabuk üreyen hayvanlardır. Bu yüzden onlarla mücadele edip tamamen bulundukları mekandan temizlemek neredeyse imkansızdır. Hiç ummadığınız yerlere yuvalarını yapıp büyük bir hızla çoğalmaya ve evlerinizi bir an da işgal etmeye başlarlar.

Bu yüzden oldukça sinsi davranırlar. Aklınıza dahi gelmeyecek yerlerde bulunurlar. Evlerde bulunan haşere türlerinden çok fazla tehlikeli olanları da var olmaktadır. Bu sebepten ötürü evlerde fark edilen haşere ve böcekler fazlasıyla dikkate alınmalı ve elbette anında hareke geçilmelidir. İnsanlara ciddi oranda zarar veren böcek türleri var olmaktadır. Bu böcekler et ve kanla beslenen böceklerdir. Özellikle ortaya çıkmak için sessiz ve karanlık ortamları tercih ederler. İnsanların yaşam alanlarında bulunarak onların eti ve kanıyla beslenirler. Vücut yapıları gereği pek çok mikroorganizma taşımakla bilinirler. Sandığınızdan daha çok tehlike arz eden bu canlılar, insan sağlığını olumsuz yönde çok fazla etkilemektedirler.

Evlerde haşere ve böcek sorunları çok sık gördüğümüz vakalar arasında yerini almaktadır. Çünkü haşereler ve böcekler yaşamlarını sürdürebilmeleri için insanların bulundukları ortamları tercih ederler.  Öyle ki bazıları yalnızca insanlara bağlı yaşarlar. Et ve kanla beslenen parazitler yalnızca yaşamak için insanlara ve hayvanlara bağlıdırlar. Bu yüzden de insanların ve hayvanların çevresinde sık sık karşımıza çıkmaya büyük bir hızla devam ederler. Bu yüzden bu itici ve pis hayvanlardan kurtulmanın tek yolu elbette marka ilaçlarla ilaçlama işlemi yapılmasıdır. İlacın kaliteli olduğu kadar işçiliği de son derece önemlidir. Bu yüzden ilaçlama işlemini işlerinde uzman kişilerin uygulaması en önemli etkendir.

 

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları belirlenirken evin büyüklüğü ve evde bulunan haşere türü göz önünde bulundurularak bir fiyat belirlenmektedir. Bazı evlerde bulunan haşere türlerini yok etmek için ikinci bir ilaçlamaya ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü bazı haşere türlerinin bağışıklık sistemi o kadar gelişmiştir ki, ilk ilaçlamada kendilerinin bir kısmı yok olsa da bir kısmı inatla yaşamaya devam etmektedir. Bu yüzden ikinci bir ilaçlama işlemi gerekebilir.

Böcek ve haşere sorunlarınızı gözlemlediğiniz an firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Evlerinize olabildiğince çabuk gelen profesyonel çalışanlarımız, evinizin her bir köşesini detaylı bir şekilde inceleme yapar. Daha sonra haşere türünü ve yoğunluğunu keşfederler. Evin hangi noktalarının ilaçlanıp ilaçlanmayacağını iyi gözlemleyip, çalışma planını hazırlarlar. Daha sonra ilaç çeşidini ve miktarını belirlerler. Kapsamlı bir detaydan sonra en uygun fiyat aralıklarını belirlerler. İlaçlama fiyatları bu şekilde belirlenir.

Evlerde Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Evlerde böcek ilaçlama işlemleri yapılmadan hemen önce ilk olarak uygulanan işlem böcek türünü ve yoğunluğunu keşfetmek olmalıdır. Tüm bunlar keşfedildikten sonra ilaç ve miktarı böcek türüne göre hazırlanır. Evlerde böcek ilaçlama işlemi genellikle sıvı ilaçlama yöntemi ile yapılmaktadır. Sıvı ilaçlama işlemi sayesinde haşereler tamamen yok olurken, evdeki tüm zararlı organizmalarda tamamen ortadan kalkmış olur. Evlerde uygulanan sıvı ilaçlar, püskürtme ya da buharlaşma teknikleri ile uygulanmaktadır. Buharlaşma yöntemi ile kullanılan ilaçlama işlemlerinde evlerde ilaçlanan mekanların en az 2 saat boyunca kapalı kalması gerekmektedir.

Hava almaması ve ilaçlanan mekanda hayvan ya da insanın bulunmaması çok önemlidir. Kullanılmakta olan ilaçlar nasıl ki haşerelere zarar verip onları ortadan kaldırıyorsa, diğer hayvan ve insanlara da ciddi oranda zarar vermektedir. Bu yüzden ilaçlama işlemi asla tecrübesiz kişiler tarafından yapılmamalıdır. Bazı insanlar evlerindeki haşere sorunlarını yalnızca kendileri halletmeye çalışır. Bu yüzden marketlerde satılan ilaçları alarak bu sorunlarına yalnızca geçici çözüm sağlarlar.

Tam haşereler bitti yok ettim derken, bir anda evinizin istila edilmesi sizler için kaçınılmaz hale gelir. Bu yüzden haşere sorunlarında profesyonel yardım almak gerekmektedir. Çünkü haşereler çok çabuk üreyen hayvanlardır.  Evinizde onları yok etseniz dahi yumurtalarını yok etmeniz imkansızdır. Bu yüzden haşereler ısrarla belirli aralıklardan sonra karşınıza çıkmaya devam eder. Bitti ve yok oldu sandığınız böcekler, her geçen gün büyük bir hızla üremeye devam eder. Sağlığınızı riske atmayın. Böcek ve haşere sorunlarınızdan bizimle çözüm bulmanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Call Now ButtonHEMEN ARA