Konut İlaçlama

Konut İlaçlama

Konut İlaçlama Hizmeti haşerenin türüne göre özel yöntem belirlenen bir servistir.  Günümüzde var olan ve yaşamımıza ortak olan pek çok haşere türleri bulunmaktadır. Maalesef sayı olarak o kadar fazladırlar ki hemen hemen her yerde ısrarla karşımıza çıkmaya devam ederler. Haşerelerin büyük bir kısmı ise evlerimizi tercih ederler. Gıdalarımızda, giysilerimizde, yatağımızda, banyo ve lavabolarımızda kısacası evimizin her bir köşesinde gezinmeye devam ederler. Bu haşerelerden kurtulmanın tek yolu ise konut ilaçlama işleminin yapılmasıdır.

Evde böcek ilaçlaması yapılırken çoğunlukla firmamız tarafından sıvı ilaçlama yöntemi kullanılır. Ancak evlerde bulunan haşere türüne göre ilaçlama işlemi farklılık gösterebilmektedir. Çünkü her bir haşerenin ilaçlama yöntemi ve ilacı birbirinden farklıdır. İlaçlama yapılmadan hemen önce işlerinde uzman ekibimiz ön gözlem yaparak çalışmalarına başlamaktadırlar. Haşere sorunu yaşayan bir mekânın ön gözlemleme işlemi mutlaka yapılmalıdır. Çünkü böceklerin türü, yoğunluğu ilaçlama işlemi için büyük önem taşımaktadır. Mekânın her bir köşesi tek bir noktayı atlamadan kapsamlı bir biçimde incelenmesi gerekmektedir. Çünkü haşere sorunlarıyla baş etmenin ilk kuralı doğru tespitten geçmektedir. Aksi halde tecrübesiz bir şekilde yapılan ilaçlama türü, haşereleri yok etmek yerine tam tersi daha da çoğalmalarına sebep olmaktadır.

İlaçlama işlemi mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü ancak işlerinde yeterince tecrübeye sahip olan kişiler %100 sonuç sağlayabilir. Firmamız haşere ilaçlamada tüm donanımlara sahiptir. İşlerinde tüm eğitim ve belgelerini almış uzman personellerimiz ve sağlık bakanlı onaylı marka ilaçlarımızla kalitenin ve güvenin tek adresi olmaya devam ediyoruz. İşlem sırasında kullanmış olduğumuz tüm ilaç ve materyaller sağlık bakanlı onaylıdır.

Firmamız bünyesinde yer alan ilaçlarımız yalnızca haşere ve böcekleri yok etmekle kalmaz. Böcekler gezindikleri her yere mikroorganizmaları ve yumurtalarını bırakır. Buda insan sağlığını olumsuz yönde çok fazla etkiler. Çünkü böcekler gıdalarımız dahi pek çok yerde özellikle gece ortamında gezinmeyi tercih ederler. Dışarıda bırakılan bir gıdanın üzerinde saatlerce dolaşarak yumurta ve mikropları gıdaların üzerine bırakırlar. İyi temizlenmeden gıdaları tükettiğimizde, tahmin edeceğiniz üzere yalnızca gıda tüketmiş olmazsınız. Haşere yumurtası ve mikroorganizmasını da bir güzel yemiş olursunuz.

Bünyesi hassas kişiler için, kronik hastalıklara sahip olan ve elbette savunmasız küçük çocuklar için bu durum maalesef ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Lider firma olarak sağlığınızı oldukça yakından takip ediyor ve çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. İlaçlama işlemi sırasında kullanmakta olduğumuz ilaçlar en son sistem ilaçlar olmaktadır. Oldukça kaliteli ve bir o kadar da etkili olan ilaçlarımız, yalnızca böcekleri yok etmekle kalmıyor, etrafa bırakmış oldukları yumurta ve mikroorganizmaların da resmen kökünü kurutuyor.

Bu yüzden ilaçlama işleminde yalnızca bizi tercih etmelisiniz. Çünkü çalışmalarımızda profesyonel bir işçilik sergiliyoruz. Haşerelerin yumurtalarını dahi keşfedip en dip ulaşılması zor olan noktaları dahi ilaçlamayı başarıyoruz. Böylece müşterilerimizi bu dertten tamamen kurtarıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlamak daima çalışmalarımızın en başında yer almaktadır. Çünkü yürüdüğümüz bu yolda kalitenin ve güvenin tek anahtarının müşteri memnuniyeti olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tüm çalışmalarımızı özenle gerçekleştiriyoruz. Haşere ve böcek sorunlarından anında kurtulmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilir, tüm sorunlarınızdan profesyonel yardım alarak anında kurtulabilirsiniz.

Konut İlaçlama Fiyatları

Konut ilaçlama fiyatları belirlenirken ilaçlama mekânının büyüklüğü, yapısı, haşere türü ve yoğunluğu, ilaçlama esnasında kullanılacak olan ilacın miktarı ve türü, açık ve kapalı alan çeşidine göre fiyat aralıkları belirlenmektedir. Bu yüzden ev ilaçlama işlemlerinde uzman ekibimiz tarafından kapsamlı bir inceleme gerçekleştirilmeden fiyat belirlememiz mümkün değildir. Çünkü ev ilaçlamalarında evde bulunan haşere türlerinin yapısı, yoğunluğu ve evin kaç metrekare olduğu ayrıntılı gözlemlenmelidir. Ona göre ilaçlama türü ve miktarı ayarlanarak ilaçlama işlemi fiyatı belirlenir.

Firmalar arasında en uygun ve oldukça kaliteli ilaçlarımızla tüm dikkatleri üzerimize çekmeye her geçen gün büyük bir hızla devam ediyoruz. Rakip firmalara nazaran en uygun fiyat aralıklarını yalnızca biz sunuyoruz. Evlerinizde meydana gelen haşere tür ve çeşitleriyle mücadelede bizimle iletişime geçebilir, sorunlarınızı oldukça ekonomik olarak kalıcı bir şekilde halledebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamızın web sayfasına şöyle bir göz atmanız olacaktır. Yayınlamış olduğumuz hizmetlerimizi, müşteri memnuniyetlerini, ilaç ve işçilik kalitemizi ve en önemlisi uygun fiyat aralıklarımızı sorunsuz keşfedebilirsiniz.

Konut İlaçlamaTÜRKİYE’DE İLK VE TEK !

KONUT İLAÇLAMA

Konutlara verdiğimiz böcek – haşere ilaçlama hizmetimiz 6 (altı) ay garantilidir. Belirlediğimiz fiyat 100 m2 ye kadar geçerlidir.  İlaçlama hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimize verilecek belgeler;

BU BELGELERİN SİZE TESLİM EDİLMESİ YASAL OLARAK ZORUNLUDUR

  • 6 ay garanti belgesi,
  • Sağlık bakanlığı ve Belediye yetki belgisi sureti,
  • İlaçlama yapıldığına dair belge.

SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN !

Çok sayıda yasal ve yasal olamayan, firma ve şahıslar ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama hizmeti sizi ucuz – pahalı olarak yanıltmasın. İlaçlama hizmeti öncesinde, İlaç markaları, kullanılan ekipman ve kalifiye personel araştırılması gerekir. Firmamızın başlıca olanakları;

  • Firmamız sadece BAYER, CHRYSAMED ve BASF marka ürünler kullanmatadır.
  • Kullandığımız ilaç markaları sadece profesyonel kullanım için üretilmiştir.
  • İlaçlamada soğuk sisleme ULV cihazı kullanılmaktadır.
  • Personellerimiz gerekli eğitimleri görmüş, kalifiye elemanlardır.
KONUT İLAÇLAMA HİZMETİMİZ YALNIZCA
150 TL (Haziran 2021 Fiyatıdır)
BÜTÜN BÖLGELERDE FİYAT GEÇERLİDİR

MARKALARIMIZ;


BAYER
Bayer göstermiş olduğu başarılardan ötürü, dünya ilaç sektörü devleri arasındadır. Haşere ilacı konusunda, üst düzeyde başarı sağlayan Bayer, insan sağlığına çok önem vermektedir. Firma sürekli gelişimini sağlamakta, klinik deneylerini aralıksız sürdürmektedir. Açık ve kapalı alanlarda bütün unsurları göz önünde bulunduran Bayer, her koşulda ve kısa sürede çözüm sağlaması, kullanmayı teşfik etmektedir. Firmamız bayer ürünlerini kullanmaktadır.

BASF
Basf Amerika Birleşik Devletleri patentli bir üründür. Çok sayıda ürünü bulunmaktadır. Amerika kıtasında haşere sorunları çok yaygındır. Bu nedenle firma, haşere ilaçlarında oldukça büyük bir tecrübeye sahiptir. Özellikle bağışıklık sistemleri kuvvetli olan haşerelerde ciddi başarı sağladığı gözlenmitir. Firmamız Basf ürünlerini kullanmaktadır.

CHRYSAMED
Chrysamed Avrupa patentli bir firmadır. Haşere ilaçları konusunda başarılı bir firmadır. Geliştirdiği yeni ilaçlar, haşere çözümleri için kalıcı etkiye sahip olduğu tecrübe edilmiştir. Profeyonel ve amatör kullanım için uygun haşere ilaçları bulunmaktadır. Chrysamed İzmir Torbalı’da tesis kurmuştur. Bu tesislerden Avrupa’ya ithalat yapmaktadır. Amatör kullanım için geliştirdiği, sprey ürünler beğeni toplamıştır. Firmamız Chrysamed ürünlerini kullanmaktadır.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA