Otel İlaçlama

İstanbul’da Güvenilir Otel İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

Otel İlaçlama

Otel ilaçlama, uzman ekipler tarafından en etkili şekilde devam eder. A1 İlaçlama, böcekleri hızla ve kalıcı olarak ortadan kaldırarak mağazada ki tehdidi sonlandırır. Güvenli ve çevre dostu ilaçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

A1 Markası İle Tanışın :

İstanbul’da onlarca oteli böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Böceğin yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

İDDAALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmek için tıklayın.


Otel ilaçlamada kullandığımız marka, Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve otelde ki canlılara veya size zarar vermeyen özel kimyasalları içerir. Kullandığımız kimyasalların güvenliği konusunda asla taviz vermemekteyiz.

İlaçlama öncesinde, oteli detaylı bir şekilde inceler ve sizin taleplerinizi dikkate alırız. Bu bilgiler doğrultusunda, yılların tecrübesiyle seçtiğimiz güvenilir markaların ilaçlarını tercih eder ve uygularız.

Daha önce onlarca otelde başarıyla gerçekleştirdiğimiz işlerden edindiğimiz deneyimle,memnuniyetini ön planda tutarız. Bizi tercih eden ve tavsiye eden müşterilerimize teşekkür ederiz.


Hangi Marka İlaç Kullanıyorsunuz?

Markamız, güvendiğimiz Bayer ve Syngenta otel ilaçlarını kullanmaktadır.

indirindir


Otel İlaçlama Fiyatı Ne Kadar?

ilaclama fiyati

Otel ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

  • Otel ilaçlama fiyatları oda sayısı ve işletmenin büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Fiyat teklifi için randevu alınız.

İlaçlama fiyatları bulunduğunuz ilçeye, resmi ve tatil günlerine, böcek yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne, haşere türüne göre ve ikinci ilaçlama gerekip gerekmediğine göre değişiklik gösterir. Yazılan fiyatlar öngörülen fiyatlar olup, kdv hariç fiyatlardır.


Oteller Neden İlaçlama Yaptırmalı?

soru 1

Otel ilaçlama işlemleri, firmamız tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Oteller, birçok kişinin konakladığı mekanlar olarak, belirli aralıkla birçok insanın aynı odada bulunduğu yerlerdir.

Bu yoğun insan trafiği nedeniyle, otellerde haşere, böcek ve kemirgenlerin bulunması kaçınılmazdır. Bu sebeple detaylı temizlik ve hijyen sağlanması önemli bir faktördür. Oteller, haşere, böcek ve kemirgenler için uygun ortamlardır, çünkü farklı insan gruplarını ağırlarlar.

Firmamız, bu alanda geniş bir tecrübeye sahiptir. Kısa sürede haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın sevincini yaşayacaksınız. Lider firmamız, böcek ve haşere mücadelesinde tam donanıma sahip olup, profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Ekibimiz, %100 müşteri memnuniyetini sağlama konusunda uzman mühendislerle birlikte kusursuz bir hizmet sunar.


Otellerde Mutfak ve Yemek Alanlarının İlaçlama İşlemleri

ilaclama 2 1

Günümüzde otel mutfakları, restoranlar ve benzeri yemek alanları, haşere ve kemirgen istilası riskiyle karşı karşıyadır. Bu alanlar özellikle sağlık müfettişleri tarafından detaylı bir şekilde denetlenir.

Denetleme sonrasında, sinekler, kemirgenler ve hamam böcekleri de dahil olmak üzere oteller detaylı bir şekilde incelenir. Bu incelemeler sonucunda, tek bir böcekle dahi karşılaşılması, otel sahipleri için büyük sıkıntılar doğurabilir.

Bu nedenle, otel mutfakları ve restoranlar düzenli ilaçlama işlemlerini ihmal etmemelidir.

Firmamız, otel mutfak ve restoran ilaçlamalarında geniş bir deneyime sahiptir. Özgün çalışma yöntemleriyle haşere ve böcek yuvalarını tespit edip, uzmanlıkla ilaçlama işlemlerini gerçekleştirir. Düzenli ilaçlama yapılan otel mutfakları ve restoranlarda, haşere, böcek ve kemirgen sorunu yaşanması neredeyse imkansızdır.

Bu sayede işletmeler, sağlık müfettişlerinin keşiflerine karşı tam bir koruma sağlarlar ve olası sıkıntıları önlerler.


Otellerin Korkulu Rüyası : Tahtakurusu

Tahta Kurusu İlaçlama

Oteller de en sık görülen haşere tahta kurusudur. Özellikle bavul ve eşya gibi malzemelerin içinde gelen tahtakurusu otel odalarına konaklar ve çoğalırlar. Tahta kurusu otellerde hızlıca çoğalarak müşteri şikayetine neden olur.

Tahta kurusu nedeniyle oda misafirlere verilemez ve maddi kayıp ve memnuniyetsizlik yaşanır.


SONUÇ : Özellikle oteller periyodik ilaçlamalarını aksatmamalıdır. Çünkü haşerelerin çoğu taşıma yolu ile gelmekte ve otel müşteri kitlesi buna çok uygundur.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA