Konut İlaçlama

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK !

KONUT İLAÇLAMA

Konutlara verdiğimiz böcek – haşere ilaçlama hizmetimiz 6 (altı) ay garantilidir. Belirlediğimiz fiyat 100 m2 ye kadar geçerlidir.  İlaçlama hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimize verilecek belgeler;

BU BELGELERİN SİZE TESLİM EDİLMESİ YASAL OLARAK ZORUNLUDUR

  • 6 ay garanti belgesi,
  • Sağlık bakanlığı ve Belediye yetki belgisi sureti,
  • İlaçlama yapıldığına dair belge.

SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN !

Çok sayıda yasal ve yasal olamayan, firma ve şahıslar ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama hizmeti sizi ucuz – pahalı olarak yanıltmasın. İlaçlama hizmeti öncesinde, İlaç markaları, kullanılan ekipman ve kalifiye personel araştırılması gerekir. Firmamızın başlıca olanakları;

  • Firmamız sadece BAYER, CHRYSAMED ve BASF marka ürünler kullanmatadır.
  • Kullandığımız ilaç markaları sadece profesyonel kullanım için üretilmiştir.
  • İlaçlamada soğuk sisleme ULV cihazı kullanılmaktadır.
  • Personellerimiz gerekli eğitimleri görmüş, kalifiye elemanlardır.
KONUT İLAÇLAMA HİZMETİMİZ YALNIZCA
150 TL (Haziran 2021 Fiyatıdır)
BÜTÜN BÖLGELERDE FİYAT GEÇERLİDİR

MARKALARIMIZ;


BAYER
Bayer göstermiş olduğu başarılardan ötürü, dünya ilaç sektörü devleri arasındadır. Haşere ilacı konusunda, üst düzeyde başarı sağlayan Bayer, insan sağlığına çok önem vermektedir. Firma sürekli gelişimini sağlamakta, klinik deneylerini aralıksız sürdürmektedir. Açık ve kapalı alanlarda bütün unsurları göz önünde bulunduran Bayer, her koşulda ve kısa sürede çözüm sağlaması, kullanmayı teşfik etmektedir. Firmamız bayer ürünlerini kullanmaktadır.

BASF
Basf Amerika Birleşik Devletleri patentli bir üründür. Çok sayıda ürünü bulunmaktadır. Amerika kıtasında haşere sorunları çok yaygındır. Bu nedenle firma, haşere ilaçlarında oldukça büyük bir tecrübeye sahiptir. Özellikle bağışıklık sistemleri kuvvetli olan haşerelerde ciddi başarı sağladığı gözlenmitir. Firmamız Basf ürünlerini kullanmaktadır.

CHRYSAMED
Chrysamed Avrupa patentli bir firmadır. Haşere ilaçları konusunda başarılı bir firmadır. Geliştirdiği yeni ilaçlar, haşere çözümleri için kalıcı etkiye sahip olduğu tecrübe edilmiştir. Profeyonel ve amatör kullanım için uygun haşere ilaçları bulunmaktadır. Chrysamed İzmir Torbalı’da tesis kurmuştur. Bu tesislerden Avrupa’ya ithalat yapmaktadır. Amatör kullanım için geliştirdiği, sprey ürünler beğeni toplamıştır. Firmamız Chrysamed ürünlerini kullanmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA