İlaçlama

Evde Böcek İlaçlama

Evde Böcek İlaçlama

Evde böcek ilaçlama firmamız bünyesinde yer alan ve evlerde bulunan tüm haşere ve kemirgen sorununuzun kökünü kurutmak için bu faaliyet gösteren bir ekiptir. Evlerde özellikle başlıca haşere türleri, tahtakurusu, kuş biti, örümcek çeşitleri, fare, kertenkele, hamamböcekleri (kalorifer böceği), pire,  karınca, mite, tatarcık, yılan, salyangoz vb. gibi haşere türleri yer almaktadır. Bu tür haşerelerle oldukça sık mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Bu haşereler yapısı gereği sandığınızdan çok fazla üreme eylemi gerçekleştirirler. Bu yüzden de yaşam alanlarımızın büyük bir kısmını kaplayarak resmen istila ederler. Özellikle üremek ve barınmak için evlerimizi tercih ederler.

Bu haşerelerin tamamı insan sağlığını ciddi oranda etkilemektedirler. Özellikle yaymış oldukları bakteri ve mikroplarla insanların sağlığıyla oynamakta üstün başarı sağlarlar. Bu yüzden bu hayvanlarla mücadele ederek hem kendilerini, hem yavru ve yumurtalarını hem de yaymış oldukları mikrop ve bakterileri tamamen ortadan kaldırmak gerekir. Bunun için ise tek çözüm tahmin ettiğiniz üzere ilaçlama işlemi yöntemidir.

Ancak hemen hemen herkes ilaçlama işleminde yüksek tecrübeye sahip olduklarını sanır. Bu yüzden haşere ve kemirgen ilaçlamalarının büyük bir kısmını kendileri oluşturmaya çalışırlar. Marketlerden almış oldukları çeşitli ilaçlarla bu hayvanları yaşam alanlarından uzak tutmaya çalışırlar. Ve hiçbir tecrübeye sahip olmadan ilaçlama işlemi yaparlar. Oysa bu yöntem gerçekten çok yanlış bir yöntemdir. Çünkü evlerde meydana gelen haşere türleri yalnızca tek bir ilaçla yok olmazlar.

Haşerelerin yapısı fark ederseniz eğer her ne kadar birbirine benzese de bağışıklıkları ve yaşam tarzları birbirinden farklıdır. Her ne kadar insanlar için aynı gibi gözlemlense de birbirinden çok farklıdır. Bu yüzden her bir haşerenin türüne göre ilacı ve ilaçlama yöntemi farklıdır. Marketlerden ve merdiven altı satıcılardan almış olduğunuz tek bir ilaçla evinizde ki haşere sorununu çözebileceğinizi sanıyorsanız çok yanıldığınızı belirtmek istiyoruz.

Asla tek başınıza ve tek bir ilaçla haşereleri yok edemezsiniz. Haşereleri yok etme konusunda firmamız personellerinin tamamı gerekli olan tüm eğitimlerini almış bulunmaktalar. Her biri her haşere türüyle nasıl mücadele edilir ve nasıl bir ilaçlama uygulaması kullanılmalıdır? Çok iyi bilir. Bu yüzden işlerinde %100 başarı sağlayarak haşere mücadelelerini kazanmanın gururunu yaşarlar. Firma olarak ev ilaçlama işlemlerinde yüksek başarı sağlamanın farkını her çalışmamız sonucunda yaşamaktayız. Bu yüzden piyasada lider firma olarak yerimizi almaktayız.

 

Evde Böcek İlaçlama

Evde Böcek İlaçlama Fiyatı

Evde böcek ilaçlama fiyatlarını herkes  olduğundan çok pahalı zanneder. Ve genellikle evlerde gelen haşere ve kemirgen sonuçlarıyla mücadelede en son firmalarla iletişime geçilip uzman yardım istenir. Bizlere ulaşıp yardım isteyinceye denk bazen iş işten çoktan geçmiş olur. Çünkü haşere ve kemirgenler insanlara ciddi oranda zarar verebilen canlılardır. Çünkü maddi zararların yanı sıra ciddi sağlık problemlerine de neden olmakta üstün başarı sağlarlar.

Örneğin; kemirgen türüne giren fareler evlerde ki lüks eşyalarınızı yapıları gereği kemirerek ciddi oranda maddi zarara neden olabilirler. Üstelik tüm bunları gerçekleştirirken bulundukları yere idrar ve dışkılarını bırakırlar. Fareler yapıları gereği çok fazla mikroorganizma yayan hayvanlardır. Bulundukları her mekânda insan sağlığına ciddi zararlar verebilecek bulaş hastalıklarını bırakırlar. Son derece masum görünen fareler ölümcül sonuçlara dahi sebep olmaktadırlar. Bu yüzden bu kemirgen türü tahmin edemeyeceğiniz kadar pis ve tehlikelidir.

Fareler çoğunlukla insan gıdalarıyla beslenirler. Saatlerce gıdalarımızın üzerinde gezinip beslenirken birde üzerlerine dışkı ve idrarlarını bırakırlar. Beslendikleri anda beslenme esnasında ağızlarında ki salya ve yemek artıklarını etrafa saçarak mikrop ve bakteri yaymaya büyük bir hızla devam ederler. Bu tür canlıların evinizden biran önce uzaklaşması oldukça çok önemlidir.

Çünkü bu canlılar tahmin ettiğiniz üzere çok daha tehlikeli bir yapıya sahiptir. Firma olarak farelerde dahil evlerinizde meydana gelen tüm haşere sorunlarınızın halletmek için varız. Evlerinizi işgal eden bu haşere türlerini ortadan kaldırmanın tek yolu olmazsa olmaz olan ilaçlama uygulamasıdır. İlaçlama işlemleri kesinlikle rast gele yapılmamalıdır. Çünkü bu hayvanların her biri ayrı özel ilaçlama yöntemi ile yok olmaktadır. Bunun için ise profesyonel bir ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Bu işlemleri ise yalnızca alanında uzman olan ve tam donanıma sahip olan firmalar gerçekleştirebilmektedir.

Evde Böcek İlaçlama Hizmetinden Yararlanmak İçin Hemen Bizi Arayabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA