Mite İlaçlama

MİTE İLAÇLAMA

Mite İlaçlama hizmetinin temelini mite canlısı oluşturur. Mite canlısı çok küçük göz ile görülemeyen bulunduğumuz alanda daha milyonlarca bulunan insan ve hayvanların kıl ve deri döküntüleri ile beslenen çok küçük canlılardır. Bu canlılar kedi, köpek, kuş gibi hayvanların üzerinde ve insanların üzerinde yaşarlar.
Mite canlısı toz akarı da dediğimiz bu haşereler çok farklı bir yapıya sahiptirler. Beslenmelerini çok farklı şekilde yapan bu böceklerde 8 tane ayak bulunur, ağız bölümünde kesici kıskaçları vardır. Bu haşereler yoğun olarak yataklarda, yorgan yastık, halı kilim gibi tüylü eşyaların üzerinde çok bulunur, buraya dökülen deri ve kıl artıkları ile beslenirler

Mite ve Astım İlişkisi

Miteler vücut parçacıkları ve dışkıları ile ortama saldıkları proteinler ile  insanlarda en fazla alerji yapan canlılardandır. Miteler en çok sıcak ve nemli ortamı severler. Bu sebep ile sıklıkla yaşadığımız  evler ve evlerinde  yatak odaları  bol deri döküntüsü yani besin içerdiği için en  fazla barındıkları alanlardır. Miteler alerjik astım bronşite yol açabildiği gibi aynı zamanda sıklıkla görülen alerjik nezleye de neden olabilmektedirler.

Alerjik astım nedenleri içinde ilk sırada mite gelmektedir ve bu sebeple mite alerjisi tespit edilen hastalarda evlerde bu konuda acil önlem alınması tedavinin en önemli bölümlerinden biridir. (1)

Mitelerin en sevdiği alanlardan biri halılardır. Bu sebep ile genelde astım olan çocukların odalarındaki halıların kaldırılması tavsiye edilir. Bu hem doğru hem de eksik bir önlemdir.  Sadece halıları kaldırmak ile mite probleminden kurtulamazsınız.  Miteler bir çok yerde bulunabilmektedir.  Halı, çarşaf, yastık, tüylü/yünlü yani PELÜŞ OYUNCAKLAR, kıyafetler, yatak örtüleri Mitelerin sıklıkla görüldüğü alanlardır. Bazı Uzmanlar Çocuğunuzun PELÜŞ tüylü ve kumaş oyuncakları tamamen evden kaldırılması,  oyuncakların haftada bir 60 derecede yıkanması veya bu oyuncakların 24 saat boyunca buzlukta bekletilip yıkanmasını tavsiye etse de kaynak sorunu çözülmedikçe mite tekrar oyuncak diğer diğer alanlara yerleşecektir. Mitenin en başlıca temizlenme temizlik ve Mite İlaçlama hizmetinden yararlanılmasıdır.

 

Mite İlaçlama
Mite İlaçlama

Mite ilaçlama ve Mite ile mücadele

Mite canlısı ile mücadele etmek oldukça zor ve uğraş gerektiren bir iştir. Mite canlısı göz ile görülmeyen ve birçok hastalığın başlangıcı olan çok zararlı bir böcektir. Hızlı üreyen mite canlısı ile mücadele için yoğun olarak kokulu sıvı ilaçlama ve profesyonel ilaçlama teknikleri kullanarak ancak bu böceklerden kurtulmak mümkündür. Toz böcekleri ilaçlama konusunda profesyonel olan mite ilaçlama firmamız ekonomik ilaçlama ve kullandığı ilaçlama teknikleri ile mite ile mücadele de yüzde yüz çözüm sunmaktadır.

İstanbul Mite İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar Mite İlaçlama Arnavutköy Mite İlaçlama Ataşehir Mite İlaçlama Avcılar Mite İlaçlama Bağcılar Mite İlaçlama Bahçelievler Mite İlaçlama Bakırköy Mite İlaçlama Başakşehir Mite İlaçlama Bayrampaşa Mite İlaçlama Beşiktaş Mite İlaçlama Beykoz Mite İlaçlama Beylikdüzü Mite İlaçlama Beyoğlu Mite İlaçlama Büyükçekmece Mite İlaçlama Çekmeköy Mite İlaçlama Esenler Mite İlaçlama Esenyurt Mite İlaçlama Eyüp Mite İlaçlama Fatih Mite İlaçlama Gaziosmanpaşa Mite İlaçlama Güngören Mite İlaçlama Kadıköy Mite İlaçlama Kağıthane Mite İlaçlama Kartal Mite İlaçlama Küçükçekmece Mite İlaçlama Maltepe Mite İlaçlama Pendik Mite İlaçlama Sancaktepe Mite İlaçlama Sarıyer Mite İlaçlama Sultanbeyli Mite İlaçlama Sultangazi Mite İlaçlama Şişli Mite İlaçlama Tuzla Mite İlaçlama Ümraniye Mite İlaçlama Üsküdar Mite İlaçlama Zeytinburnu Pire İlaçlama olarak sıralana bilinir.

Mite İlaçlama Fiyatları İle İlgili Bilgi Almak ve Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Hemen Bizi 0850 840 55 28 Numaraları Hattımızdan Arayabilir veya Whatsapp Destek Hattımıza Yazabilirsiniz.

Kaynaklar:

1- hisarhospital.com/astim-hakkinda-dogru-bilinen-yanlislar

Call Now ButtonHEMEN ARA