Ofis İlaçlama

Ofis İlaçlama

   Ofis ilaçlama işlemi oldukça geniş kapsama sahiptir. Bu tür işletmelerde çoğunlukla en sık rastlanan haşere türü hamam böceğidir. Hamam böceklerinin insanı ısırma, sokma ve zarar verme gibi bir eylemleri bulunmamaktadır. Ancak etrafta olduğundan fazla gezinen haşere türüdür. Bu yüzden etrafta gezinirken bırakmış oldukları bakteriler ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilmektedir. Bu tür işletmelerde oldukça sık karşılaştığımız bir diğer haşere türü ise kemirgen grubuna giren ve hiç kimse tarafından sevilmeyen farelerdir. Özellikle üretim yapılan alanlarda bulunmak onlar için kaçınılmazdır. Bu kemirgen gurubuna giren canlı etrafa büyük ölçüde bakteri yaymaktadır. Ayrıca kemirgen olması iş yeri sahiplerini ciddi oranda maddi zarara uğratmaktadır.

Yaşadığımız ortamda birçok farklı tür ve biçimde haşere türü bulunmaktadır. Her bir haşere türüne özgü firmamız bünyesinde farklı çalışma ve ilaçlama işlemleri bulunmaktadır. Her birini yok etmek için kullanılan ilaçlar birbirinden farklıdır. Ayrıca bulunduğunuz mekânda haşere sorunu ile karşılaştığınız anda Ofis İlaçlamanız yapılacağı zaman ofisinizin nasıl bir ilaca ve ilaçlama türüne maruz kalacağının bilgisini önceden almanız gerekir. Çünkü maalesef piyasada yer alan pek çok ilaçlama firmasının çalışmalarında kullanmış oldukları haşere giderici ilaçların yapısında kanserojen madde bulunmaktadır.

Bu ilaçlar iş yerlerinize veya diğer tüm mekânlara uygulandığı takdirde insan sağlığını tehdit etmesinin yanı sıra ilaçlanan mekân havalandırılıp temizlendiğinde bile birtakım tortular bırakmaktadırlar. Ve maalesef bu kalan tortular insan sağlığını her geçen gün tehdit etmeye devam eder.  Piyasada bulunan ve hizmet sektöründe yer alan ilaçlama kuruluşları, Sağlık bakanlı onaylı çevre ve insan dostu olarak profesyonelce ilaçlama işlemini yapmalıdırlar. Firma olarak bu sektörde tüm donanımlara sahip işlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kokulu ve kokusuz ilaçlama işlemlerimizi mekâna ve haşere türüne göre ayarlayarak çalışmalarımıza başlamaktayız. Kullanmakta olduğumuz marka ve 1. Kalite ilaçlarımızla haşere ve kemirgenlerin kökünü kurutuyoruz. Bu yüzden her zaman gözde firma olmaya devam ediyoruz. En çok tercih edilen lider firma olarak yerimizi almanın gururunu yaşıyoruz.

Ofis İlaçlama Fiyatları

Ofis ilaçlama fiyatları belirlenmeden hemen önce sorunlu olan iş yerleri uzman ekibimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde gözlemlenmesi doğru sonuç almak için çok önemlidir. Çünkü mekânın büyüklüğüne, haşere türü ve yoğunluğuna göre ilaçlama işlemleri belirlenmektedir. Biz firma olarak bu ilaçlama işlemlerini bu kadar detaylı uygularken, maalesef piyasada dolaşan ve ilaçlama konusunda hiçbir bilgisi olmayan merdiven altı çalışan ilaçlama firmaları ya da kişileri de var olmaktadırlar.

Ofislerinde herhangi bir haşere türü ile karşılaşan kişiler böcek ya da fareyi ilk olarak kendi yöntemleriyle yok etmeyi tercih ederler. Hamam böceğini ezerek ondan tamamen kurtulduklarını zannederler. Ya da fareleri bulup öldürerek veya market ilaçları ile zehirleyerek onlardan kurtulduklarını zannederler. Oysa bu haşereler öldürüldükleri halde bir yenilerinin karşınıza çıkması sizler için kaçınılmaz hale gelmektedir. Çünkü öldürülen haşerelerin yaymış olduğu mikropların yanı sıra pek çok yumurta ve yavruları da ofisinizde var olmaktadır. Ve siz asla bu şekilde bu haşereleri asla yok edemezsiniz.

Bunun farkına varan iş yeri sahipleri lider firmalarla çalışmak yerine uygun fiyat sunan ve piyasada ısrarla bulunan bu merdiven altı çalışan kişileri tercih ederler. Hiçbir bilgisi olmayan bu kişiler, maalesef sizlere yalnızca geçici çözüm sağlamaktadırlar. Ayrıca markasız ve sıradan kullandıkları ilaçlar, haşerelerin yok olması yerine aksine daha da çoğalmalarına ya da kısa süreliğine mekândan kaçmalarına neden olmaktadırlar. Bu durum sonucunda ise ofis sahibi gerçek amacına ulaşamadığı gibi boş yere harcanan zaman ve paradan yana da zarara uğrar. En son çare lider ve güvenilir firmayla iletişime geçmeyi istese de bu olaylar sonucu lider firmalara da güveni kalmamaktadır. İlk deneyiminde başarılı olamayan ofis sahipleri yine aynı sonuçla karşılaşmaktan korkarlar.

Ofis İlaçlamaOysa firmamız garantisiyle yapılan ilaçlama işlemleri %100 sonuç vermektedir. Üstelik fiyat aralıkları sandığınız kadar pahalı değildir. Firma olarak amacımız hem kaliteli hizmet sunmak hem de haşere sorunlarını geçici değil, tamamen ortadan kaldırmaktır. Bu yüzden en uygun fiyat aralıklarını belirleyerek değerli müşterilerimizin bizleri tanımasını sağlıyoruz. Kalitemizle ve garantimizle tanışmalarını sağlıyoruz. Bu kadar uygun fiyata bu kadar kaliteli hizmet sunmanın farkını yaşıyor ve yaşatıyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA