Hastane İlaçlama

İstanbul’da Güvenilir Hastane İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

Hastane ilaçlama

Hastane ilaçlama, uzman ekipler tarafından en etkili şekilde devam eder. A1 İlaçlama, böcekleri hızla ve kalıcı olarak ortadan kaldırarak mağazada ki tehdidi sonlandırır. Güvenli ve çevre dostu ilaçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

A1 Markası İle Tanışın :

İstanbul’da onlarca hastaneyi böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Böceğin yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

İDDAALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmek için tıklayın.


Hastane ilaçlamada kullandığımız marka, Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve hastanede ki canlılara veya size zarar vermeyen özel kimyasalları içerir. Kullandığımız kimyasalların güvenliği konusunda asla taviz vermemekteyiz.

İlaçlama öncesinde, hastaneyi detaylı bir şekilde inceler ve sizin taleplerinizi dikkate alırız. Bu bilgiler doğrultusunda, yılların tecrübesiyle seçtiğimiz güvenilir markaların ilaçlarını tercih eder ve uygularız.

Daha önce onlarca ilaçlamayı başarıyla gerçekleştirdiğimiz işlerden edindiğimiz deneyimle,memnuniyetini ön planda tutarız. Bizi tercih eden ve tavsiye eden müşterilerimize teşekkür ederiz.


Hangi Marka İlaç Kullanıyorsunuz?

Markamız, güvendiğimiz Bayer ve Syngenta hastane ilaçlarını kullanmaktadır.

indirindir


Hastane İlaçlama Fiyatı Ne Kadar?

ilaclama fiyati

Hastane ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

Fiyatlar için yerinde inceleme yapıp fiyat vermekteyiz. Lüfen teklif isteyiniz.

İlaçlama fiyatları bulunduğunuz ilçeye, resmi ve tatil günlerine, böcek yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne, haşere türüne göre ve ikinci ilaçlama gerekip gerekmediğine göre değişiklik gösterir. Yazılan fiyatlar öngörülen fiyatlar olup, kdv hariç fiyatlardır.


Hastane ilaçlama hizmeti, sağlık sektöründe en hassas olduğumuz ilaçlama alanlarından biridir. Hastaneler, günlük hayatımızdaki sağlık merkezlerinin önemli bir parçasıdır ve burada yüksek düzeyde temizlik ve sterilizasyon gereklidir.

Kemirgenler, haşereler ve olası bakteri, mikrop oluşumlarını önlemek amacıyla düzenli hastane ilaçlaması kritik bir öneme sahiptir.

Hastanelerde kemirgenler ve haşereler, farklı yollarla içeri girebilecekleri gibi sıcak ve nemli havalarda hızla çoğalabilirler. Bu durum, hastane ortamları başta olmak üzere birçok alanda düzenli ilaçlama işleminin zorunlu hale gelmesini gerektirir.

Hastane ilaçlaması, hastalardan bulaşabilecek bakteri ve mikropların etkili bir şekilde yok edilmesinde avantaj sağlar.Temiz ve steril bir ortam sağlamak için hastane ilaçlaması büyük önem taşır.


Hastane İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılır?

soru 5

Hastane ilaçlama işlemleri, görülen haşere türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak belirlenen ilaç ve miktarına dayanarak gerçekleştirilir. Örneğin; hastane ortamında hamam böceği görüldüğünde, jel böcek ilaçları kullanılarak uygulamalara başlanır. Bu tür uygulamalarda alanların boşaltılmasına genellikle gerek yoktur.

Ancak bazı haşere türlerinin ilaçlanmasında tüm alanın boşaltılması gerekebilir; özellikle pire veya tahtakurusu gibi parazit türleri için, uygulama alanlarının en az 30 dakika boyunca boşaltılması önemlidir.

Etkili bir böcek ilaçlaması için kaliteli ilaç kullanımı büyük önem taşır. İlaçların kalitesi kadar, insan sağlığını olumsuz etkilememesi de dikkate alınmalıdır. Bu nedenle, tüm bu gereksinimlere uygun kaliteli ilaçlar tercih edilmelidir. Hastane ortamlarında genellikle püskürtme yöntemiyle ilaçlama yapılır.


Hastane İlaçlama İşlemleri Hangi İlaçlama Firmaları Tarafından Yapılmalıdır?

 

Hastane ilaçlamaAlanında ciddi bir profesyonellik gerektiren ilaçlama, Sağlık Bakanlığı onayına sahip, insan sağlığına zarar vermeyen ve tam donanımlı ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır.

Hastane ortamlarında haşere ve kemirgen mücadelelerinde genel pest kontrol işlemleri konusunda deneyimsiz firmalara güvenilmemelidir. Çünkü yanlış uygulanan hastane ilaçlama işlemi, haşerelerin ortadan kalkmamasına neden olabilir ve binlerce insanın sağlığını riske atabilir.


Periyodik İlaçlama İşlemlerini Kimler Yaptırmalı?

bina ilaclama zamani

Bu ilaçlama işlemi genellikle fırınlar, okullar, fabrikalar, kafeler, restoranlar, oteller, ofisler, iş yerleri gibi işletmelerde tercih edilen ve zorunlu bir uygulama olarak günümüzde yerini almıştır. Ayrıca sağlık alanında hizmet sunan her türlü kurumun periyodik ilaçlama servisine belirli aralıklarla başvurması büyük önem taşır.

 


Hangi Aralıklarla Periyodik İlaçlama İşlemi Tekrarlanmalıdır?

ilaclama

Mekanlar açısından periyotların belirlenmesinde önemli unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurların başında, hizmet alacak kuruluşun işlevi gelmektedir. Örneğin; bir sağlık kuruluşunun ilaçlama sıklığı, diğer kurum ve kuruluşlara göre daha sık olmalıdır.

Çünkü sağlık kuruluşları, bakteri ve mikrop barındırma potansiyeli en yüksek mekanlardan biridir. Her türlü hastanın tedavi edildiği bu ortamlar yeterince temiz ve bakımlı olmalıdır. Bu nedenle periyodik ilaçlama, ayda bir yapılmalıdır.


SONUÇ : Hastane ilaçlama alanında uzman firmalara teslim edilmeli ve bireysel girişimler de bulunulmamalıdır.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA