Karafatma İlaçlama

İstanbul’da Güvenilir Bir Kara Fatma İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

lavabo

İstanbul’da yüzlerce evi karafatma ilaçlama ie böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Kara fatmanın yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili kara fatma ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

A1 Markası İle Tanışın :

Kara fatma ilaçlama, uzman ekipler tarafından en etkili şekilde devam eder. A1 İlaçlama, akrepleri hızla ve kalıcı olarak ortadan kaldırarak evde ki tehdidi sonlandırır. Güvenli ve çevre dostu ilaçlarımızla hizmetinizdeyiz.

İDDALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmek için tıklayın.


Hangi Marka İlaç Kullanıyorsunuz?

Markamız, güvendiğimiz Bayer ve Syngenta kara fatma ilaçlarını kullanmaktadır.

 

indirindir


Karafatma İlaçlama Fiyatları

ilaclama fiyati

Kara fatma ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

  • 0 – 100 m² için fiyatlar: 700 TL ile 800 TL arasında.
  • 100 – 200 m² için fiyatlar: 800 TL ile 900 TL arasında.
  • 400 m² ve üzeri için lütfen iletişime geçiniz.

Karafatma ilaçlama fiyatları bulunduğunuz ilçeye, resmi ve tatil günlerine, böcek yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne, haşere türüne göre ve ikinci ilaçlama gerekip gerekmediğine göre değişiklik gösterir. Yazılan fiyatlar öngörülen fiyatlar olup, kdv hariç fiyatlardır.


Mutfakta Kara Fatma böceği neden olur öğrenmek için tıklayın.


Kara Fatmalar Ne Zaman Çıkar?

saat

Kara Fatma böceği (Blatta orientalis), genellikle ilkbahar ve yaz aylarında aktif hale gelir. Bu böcekler sıcak hava koşullarını tercih ederler ve sıcak mevsimlerde daha fazla görülürler.

Özellikle yaz aylarında, geceleyin ısınan bölgelerde daha sık rastlanabilirler. Kara Fatma böcekleri, genellikle geceleyin yiyecek aramak için evlerin yakınında veya içinde görülürler.

Bu böcekler, sıcak hava ve yiyecek kaynaklarına bağlı olarak etkinlik gösterirler.


Karafatmalar Nereden Gelir?

soru 2

Karafatma böcekleri (Blatta orientalis), genellikle insan yerleşimlerine yakın yerlerde bulunurlar. Bu böcekler, çoğunlukla insanların yaşadığı alanlara yiyecek aramak için gelirler.

Karafatma böcekleri, geceleri aktif olan ve yiyecek artıkları, organik atıklar ve çöplerle beslenen omnivor bir böcek türüdür.

Bu nedenle, yiyecek artıkları veya çöplerin bulunduğu evlerde ve restoranlarda daha fazla görülme eğilimindedirler.


Karafatma Böceği Evde Neden Olur?

ev 3

Karafatma böcekleri evinize çeşitli yollardan girebilirler. Karafatmaların tek amacı yiyecek ve su kaynaklarına ulaşımdır. Bu nedenle, ev veya bina içine yiyecek kaynaklarına ve sığınaklara erişim sağlayan açıklıklardan, çatlaklardan ve gider borularından kolayca girebilirler.

Eğer bir karafatma ile karşılaştıysanız bilin ki devamı da evinizde yer almaktadır. Karafatmalar için tek çözüm yolu profesyonel bir ilaçlamadır.


Karafatma Nereye Yuva Yapar?

evde pire 1

Karafatma böceği genellikle rutubetli ve nemli yerlerde yaşamayı tercih eder. Bu yerler arasında evlerin mutfak gider giriş kısımları, ocak altları, buzdolabı ve fırın arka kısımları gibi çeşitli alanlar, rahatlıkla yuva yapmaları için tercih ettikleri bölgelerdir.

Karafatmalar ile kurtuluşun tek yolu ilaçlama yaptırmaktan geçmektedir.


Karafatma Böceği Neden Olur?

Oryantal Hamam Böceği İlaçlama

Çöplerinizi uzun süre bekletmek, kirli bulaşıkları lavaboda tutmak veya yiyecek artıklarını tezgah üzerinde bırakmak, karafatmaların en çok tercih ettiği durumlar arasındadır.

Karafatmaların ana hedefi yiyecek kaynaklarına ulaşmaktır. Bu nedenle, karafatmaların evinize çekilmemesi için lütfen bu tür durumlara dikkat ederek daha özenli olun.

 


Karafatma Böceği Isırır mı?

soru 9

Karafatma böceği ısırmamaktadır. Bilinen bir olay geçmemiştir. Bu sebeple rahat olabilirsiniz. Asıl rahatsız olmanız gereken ise karafatmaların bünyelerinde taşımış oldukları mikrop ve bakterilerdir. Gezindikleri hemen her yere bu bakterileri çok kolay bir şekilde taşıyabilirler.

Karafatmalar, tifo, verem, astım hastalıkları, bakteriyel hastalıklar dahil olmak üzere pek çok hastalığa neden olabilen zararlı organizmalar arasındadır. Bu sebeple mutlaka karafatmaların olduğu yerler acil bir şekilde ilaçlanmalı ve bu durumdan kurtulun malıdır.


Karafatma Böceği Ne Yer?

tahtakurdu

Bir karafatma hemen her şeyi rahatlıkla yiyebilmektedir. İnsan deri tozundan, saça, diş macunundan bakliyatlara kadar bulabildiği her şeyi rahatlıkla yiyebilmektedir. Bu sebeple karafatmaların aç kalma durumu çok azdır. Karafatmaların tek amaçları daha çok yiyecek kaynağına ulaşabilmektir.


SONUÇ: Karafatmaların ev ve iş yerlerindeki istilası hem can sıkıcı hem de sağlık riski oluşturabilir. A1 İlaçlama olarak, uzman ekibimiz ve etkili ilaçlama yöntemlerimizle karafatma sorununu kökten çözüyoruz.

Karafatma ilaçlama hizmetimiz, tifo, verem, astım gibi ciddi hastalıkları önlemeye yardımcı olurken, evinizi temiz ve sağlıklı bir yaşam alanına dönüştürür.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, profesyonellik ve güvenilirlik konusunda size güvence verir. A1 markası olarak yılların verdiği tecrübe ile hareket ederiz. Kara fatmalarla mücadelede bizimle iletişime geçin ve rahat bir yaşamın tadını çıkarın. Sağlığınız ve huzurunuz bizim önceliğimizdir.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA