Otel İlaçlama

Otel İlaçlama

Otel ilaçlama işlemi firmamız tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Oteller birden çok kişinin evimizden sonra barındığı mekânlardır. Aynı odada belirli aralıklarla sayısız insan kalmaktadır. Otellerin günlük ve saatlik temizliği ayrıntılı sağlansa dahi, hijyenik olması imkânsızdır. Özellikle dış görünüşü temiz olan bu işletmelerin yeterince hijyenik olduğu belirsizdir. Birden çok insanın kullanım alanından bahsediyoruz. Ortaya çıkan bakteri ve mikropları bizler çok iyi tahmin ediyoruz.

Bu kadar insanın kullanmakta olduğu ortak noktalarda haşere, böcek ve kemirgenlerin bulunması kaçınılmazdır. Bu yüzden ayrıntılı temizlenmesi ve hijyeninin sağlanması en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Oteller haşere ve böceklerin ve hatta kemirgenlerin en çok sevdikleri mekânlardan biridir. Çünkü o mekânlarda her tür insan barınmaktadır. Bu yüzden haşere ve böceklerin de mekânı elbette oteller olur. Gözle görülen 1 ya da 2 böceği otel sahibi kendi çabasıyla yok etmeye çalışır. Daha sonra karşısına çıkan böcek ve haşerelerin yok olmadığını fark edince ilaçlama işlemine karar verir.

Firmamız bu konuda fazlasıyla tecrübe sahibidir. Hiç tahmin edemeyeceğiniz kısa sürede haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın şaşkınlığını ve sevincini ayrıca yaşayacaksınız. Lider firmamız böcek ve haşere gibi istenmeyen zararlı canlılarda mücadelede tam donanıma sahiptir. Bu yüzden çalışmalarını profesyonel bir şekilde sergilemektedir. %100 sonuç sağlamak ekibimiz tarafından kaçınılmazdır. Alanında uzman mühendislerimizle yapmış olduğumuz kusursuz hizmet sonucunda %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Bu yüzden lider firma olarak her çalışmamızda farkımıza fark katmaya büyük bir hızla devam ediyoruz. Sorunlu mekânları haşere ve kemirgenlerden anında temizliyor, mekânın hijyenini tam sağlıyoruz. Bu yüzden seçkin firma olarak işimizi kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Biz sağlığınızı çok fazla önemsiyoruz. Çünkü uzman çalışmalarımızı oldukça hızlı ve garantili bir şekilde sağlıyoruz. Bu yüzden anında %100 sonuç sağlıyoruz. Otellerinizde ki haşere ve kemirgen sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilir, uzman desteğimizle istenmeyen haşere ve farelerden firmamız garantisiyle anında kurtulabilirsiniz.

Otel İlaçlama Fiyatı

Otel ilaçlama fiyatını belirlemek için sorunlu olan otelin ilk olarak uzman çalışan ve mühendislerimiz tarafından ön keşif yapılması çok önemlidir. Ön keşif yapılırken otellerin büyüklüğü, şekli, haşere türü, yoğunluğu, otel odası sayısı v.b gibi etkenler detaylı bir şekilde incelenir. İnceleme sonrası otel sahibi ile ayrıntılı tüm bilgiler paylaşılır. Bu keşif tamamen ücretsizdir. Daha sonra otelin durumuna göre otel sahibi ile belirlenmiş fiyat paylaşılır.

 Otellerde Mutfak ve Yemek Alanlarının İlaçlama İşlemleri

Günümüzde var olan otel mutfakları, restoranlar ve tahmin edeceğiniz üzere diğer yemek alanları haşere ve kemirgen istilası riskini fazlasıyla taşır. Özellikle kuruluşunuzun bu alanları sağlık müfettişleri tarafından özenle ayrıntılı denetlenir.  Denetleme sonrasında sinekler, kemirgenler ve hamamböceği geniş kapsamlı incelemeler de dâhil olmak üzere otelleriniz ayrıntılı keşfedilir.  Karşılaşılan bu keşif sonrası tek bir böcekle dahi karşılaşıldığı takdirde otel sahibi büyük sıkıntılar yaşar.  Bu yüzden otel mutfak ve restoranlarınızı düzenli ilaçlama işlemlerini asla ihmal etmemelisiniz.

Firmamız otel mutfak ve restoran ilaçlamalarında oldukça yüksek deneyime sahiptir. Kendilerine özgü çalışma yöntemleriyle haşere ve böceklerin yuvalarını dahi keşfedip, uzman çalışmalarını o yönde sergilemektedir. Düzenli bir şekilde ilaçlama işlemi gerçekleştirilen otel mutfak ve restoranlarında haşere, böcek ve kemirgen sorununun yaşanması imkânsızdır. Bu yüzden kuruluşlar sağlık müfettişlerinin keşiflerine karşı kendilerini tam korumaya almış olurlar. Böylece olası bir sıkıntı yaşamaktan kaçınmış olurlar. Firmamızla iletişime geçerek otel mutfak ve restoranlarınızın ilaçlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Otel İlaçlama

 Otellerde Misafir Odaları ve Süitlerin İlaçlanması

Otel odalarının korunaklı bir şekilde korunması temizlik ve hijyeninin sağlanması çok önemlidir. Misafir odalarında tahtakurusu sorunu sık sık yaşanmaktadır. Firma olarak bu haşere sorunuyla mücadelede tam sonuç sağladığımızı belirtmek istiyoruz. Tahtakuruları mobilya türleri eşyaları kemirerek yaşamlarını sürdürürler. Oldukça maddi ve manevi zarar veren bu canlıları özel ilaçlama materyallerimizle anında yok ediyoruz. Her mekân ve odada tahtakurusu riski kat kat artmaktadır. Bu riskle karşılaşmamak için ilaçlama işlemi şarttır. Firmamız otel odaları ve süitleri özenle keşfederek çalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Bizimle iletişime geçebilir haşere ve kemirgen sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA