İlaçlama

Okul İlaçlama

İstanbul’da Güvenilir Okul İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

okul

Okul ilaçlama, uzman ekipler tarafından en etkili şekilde devam eder. A1 İlaçlama, böcekleri hızla ve kalıcı olarak ortadan kaldırarak mağazada ki tehdidi sonlandırır. Güvenli ve çevre dostu ilaçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

A1 Markası İle Tanışın :

İstanbul’da onlarca okulu böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Böceğin yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

İDDAALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmek için tıklayın.

Okul ilaçlamada kullandığımız marka, Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve okuldaki canlılara veya size zarar vermeyen özel kimyasalları içerir. Kullandığımız kimyasalların güvenliği konusunda asla taviz vermemekteyiz.

İlaçlama öncesinde, okulu detaylı bir şekilde inceler ve sizin taleplerinizi dikkate alırız. Bu bilgiler doğrultusunda, yılların tecrübesiyle seçtiğimiz güvenilir markaların ilaçlarını tercih eder ve uygularız.

Daha önce onlarca okulda başarıyla gerçekleştirdiğimiz işlerden edindiğimiz deneyimle,memnuniyetini ön planda tutarız. Bizi tercih eden ve tavsiye eden müşterilerimize teşekkür ederiz.


Hangi Marka İlaç Kullanıyorsunuz?

Markamız, güvendiğimiz Bayer ve Syngenta okul ilaçlarını kullanmaktadır.

indirindir


Okul İlaçlama Fiyatı Ne Kadar?

ilaclama fiyati

Okul ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

 • 0 – 100 m² için fiyatlar: 700 TL ile 800 TL arasında.
 • 100 – 200 m² için fiyatlar: 800 TL ile 1100 TL arasında.
 • 400 m² ve üzeri için lütfen iletişime geçiniz.

İlaçlama fiyatları bulunduğunuz ilçeye, resmi ve tatil günlerine, böcek yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne, haşere türüne göre ve ikinci ilaçlama gerekip gerekmediğine göre değişiklik gösterir. Yazılan fiyatlar öngörülen fiyatlar olup, kdv hariç fiyatlardır.


Okullar Neden İlaçlanmalı?

Okul ilaçlaması, birçok çocuğun ve gencin aynı çatı altında eğitim aldığı, büyük bir zamanlarını geçirdiği yerlerde neden yapılmalıdır?

 1. Toplu Temas ve Yayılma Riski:
  • Okullar, yüzlerce gencin aynı ortamda bir araya geldiği yerlerdir. Bu yoğun temas ortamında ortaya çıkabilecek böcek hastalıkları hızla yayılabilir.
 2. Hastalıkların Ailelere Sirayeti:
  • Okulda başlayan böcek hastalıkları, çocuğun ailesine kadar sirayet edebilir. Bu nedenle, okul böcek ilaçlaması, öğrencilerin sağlığını korumanın yanı sıra ailelerin de sağlığını güvence altına alır.
 3. Toplum Genelinde Etki:
  • Okul gibi toplu yerlerde başlayan böceklenme, geniş bir topluluğu etkileyebilir. Bu durum, eğitim kalitesinin düşmesine ve genel sağlık sorunlarına yol açabilir.
 4. Steril Ortam Sağlama:
  • Okul böcek ilaçlaması, yüzlerce gencin bir arada olduğu ortamı steril hale getirir. Bu, olası böceklenmelerin ve buna bağlı sağlık sorunlarının önüne geçilmesine yardımcı olur.

Okul ilaçlaması, öğrenci sağlığı, ailelerin güvenliği ve toplum genelindeki etkileri göz önüne alındığında büyük önem taşır.


Okullarda Bireysel İlaçlama Yapılmasının Zararları Nedir?

soru 5

Okullar çocuk ve gençlerin toplu olduğu ve uzun zaman geçirilen yerlerdir. Uzman ve yetki belgesi olmayan kişiler bu alanlar da ilaçlama yapmamalıdır. Çünkü kullanılan biyosidal ürünlere karşı alerjisi olan öğrenciler çıkabilir.

Markamız okul ilaçlamalarında alerjik durumlara karşı tedbirli ilaçlama yapmaktadırlar.

 


SONUÇ:

okul ilaclama

Okullar, toplu yaşam alanları olduğu için yetkisiz ve belgesiz ilaçlama yapılmamalıdır. Alerjik bünyeye sahip öğrenci sayısı yüksek olduğundan, hastanelik durumlar kaçınılmaz olabilir.

Okul ilaçlaması konusunda tecrübeli ve yetkili firmalara başvurulmalıdır.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA