6 Ay Garantili İlaçlama 139 TL
Evlere ve İş Yerlerine temizlik gerektirmeyen, ilaçlama hizmet bedelimiz 100 m2 ye kadar, 219 TL yerine sadece 139 TL ! Dünya markası ilaçlar ve en iyi çözüm sistemleri ile hizmetinizdeyiz.
Detaylar İçin Tıklayınız

Böcek İlaçlama Fiyatları

BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

GÜNCEL 2019 İLAÇLAMA FİYATI 139 TL

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK !

Konutlara verdiğimiz böcek – haşere ilaçlama hizmetimiz 6 (altı) ay garantilidir. Belirlediğimiz fiyat 100 m2 ye kadar geçerlidir. İlaçlama hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimize verilecek belgeler;

  • 6 ay garanti belgesi,
  • Sağlık bakanlığı ve Belediye yetki belgisi sureti,
  • İlaçlama yapıldığına dair belge.

FİRMAMIZ VE ÜRÜNLERİMİZ AŞAĞIDAKİ KURULUŞLARDAN ONAYLIDIR
Sağlık Bakanlığı, Belediye İşletme Ruhsatı, Tarım ve Köy İşleri Onaylı Ürünler.

NEDEN BU KADAR UYGUN FİYAT ?

Mükemmel organizasyon yapısıyla en başta; ulaşım maliyetlerinin düşürülmesi,  toplu ürün alımlarındaki fiyat avantajları, edinilen yüksek tecrübe ile haşere ve fare sorunlarını kısa sürede bitirmemiz ve sürüm avantajıyla fiyatlarımızı uygun hale getirmemizi sağlanmıştır.

BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Yukarıdaki kurumlar sırası ile; Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü, İstanbul BB ve Tarım Bakanlığı logolarıdır. İlaçlama firmaları Sağlık Bakanlığı’ndan onay almak zorundadır. Kimysal haşere ilacı hazırlama ve eğitim faaliyetlerinin bulunduğu alan İBB tarafından onaylanması gerekir. Kullanılan haşere ilaçları Dünya Sağlık Örgütünden (WHO) ve Tarım Köyişleri Bakanlığı’ndan onaylı olması gerekir. Firmamız tüm yasal presedürleri, olması gerektiği gibi uygulamıştır. Firmamız daima yasal uygulama ve yönetmenliklerinden daha üst bir konumda olma gayretindedir. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı, ticari kazancımızdan daha önemlidir.

Böcek ilaçlama fiyatlarımız tüm semt ve bölgelerde 139 TL dir. Gelişmiş altyapımız ve olanaklarımız sayesinde fiyatı sabit tutmayı başaran firmamız, firma karını minimum tutarak sürümden kazanmayı hedef belirlemiştir. Kalitesini tüm Türkiye sınırları içerisinde yaygınlaştırma çabasında olan firmamız “uygun fiyat – en iyi hizmet” politikası ile sektörde yüksek başarı hedefindedir.

BÖCEK İLAÇLAMA FİYAT LİSTESİ

100M2 YE KADAR SABİT FİYAT 139 TL (İşyeri ve Açıkalan Fiyatları Değiştirmez)
100M2 ÜSTÜ Lütfen İrtibata Geçiniz

Böcek ilaçlama fiyatları hizmet kalitesine göre değil, firma potansiyeline göre belirlenir. Fiyatlar her ne kadar farklılık gösterse de hizmet kalitesini en iyi anlamanın olanağı firmanın geçmişi ve referanslarını incelemektir. Müşterilerimizin başlıca şikayetleri arasında garantili ilaçlama yapıyoruz diyen firmaların, tekrar ilaçlama talebi geldiğinde yeniden ücret talep edilmiştir. Yetersiz denetimler, firmaların ücret politikasının belirsizliği ve yeterli altyapısı olmayan firmaların sayısını çoğaltmaktadır. Bu duruma hassasiyet gösterilmesi gerekir.

BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİR?

İnsanların böcek ve haşerelerin yaydıkları mikrop ve hastalıklardan kurtulmak için aldığı önlemler arasında en iyisi ilaçlama yöntemidir. Ev, iş yeri, fırın, fabrika, hastane ve daha sayılabilecek pek çok yere ya da bahçe, tarla, boş arazi gibi açık alanlara ilaçlama uygulanmaktadır. İlaçlama yapılacak alanın belirlenmesi ve işlemi gerçekleştirilecek firmanın özenli olarak seçilmesi gerekmektedir. Böcek ilaçlama fiyatları ise ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne ve böcek türüne göre değişmektedir. Böceklerin yoğunluğuna göre ilacın daha fazla dozda olması gerektiği için fiyatlandırmayı etkileyecektir. Kapalı ve açık alanlarda kullanılan ilaçlama yöntemleri de farklı olduğu için bu da ilaçlamada fiyatın değişmesine yol açacaktır. Evlerin ilaçlanması her zaman daha uygun fiyatlandırılmaktadır. Örneğin on daireli bir binayı ilaçlama ile beş dairenin ayrı ayrı fiyatlandırılması ortalama aynı fiyata denk gelmektedir.

Böcekler milyonlarca farklı türe sahip canlıdır. Çöplüklerde, kanalizasyonlarda ve daha her türlü pis ortamlarda yaşayan böcekler fazlaca mikrop ve hastalık taşıdığı için kısa zamanda önlemi alınarak yaşadığı ortamın yok edilmesi gerekmektedir. Böcekler yumurtlama yöntemiyle çoğalırlar ve yumurtalarını insanların gözle göremeyecekleri yere saklamayı tercih ederler. Bu yüzden ilaçlama yapılırken her alanın titizlikle ilaçlanmasına özen gösterilmelidir. İlaçlama şirketi seçilirken işini profesyonel yapan kişilerin tercih edilmesi gerekir. Böcek ilaçlama fiyatları belirlenirken en etkili faktör ilaçlama yapılacak olan alandır. İlaçlama şirketlerinin fiyatlandırmaları arasında farklılıklar vardır. Özellikle büyük şehirlerde fazlaca görülen firmaların kendisine göre müşteriyi kolay yakalayabilmek için farklı fiyat politikaları oluşturulmuştur. Hatta firmaların bağlı olduğu ilçelere bakacak olursak ilçelerin ya da semtlerin maddi durumlarına bakarak fiyatlandırmalarda değişiklikler gözlenmiştir.

Yaz aylarında havaların ısınması ile üreme dönemine giren böceklerle bu aylarda mücadele etmek zor olmaktadır. Çoğalmaya izin vermemek için mekânların belli aralıklarda ilaçlanmasına özen gösterilmelidir. Böcek ilaçlama fiyatlarına göz attığımızda sıvı ve toz böcek ilaçları ile uygulama sağlanacağı için kullanılan ilacın kalitesine göre farklılaşmaktadır. Özellikle kullanılan ilaçların kaliteli ve Sağlık Bakanlığının onayından geçmiş olması gerekmektedir.  Ekonomik olarak ilaçlama yapan firmaların kullandığı zirai ilaçlar pek çok sağlık sorununu da beraberinde getirmektedir. Ucuz ve kalitesiz ilaçlarla hiçbir sonuç elde edilemeyeceği de bilinmeli ve birkaç kez ilaçlama tekrarlanacağı için fiyatlandırma da ona göre artacaktır. Bu yüzden seçilecek olan firma pek çok ayrıntı göz önüne alınarak seçilmelidir.  Seçilecek firmalarda öncelikle firmaların Sağlık Bakanlığından ruhsatı olması şarttır, anlaşacağınız ilaçlama şirketinin personelinin eğitimli olması gerekmektedir. Özellikle seçilecek firmaların kurumsal bir hizmet vermesine özen göstermesi gerekir.

Seçilecek olan firmaların sizlerin her sorunuza mantıklı ve tatmin edici cevaplar vermesi gerekmektedir. İnsanların ilaçlatacakları alanların iyi belirlenmesi gerekmektedir. Açık alanlarda yapılan ilaçlama ile kapalı alanlarda yapılan böcek ilaçlama fiyatlarıarasında farklılık vardır. Açık alan fiyatlandırma kapalı alan da yapılan ilaçlandırmaya oranla daha az maliyetlidir. Kapalı ve açık ilaçlama yöntemleri arasında belli farklılıklar vardır. Bahçeli ev ya da iş yerlerinin kapalı alanlara ek olarak açık alanlarında ilaçlanması göz önüne alınarak

Keio Ox Hss Yazar: A1ilaclama

30 Ağustos 2016
14.451 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?