Restoran İlaçlama

İstanbul’da Güvenilir Restoran İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

soru 11

Restoran ilaçlama, uzman ekipler tarafından en etkili şekilde devam eder. A1 İlaçlama, böcekleri hızla ve kalıcı olarak ortadan kaldırarak işletmede ki tehdidi sonlandırır. Güvenli ve çevre dostu ilaçlarımızla hizmetinizdeyiz.

A1 Markası İle Tanışın :

İstanbul’da yüzlerce restoranı böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Böceğin yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

İDDAALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmek için tıklayın.


Hangi Marka İlaç Kullanıyorsunuz?

Markamız, güvendiğimiz Bayer ve Syngenta restoran ilaçlarını kullanmaktadır.

indirindir


Restoran İlaçlama Fiyatı Ne Kadar?

ilaclama fiyati

Restoran ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

  • 0 – 100 m² için fiyatlar: 700 TL ile 800 TL arasında.
  • 100 – 200 m² için fiyatlar: 800 TL ile 1100 TL arasında.
  • 400 m² ve üzeri için lütfen iletişime geçiniz.

İlaçlama fiyatları bulunduğunuz ilçeye, resmi ve tatil günlerine, böcek yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne, haşere türüne göre ve ikinci ilaçlama gerekip gerekmediğine göre değişiklik gösterir. Yazılan fiyatlar öngörülen fiyatlar olup, kdv hariç fiyatlardır.


Restoran İlaçlamada Kokusuz İlaçlama Yöntemi

ev ilaclama 4

Gıda işletmelerinde, tek bir haşere bile tolere edilemez. Gıda sektörlerinde haşere mücadelesi, eski sistemlerde son derece zorlu bir süreçti. Yenilikçi sistemlerle, tamamen kokusuz yöntemler kullanarak, sağlığı riske atmadan etkili çözümler sunuyoruz.

Jel ilaçlar, kokusuz spreyler, dumanlama yöntemleri, canlı yakalama ürünleri ve UV tuzakları gibi modern ürünlerle haşere kontrolü sağlıyoruz.Bu ürünlerle, var olan haşere oluşumları engellenebilir veya açık alanlarda sorunlar başlamadan önce önlem alınabilir.


Ayda 1 (Bir) İlaçlama

bina ilaclama zamani

Gıda sektöründe en etkili çözüm, ayda bir kez müdahalede bulunmaktır. Çünkü iş yeri ne kadar temiz olursa olsun, dışarıdan gelen ürünlerle sürekli benzer sorunlar ortaya çıkabilir. İşletmenize sürekli gelen giden ür,ünler ile birlikte haşereler gelir.

Bu sorunun önüne geçmek için periyodik ilaçlama yapılmalıdır.

Önceden yapılan uygulamalar, iş yerinde yeni oluşumları rahatlıkla engellemeye yeterlidir.


SONUÇ:

buyutec 1

Gıda işletmeleri periyodik ilaçlama hizmeti sayesinde hem haşere ve kemirgenlere karşı korunurlar, hem de garanti kapsamına alınmış olurlar. Markamızın sunduğu ilaçlama raporunu saklamalı ve denetimlerde, tarım bakanlığı veya diğer kurumlarca talep edildiğinde gösterebilirsiniz.

 

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA