Böcek İlaçlama Servisleriİlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama çalışmalarında tüm haşerelere karşı özel ilaçlarımız ile etkili bir mücadele sağlayarak sizleri tüm haşere sorunlarından kurtarıyoruz. Haşere türleri hemen her alanda karşımıza çıkmaktadırlar. Genellikle evlerde, ofislerde, fabrikalarda, okullarda, bodrum katlarında, çatı katlarında, fırınlarda, restoranlarda, marketlerde, depolarda, apartmanlar, bahçeler olmak üzere haşerelerin en sık uğradığını ve yuva yaptığı alanlar olarak öne çıkmaktadır.

İSTANBUL PİRE İLAÇLAMA

Pireler çok küçük parazitler olarak yaşamlarını sürdürürler kan ile beslenen bu haşere türü genellikle hayvanlarda sıklıkla rastlanılmaktadır. Pireler genellikle ılıman iklim olan yerlerde yaşamayı tercih ederler. İstilacı bir haşere türü olan pireler kanatlı veya kanatsız hayvanların derilerinde yaşayarak oradan beslenen bir kan emici türdür. Pireler genellikle köpek, kedi, insan, tavuk, civciv gibi pek çok hayvanın vücutlarında yaşarlar. Gözle görülemeyecek kadar küçük olan pireler kanatsız bir haşere türüdür. İstediği farklı bir konağa zıplayarak ulaşmakta ve karnını doyurduğunda yeni konaklar arama eğilimine girmektedir. Pireler ısırdıkları yerde bir salgı yayarak o bölgenin kızarmasına ve kaşınmasına sebep olabilir.

Pireler evlere nasıl ulaşabilir?

Bu sorunun cevabı çok kolaydır, pireler hayvandan hayvana zıplayarak geçmektedir. Evcil hayvanınız kedi veya köpeğinizi dışarıda parka çıkardığınız zaman sokak köpeği veya kedi ile temasında evcil hayvanınıza çok kolay bir şekilde pire sıçrayabilir. Kedi ve köpeklerin vücutlarının pirelerin yaşam alanı olmasında olağandır. Siz ne kadar evcil hayvanınızı temiz tutsanız da yapısı gereği pirelerin onlara ulaşması her zaman mümkündür. Kedi veya köpeğinizde pire olduğunu ısırık izleriyle ve evcil hayvanınızın kendisini kaşımasıyla çok rahat bir şekilde tespit edebilirsiniz. Pire türü oldukça can sıkıcı bir haşere türü olmakla birlikte insanlara da bulaşmaktadır.

Pireler genellikle evlerde bulunan battaniye, halı, kilim, yorgan, yün gibi eşyalarda saklanmaktadırlar. Pirelerin istila oranına göre pire ilaçlamasının dozu ve ilaçlama süresi değişebilmektedir. Pireler ısırdıkları alanı kızarmasına sebep olarak aşırı bir kaşıntı vermektedir. Pire ısırığı özellikle bebek, çocuk, yaşlı ve kronik rahatsızlığı olan insanlara ölümcül sonuçlara sebep olabilir. Evinizde herhangi bir pire olduğuna dair şüpheniz varsa mutlaka uzman bir ilaçlama ekibinden destek alarak bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Haşere türleriyle etkili bir mücadele gerçekleştirebilmek için uzman bir ilaçlama ekibinden destek almalısınız. Tek başınıza yapacağınız gereksiz kimyasal müdahaleler haşerelerin biyolojik dengesini bozarak bu ilaçlara karşı vücutlarının dayanıklı olmasına neden olur. Firmamız haşerelere karşı özel olarak geliştirilen her haşere türüne göre farklı ilaçlamalarla etkili bir çalışma sağlamaktayız. Gelen haşere ilaçlama talebiyle keşif ekibimiz yola çıkmakta ve haşere sorunu olan alana giderek gerekli incelemeleri başlatmaktadır. Haşere ilaçlama fiyatlandırması yapılacak yerde öncelikli olarak alanın büyüklüğü göz önüne alınıyor, daha sonra haşere türü tespit edilir, haşere yoğunluğu da belirlendikten sonra ilaçlama fiyatlandırmasını çıkarmaktayız.

Her haşere türüne gör farklı uygulama sistemi gerçekleştirerek haşerelerle etkili bir şekilde mücadele etmekteyiz. Firmamız sektörde yüzlerce haşere türü ile savaş vermiş olup haşereleri kesin net sonuçlarla ortadan kaldırmaktadır. İstanbul bölgesinde farklı haşere türleri yer almakta ve ısınan hava koşullarının gelişmesiyle beraber özellikle; kene, pire, bit, örümcek, sivrisinek, karasinek, hamam böceği gibi haşere türleri yoğun olarak ortaya çıkmaktadır. Tek bir haşere türüyle mücadele etmeniz bile oldukça zordur. Haşerelerin en zayıf noktalarını bilmekte ve her haşerenin biyolojik yapısına özel olarak geliştirilmiş etkili ilaçlarla müdahalede bulunmaktayız. Piyasada lider konumda olan A1 İlaçlamayla artık haşeresiz daha güvenli, huzurlu ve hijyenli bir alanda yaşamak sürdürmek mümkün. Haşereleri bize bırakın, ekibimiz tam uzman kadrosu ve donanımıyla haşereleri yok etmeyi sürdürmektedir.

İSTANBUL HAMAMBÖCEĞİ İLAÇLAMA

İnsanlar Hamamböceği kelimesini duyduğunda suratlarında tiksindirici bir ifade ortaya çıkmaktadır. Hamam böcekleri biyolojik yapıları ve yaşam koşulları sebebiyle çok fazla sayıda mikrop içeren haşere türleri arasındadır. Hamam böcekleri çok hızlı üreyebilen haşere türleri arasındadır. En yaygın hamam böceği türü alman hamam böceğidir. Aynı zamanda ülkemizde aktif olan hamam böcekleri türleri arasındadır. Hamam böcekleri sıcak yerleri severler. Onlar için en iyi saklanma yerleri ise şöyledir; kapı ve pencere sızıntıları, kalorifer petek yerleri, duvar çatlak alanları, su tesisat boruları, tuvalet gideri gibi alanlar hamam böcekleri için olmazsa olmaz yerler arasındadır.

Bir hamam böceği günde 300-350 arası yumurta bırakabilmektedir. Bu oran oldukça yüksektir. Eğer evinizde bir hamam böceği görürseniz mutlaka uzman bir ilaçlama firmasından destek almanız gerekmektedir. Evinizde görmüş olduğunuz hamam böceğini onun ulaşamayacağı tüm beslenme kaynaklarını keserek üzerine de etkili bir ilaçlamayla bu böceklerden kurtulmak mümkündür. Her hamam böceğine uygulanan ilaçlama türü farklı olmaktadır. Hamam böcekleri için sıklıkla kullanılan ilaçlama tekniği jel ilaçlamasıdır. Hamam böceği çok aç bir yapıya sahip haşere türüdür. Kahverengi hamam böcekleri en sık görülen tip hamam böceklerinden bir kaçıdır. Hamam böcekleriyle etkili bir mücadeleyi gerçekleştirerek sizleri bu sorundan kurtarıyoruz. Hemen firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İSTANBUL APARTMAN İLAÇLAMA

Apartmanlar; karanlık, rutubetli ve güneş ışığı almayan alanlar olması sebebiyle bir çok haşere türünün burada yer edinmesine olanak sağlamaktadır. Apartmanlarda sıklıkla dış kapının açılıp kapanması bir çok haşere türünün de çok daha rahat bir şekilde buraya giriş yapmasına ve yuva kurmasına sebep olmaktadır. Firmamız sektörde uzun yıllardan beri çalışmalarını sürdürmekte ve apartman ilaçlamasında başarılı sonuçlar elde etmektedir.

İnsanların barındığı ortamda haşerelerinde barınması muhtemeldir. Apartmanlarda haşere türleri başta olmak üzere çeşitli kemirgenlerde yer alabilmektedir. Binaların merdiven boşlukları, bodrum, kömürlük, su deposu, yangın merdivenleri olmak üzere farklı bölümlerinde bu canlılara rastlamak mümkündür. Bu haşere türleri acıktığında ve yiyecek bulamadıklarında evlerin kapı girişlerine kadar gelebilmekte ve buldukları ilk boşlukta evinize sızabilmektedirler. Bu durum gerçekten çok can sıkıcı bir hal almaktadır. Apartman ilaçlaması konusunda uzman, bu işlemleri daha önce yapmış olan profesyonel bir ilaçlama firmasıyla iletişime geçerek sizleri rahatsız eden bu haşere türlerine karşı etkili bir sonuç sağlayabilirsiniz. A1 ilaçlama olarak sizlerin sağlınızı her adım ön planda tutarak titiz ve hassas çalışmalarımızla haşere türleriyle etkili bir mücadele sağlamaktayız.

Özellikle eski apartmanlarda havalandırma boşlukları yer almamakta ve apartman daima havasız kalmaktadır. Bu durumda tam haşerelerin istediği bir yaşam alanının oluşmasına sebebiyet vermektedir. Apartmanda tespit edilen haşere türüne özel olarak ilaçlama çalışması yapmakta ve buna uygun olarak ilaçlama planımızı oluşturmaktayız. Detaylı bir inceleme sonrası tespit edilen yuvalanma bölgesi incelenerek o bölgenin başta ilaçlanması, sonra geri kalan alanın ilaçlanması gerekmektedir. Bu şekilde yapılan planlı bir inceleme ile nokta atışı ilaçlama farkıyla kesin sonuçlar elde etmekteyiz.  Firmamız ile hızlıca iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Şirketi

Mevsim geçişleri ile birlikte artan böcek popülasyonundan siz de mi rahatsızsınız? Şimdi A1 böcek ilaçlama ile tanışmanın tam zamanı. Kaliteli ilaçlar ile alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından uygulanan başarılı ilaçlama işlemi sayesinde her tür böcekten bir gün içerisinde kurtulabilirsiniz. Şişli’de bulunan İstanbul böcek ilaçlama için hizmet verdiğimiz yerlere dahildir.

A1 böcek ilaçlama ile tüm böcek türlerinin hepsini kökünü kazıyabilirsiniz. İstanbul böcek ilaçlama servisimiz ile evinize gelip aynı gün içinde yapacağımız birkaç saatlik ilaçlama hizmetimize içiniz rahat edebilir. Hemen ilaçlama randevusu almak için telefon numaramızı arayabilir ya da sitemizi ziyaret ederek ilaçlama işlemi için randevunuzu tamamlayabilirsiniz.

İstanbul da Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Adalar Böcek İlaçlama, Arnavutköy Böcek İlaçlama, Ataşehir Böcek İlaçlama, Avcılar Böcek İlaçlama, Bağcılar Böcek İlaçlama, Bahçelievler Böcek İlaçlama, Bakırköy Böcek İlaçlama, Başakşehir Böcek İlaçlama, Bayrampaşa Böcek İlaçlama, Beşiktaş Böcek İlaçlama, Beykoz Böcek İlaçlama, Beylikdüzü Böcek İlaçlama, Beyoğlu Böcek İlaçlama, Büyükçekmece Böcek İlaçlama, Çatalca Böcek İlaçlama, Çekmeköy Böcek İlaçlama, Esenler Böcek İlaçlama, Esenyurt Böcek İlaçlama, Eyüp Böcek İlaçlama, Fatih Böcek İlaçlama, Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama, Güngören Böcek İlaçlama, Kadıköy Böcek İlaçlama, Kağıthane Böcek İlaçlama, Kartal Böcek İlaçlama, Küçükçekmece Böcek İlaçlama, Maltepe Böcek İlaçlama, Pendik Böcek İlaçlama, Sancaktepe Böcek İlaçlama, Sarıyer Böcek İlaçlama, Silivri Böcek İlaçlama, Sultanbeyli Böcek İlaçlama, Sultangazi Böcek İlaçlama, Şile Böcek İlaçlama, Şişli Böcek İlaçlama, Tuzla Böcek İlaçlama, Ümraniye Böcek İlaçlama, Üsküdar Böcek İlaçlama,Zeytinburnu Böcek İlaçlama olarak sıralabilir.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA