Salyangoz İlaçlama

Salyangoz İlaçlama

Salyangoz İlaçlama özellikle bahçe ve toprak alan içeren yerler için çok önemlidir. Yeryüzünde insanların yaşam alanlarını istila eden pek çok haşere türü bulunmaktadır. Bunlardan bir diğeri ise salyangozlardır. Yalnızca tek bir gece de bile bir anda yüzlerce salyangozla karşılaşmanız yaşadığımız hayatta an meselesidir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için ise salyangoz ilaçlama çok önemlidir.  Salyangozlar genellikle yağmur yağdıktan sonra ortaya çıkan canlılardır. Bu hayvanlar yeryüzünde var olan otlarla beslenirler. Soğuk havalarla hiç arası olmayan bu canlılar, gündüz vakitleri de ortalıkta dolanmayı pek tercih etmezler. Bu canlılar akşam vakitlerinde yuvalarından çıkarak, sürünme yöntemi ile yer değiştirirler. Genellikle bitkilerin ya da duvarların üzerinde görünürler. Bu canlılar vücutlarından salgıladıkları sıvılar ile göze hitap etmezler.

Salyangozlar özellikle bitkilere çok fazla zarar veren canlılardır. Bitki çiçeklerini ve ağaç yapraklarını tercih ederler. Bedenlerinin büyük bir kısmı sudan oluşmaktadır. Bu yüzden bedenlerini hem soğuktan hem de sıcaktan korumak zorundadırlar. Bu canlılarla binalarımızın ve evlerimizin duvarlarında, bahçemizde, nemli bodrum katlarımızda sık sık karşılaşmamız kaçınılmaz hale gelir.

Firmamız bünyesinde yer alan salyangoz ilaçlama yöntemimiz ile bu sorunlardan tamamen kurtulmanız mümkün hale gelmektedir. İstenmeyen bu canlılardan firmamızın üstün başarısı sayesinde kurtulabilmek oldukça kolaydır. Kendi imkânlarınızla başarı elde edemediğiniz durumlarda, lider firmamızla iletişime geçmeniz, sizlere kesin çözüm sağlayacaktır. Çünkü firmamız bünyesinde yer alan yüksek kalite ilaçlarımız, her canlıya özel olarak hazırlanmaktadır. Çünkü her haşerenin vücut kitle yapısı her ne kadar birbirine görünüşte benzerlik gösterse de,  aslında birbirinden çok farklıdır. İşte bu yüzden her bir canlının ilacı birbirinden farklıdır. Bir haşerenin ilacı, diğer bir haşereye asla uygulanmamalıdır. Çünkü bir hayvanı yok etmek isterken, o hayvanın bedenine direnç kazandırmış oluruz. Böylece o hayvanın kendi ilacıyla bile yok edilmesi imkânsız hale gelebilir. Bu yüzden salyangoz ilaçlama işlemimiz yalnızca salyangozlara has bir çalışmadır.

 Yaşam Alanlarımızı Salyangozlardan Nasıl Koruruz?

Her ne kadar bizler salyangozlardan korunmak için salyangoz ilaçlama yöntemini ısrarla tasfiye etsek de, evlerin çevrelerinde doğal yöntem uygulamalarını kullanmanız da salyangozları uzak tutmaya yarayacak işlemlerdir. Bunları şu şekilde sırlayabiliriz.

 • Evinizin veya bahçenizin etrafını aşındırıcı bir bariyerle çevrilemek
 • Yumurta kabuğu serpmek
 • Kahve telvesi serpmek
 • Çakıl taşları ile kaplamak
 • Odun külü serpmek
 • Sarımsak kullanmak
 • Bakır teller kullanmak
 • Evcil hayvanlar beslemek
 • Nemli yüzeyleri nemden arındırmak
 • Bahçenizi çok sık sulamamak
 • Sirke serpmek
 • Tuz serpmek
 • Kaz beslemek
 • Bahçede kirpi beslemek

Yukarıda yer alan bazı doğal işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler uygulandığı takdirde salyangozlar, bunların üzerinden geçmekte çok zorluk çekerler. Bu işlemleri uygulayarak onları evlerinizin ya da bahçelerinizin çevresinden uzak tutabilirsiniz. Ancak bu tür çözümler her ne kadar kalıcı etki yaratsa da maalesef geçici çözümlerdir. Bu yüzden ilaçlama işlemi uygulamak hem zamandan hem de sorunlarla kalıcı çözümü sağlamaktan fayda sağlayacaktır.

 

Salyangoz İlaçlama

Salyangoz İlaçlama Hizmeti

Salyangozlar nemli ortamlarda yaşayan canlılardır. Her ne kadar gün içi varlıklarına rastlamamız çok düşük ihtimal olsa da, var olduklarını salgıladıkları sıvılarla anlamamız mümkün hale gelmektedir. Salyangozlar insanlara hem maddi hem de manevi ciddi zararlar verebilir. Yaşadıkları nemli ortamlarda çok fazla mikroorganizmalara sahip canlılardır. Bu yüzden gezindikleri ve bulundukları her yere mikrop saçmaya devam ederler. Bahçemizde ki bitkilere ortak olarak bizleri fazlasıyla zarara uğratırlar. Bu yüzden onlarla mücadele etmek son derece önemlidir. Bitkilerimizin canlılığını korumak için sık sık bahçe ve ağaçlarımızı sulamamız gerekir. Bu durum ise salyangozların çoğalmasına ve gelmesine neden olur. Çünkü nemli ve ıslak olan her bölge onlar için yaratılmıştır.

Salyangozlarla mücadele etmek için salyangoz ilaçlama hizmetinden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü firmamızın uygulamış olduğu yüksek performansla tüm bu sorunlarınızı yalnızca tek seansta tamamen ortadan kaldırıyoruz. Lider firmamızın sunmuş olduğu kusursuz hizmetle, siz değerli müşterilerimizi bu dertten tamamen kurtarıyoruz. En uygun fiyat aralıklarımızla sizlere kalıcı çözüm sağlıyoruz. Hem bitkilerinizi hem de sizin o değerli sağlığınızı, uzman çalışmalarımızla garanti altına alıyoruz. Salyangoz sorunlarınız için geçici çözümler sağlamak yerine, uzman destek firmamızdan yardım alarak, çok daha çabuk ve kolay bir çözüm sağlayabilirsiniz.

 

Salyangoz İlaçlama Fiyatları

Salyangozlar, özellikle bahçıvanlar olmak üzere ev sahipleri için bir dizi sorun yaratabilen kabuklu karındanbacaklılardır. Çeşitli bitkilere zarar vermeleriyle bilinirler. Salyangoz kontrolü birçok bahçede devam eden bir sorun olma eğilimindedir. Bahçelerdeki, çiftliklerdeki bitki örtüsü de başta olmak üzere hem yaşayan hem de çürüyen bitki ve yaprakları yerler. Sonuç olarak, toprak yataklarına ve ekinlere zarar verebilirler. Salyangozlar, siz farkına varmadan bahçenizi ele geçirerek endişe verici bir hızla çoğalabilir. Bazıları için zararsız görünse de salyangoz ve sümüklü böcek bahçelerde oldukça yıkıcı olabilir. Bahçeniz için bazı önlemler almanız yetersiz olabilir harici olarak Salyangoz İlaçlama yapılması olayı kökten çözebilmektedir. Salyangoz İlaçlama için profesyonel ilaçlama şirketimizden randevu alabilirsiniz.

SALYANGOZLAR İLE İLGİLİ MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR

Salyangozlar İle İlgili Kafanızda Soru İşaretleri Kalmayacak
Call Now ButtonHEMEN ARA