Sivrisinek İlaçlama

İstanbul’da Güvenilir Sivrisinek İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

ev ilaclama 6 1

İstanbul’da yüzlerce evi böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Böceğin yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili sivrisinek ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

A1 Markası İle Tanışın :

Sivrisinek ilaçlama, uzman ekipler tarafından en etkili şekilde devam eder. A1 İlaçlama, sivrisinekleri hızla ve kalıcı olarak ortadan kaldırarak evde ki tehdidi sonlandırır. Güvenli ve çevre dostu ilaçlarımızla hizmetinizdeyiz.

İDDALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmek için tıklayın.

Evde sivrisinek ilaçlama sonrası evin 2 saat kapalı kalması gerekmektedir. Eğer evinizde sineklikler takılı değilse taktırmanız tavsiye edilir.


Hangi Marka İlaç Kullanıyorsunuz?

Markamız, güvendiğimiz Bayer ve Syngenta marka sivrisinek ilaçlarını kullanmaktadır.

 

indirindir

 


Sivrisinek İlaçlama Fiyatları Nedir?

fiyat 1

Sivrisinek ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

  • 0 – 100 m² için fiyatlar: 700 TL ile 800 TL arasında.
  • 100 – 200 m² için fiyatlar: 800 TL ile 1100 TL arasında.
  • 400 m² ve üzeri için lütfen iletişime geçiniz.

Sivrisinek ilaçlama fiyatları bulunduğunuz ilçeye, resmi ve tatil günlerine, böcek yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne, haşere türüne göre ve ikinci ilaçlama gerekip gerekmediğine göre değişiklik gösterir. Yazılan fiyatlar öngörülen fiyatlar olup, kdv hariç fiyatlardır.

Evde ilaçlama nasıl olur öğrenmek için tıklayın.


Sivrisineklerin Bulaştırdığı Hastalıklar

sivrisinek ilaclama

Sivrisinekler insan sağlığı için büyük bir tehlike oluşturan canlılardır. Yaz aylarında bataklık ve nemli alanlarda ürerler ve insan kanıyla beslenirler.

Sivrisinekler, insanlar arasında sürekli olarak dolaşırlar ve birçok bakteriyi taşıyabilirler. Hızlı üreme yetenekleri nedeniyle sayıları hızla artabilir ve sivrisinek istilası yaşanabilir.

Sivrisinek ısırıkları insanlar için ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir çünkü bu canlılar üzerlerinde birçok mikroorganizma taşırlar.

Sivrisineklerin insanlar üzerindeki zararlı etkilerini şu örneklerle açıklayabiliriz:

  1. Sivrisinek ısırıkları cilt tahrişine ve kaşıntıya neden olabilir. Bu durum, ısırılan bölgeyi kaşıdıkça enfeksiyon riskini artırabilir.
  2. Sivrisinekler, insanlara bulaşan çeşitli hastalıkların taşıyıcısı olabilirler. Özellikle sıtma, Zika virüsü, sarı humma ve dengue ateşi gibi hastalıkları taşıma potansiyelleri vardır. Bu hastalıklar ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.
  3. Sivrisinek ısırıkları alerjik reaksiyonlara neden olabilir ve bazı insanlar için ciddi allerjik reaksiyonlar yaşanabilir.
  4. Sivrisineklerin neden olduğu rahatsızlık ve uyku eksikliği, insanların günlük yaşamlarını olumsuz etkileyebilir.

Bu nedenle, sivrisineklerle mücadele önemlidir ve sivrisinek ilaçlama işlemi, bu zararlı canlıların insan sağlığına verdiği tehlikenin azaltılmasına yardımcı olabilir.


Sivrisinek İlaçlama Neden Yapılmalı?

ev bocek ilaclama 1

Sivrisinek ilaçlama insan sağlığını korumanın en etkili çözümlerinden biridir. Çünkü sivrisinekler kan taşıdıkları için insanlara çeşitli hastalıkları taşıma özelliklerine sahiptir.

Taşımış oldukları bu çeşitli hastalıklar, insan sağlığını ciddi oranda rahatsız edecek hastalık türleridir. Hatta hassas bünyeye sahip olan kişilerin defalarca ısırılması ölümle dahi sonuçlanabilmektedir. Bu yüzden sivrisinek ilaçlama gerçekten çok önemlidir.


Sivrisinekler Nasıl Ürer?

soru 2

Üremenin en önemli katmanı olan dişi sivrisinekler, yumurtlamak için fazlasıyla kan emmek zorundadır. Çünkü kanda bulunan proteini yumurta üretimi yapmak için kullanırlar. Bu yüzden yeterince kan emmek için gereken kaynaklara birkaç noktayı kullanarak ulaşımlarını sağlarlar.

Avlarını yani insanları solunum yoluyla dışarı bıraktıkları karbondioksit kokularıyla, vücut ısılarıyla ve bedenlerinde yer alan karmaşık kokularıyla onları kolaylıkla keşfedip avlanmaya yani kanlarımızı emmeye başlarlar.

Yaklaşık olarak bir sivrisinek kendi ağırlığının 2,5’i kadar insan kanını vücuduna enjekte eder. Buda tek bir sivrisinek için büyük oran demektir.

Sivrisinekler üretmiş oldukları yumurtalarını suya ya da nemli toprağa bırakırlar.  Çünkü tüm sivrisineklerin üremesi ve hayatta kalması için suya ihtiyacı vardır.

Genel olarak üreme kaynakları göller, durgun su, bataklıklar, tuz bataklıkları, hendekler, ağaç birikintileri, lastikler, tıkalı oluklar, bahçelerde yer alan içi su dolu kovalar, evlerde saksı altına biriken su tabakaları gibi yerlerde üremeye büyük bir hızla devam ederler.


Sivrisinek İlaçlama Hizmeti

ev ilaclama 2

Sivrisinek ilaçlama hizmetimizle sizleri bu haşerelerden tamamen kurtarıyoruz.

Yanlış yapılan her bir ilaçlama sonucu, sivrisineklerin üreme hızını 10 kata kadar çıkarabilir. Bu da inanlık için büyük bir soruna sebep olur.

Bu yüzden doğru ilaçlama yapılması son derece önemlidir. Bu işi ise yanlıca tecrübe sahibi olan kişiler gerçekleştirmelidir.

Sivrisineklerle mücadele etmenin pek çok yolu olsa da en kalıcı ve kesin çözümü doğru yapılan bir ilaçlama işlemi sağlayacaktır. Bu yüzden lider firmamızla iletişime geçmeniz gerçekten çok önemlidir.

Alanında tüm donanımlara sahip olan firmamız, haşere ve böcek sorunlarınızda, sizlerin her zaman yanında olmanın ayrıcalığını her daim yaşamaktayız.

Sivrisineklerin ne kadar tehlikeli canlılar olduğunu hepimiz biliyoruz. Sevdiklerimizi ve kendimizi bu kan emici vampir canlılardan korumanın tek yolu ise elbette ilaçlama yöntemi olarak bilinmektedir. Bunun için firmamızla anında iletişime geçebilirsiniz. Bahçenizde ve çevrenizde yer alan sivrisinekleri ve yuvalarını bizimle yok etmenin ayrıcalığını siz de yaşayacaksınız.

Yapmanız gereken tek şey, sorunlu bölgeler için bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Gerisini yalnızca uzmanına bırakın.


SONUÇ : Eviniz de sivrisinek ilaçlama yaptırmak etkili olsa da, camlarınız da mutlaka sineklik takılı olmalıdır. Mevcut sineklikler onarılmalıdır. Bahçe de ise yabani otların kesilmesi sivrisinek mücadelesinde etkilidir.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA