Villa İlaçlama

Villa İlaçlama

Villa ilaçlama işlemi lüks ve kompleks yapılarınız (villa, müstakil daireler vb. ) gibi yapılarınız için haşere, böcek ve kemirgen türünden olan fare gibi istenmeyen itici hayvanlardan kurtulmak için yapılan bir çalışmadır. İşlerinde uzman deneyim sahibi olan ekiplerimizle %100 garantili ilaçlama hizmetini özenle gerçekleştiriyoruz. Haşere ve böcekler hemen her yerde olmayı gerçekten çok severler. Sayıca o kadar fazladırlar ki hepsi bir anda karşımıza çıksa korkudan elimiz ayağımıza dolaşır.

İnsanlar var oldukları andan itibaren haşere, böcek ve farelerle mücadele ederler. Bu kadar mücadele etmemize rağmen dünyadan tamamen yok etmemiz imkansızdır. Çünkü haşere, böcek ve kemirgenler tahmin edemeyeceğiniz kadar çok çabuk ürerler. Üstelik her bir haşere tahmin edemeyeceğiniz kadar çok yavru ve yumurta dünyaya getirir. Bu yüzden de sayıları hızla artmaktadır. Onlarla mücadelede de sonuna kadar kararlıyız. İnsanların sağlığını ciddi oranda tehdit eden bu itici hayvanları yok etmek için özel marka ilaçlar kullanmaktayız. Bulunmuş oldukları mekânda onların kökünü kurutuyoruz. İşlerinde profesyonel ekibimizle ve çalışmalarımızda kullandığımız materyallerimizle istenmeyen haşerelere karşı %100 sonuç sağlıyoruz.

Villa İlaçlama Fiyatı

Villa ilaçlama fiyatı belirlenirken haşere türü ve mekânın büyüklüğü, yeri ve uzaklık yakınlık gibi bazı unsurlar göz önünde bulundurularak en uygun fiyat aralıkları belirlenir. Haşereler ilaçlanma işlemi yapılmadığı sürece lüks villalarınızı tamamen ele geçirmekten asla kaçmazlar. Hızla üreyen haşerelere erken müdahale etmek son derece önemlidir. Bu yüzden onları lüks villalarınızda fark ettiğiniz an hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Uzman ekibimiz oldukça kısa sürede sorunlu bölgeye gelip ilk çalışmalarını anında gerçekleştirmektedir.

Bu yüzden işlerinde oldukça hızlıdırlar. Haşere ve kemirgen sorunu sandığınız kadar basit bir sorun değildir. Aksine gerçekten çok ciddi sorunlar arasında yerini alır. Çünkü haşere ve kemirgenler yaymış oldukları bakteri ve mikroplarla insan sağlığına ciddi oranda zarar verirken, görüntüleriyle insan psikolojisini olumsuz yönde çok fazla etkilemektedir. Bu yüzden insanlara tahmin edemeyeceğiniz kadar çok zarar verebilen itici ve pis canlılardır. Ekip olarak bu istenmeyen canlıların kökünü kurutmaya her daim hazırız. Yapmanız gereken tek şey sorunlu bölgeyi tamamen uzman ellere bırakmanız olacaktır.

 

Villa İlaçlama

Villa Haşere Böcek İlaçlama da Çalışma Şeklimiz Nasıldır?

 • Firmamıza gelen haşere ve kemirgen şikâyetleri üzerine tüm detayları öğrenmek için mekânı ziyaret etmeden telefonla ön görüşme sağlıyoruz.
 • Ön görüşme sayesinde mekânda ne tür bir haşere türüyle karşılaşabileceğimizi belirleyip çalışmalarımızın hazırlığını o yönde sağlıyoruz. Ayrıca sorun belirtilen villada kimler yaşıyor, kişilerin yaş grupları nedir, herhangi bir kronik rahatsızlıkları olup olmadığını hemen öğreniyor marka ilaçlarımızı ona göre belirliyoruz.
 • Ön telefon görüşmesi sonrası alınan bilgileri göz önünde bulundurarak “ücretsiz haşere ilaçlama keşfi” için oldukça kısa süreye anında randevu veriyoruz.
 • Genellikle 2 kişiden oluşan (1 teknik eleman ve 1 mühendis) uzman keşif ekibimiz lüks villanıza gelip kapsamlı haşere ve kemirgen keşfi yapıyor.  Detaylı keşif sırasında gerekirse önemli notlar alınıyor, mekânla ilgili resimler çekiliyor, ortaya çıkabilecek riskler belirleniyor.
 • Keşif bitimi sonrasında villa sahibine ortaya çıkan problemin kaynakları, yapısal problemler, çözüm yolları, ilaçlama uygulama şekilleri hakkında tam kapsamlı genel kısa bir bilgi verilip uygulanacak olan işlemin fiyatı anında belirleniyor.
 • Villa sahibi ile karşılıklı olarak mutabakat sağlandığında ve anlaşıldığında haşere ve kemirgen ilaçlama için oldukça kısa bir süre zaafında randevu veriliyor. Haşere ve böcek ilaçlama işlemi öncesi villa sahibine ne yapmaları gerektiği hakkında oldukça kapsamlı bir bilgi veriliyor.
 • Haşere ve böcek ilaçlama işlemi yapılacağı zaman 2 kişilik uzman ilaçlama ekibimiz villa ya ilaçlama tarihi geldiği zamanda oldukça hızlı bir şekilde gider. Giden 2 kişilik ekibimizin en az 1 tanesi daha önce mekânı gözlemleyerek ön keşifte bulunan ekibimizden biridir.
 • Çalışma işlemleri başlamadan önce tüm mekân daha önce istenildiği gibi hazırlanır.
 • Uzman ekibimiz kusursuz bir şekilde tek bir detayı atlamadan işlemlerini profesyonelce sergiler.
 • İlaçlama esnasında gereken tüm tedbirler önceden alınarak hiçbir aksilik yaşanmaz.
 • Villa sahibine ilaçlama sonrası kapsamlı bir şekilde neler yapılması gerektiği ayrıntılı anlatılır. İşlem böylelikle sona ermiş olur.

Bizleri günün her saati arayabilir ve ilaçlama randevusu alabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA