Böcek İlaçlama Servisleriİlaçlama

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt Böcek İlaçlama hizmetinde sizleri tüm haşere türlerine karşı korumakta ve onları yaşam alanlarınızdan, iş yerlerinizden anında yok etmekteyiz. İlaçlama çalışmalarında büyük bir titizlik içerisinde, planlı, stratejik hedeflerle sürdürmekteyiz. Haşereler ile mücadele çok zorlu bir süreçtir bunu tek başınıza yapmanız çok zordur. Esenyurt bölgesinde haşereler ile etkili bir şekilde mücadele ederek bölgede haşeresiz bir ortam sağlamaktayız.

Esenyurt Karınca İlaçlama

Karınca istilası ile başa çıkmak çok zor ve sıkıntılı bir süreçtir. Karıncalar istila ettikleri bölede en ufak bir ekmek kırıntısını bulduklarında sürü haline o bölgeye yoğunlaşırlar. Karıncalar sürü halinde yaşarlar, evinizde bir karınca gördüyseniz mutlaka bir karınca sürüsü evininiz yakınında olduğunun en net sinyalidir. Özellikle evlerin mutfak kısımlarını çok seven karıncalar sürü halinde yaşadıkları için yiyecek toplama iş paylaşımını sürü halinde gerçekleştirirler. Örneğin mutfakta akşamdan kalma boş bir salata tabağı bıraktınız, sabah uyandığınızda şaşırmamanız gerekir bir sürü yığınla karıncayı mutfak tezgahının üzerinde görebilirsiniz.

Karıncaları uzaklaştırmak için istediğiniz kadar tezgahı temiz tutmaya çalışsanız da karınca sürüsü o bölgeye alıştığını için düzenli olarak mutlaka uğrayacaktır. İstilacı olan bu tür özellikle beslendiği alanı çok iyi bir şekilde benimsemekte ve unutmamaktadır. Bu sebepledir ki mutlaka en hızlı şekilde bir karınca gördüğünüzde hemen profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Firmamız karınca ilaçlama hizmetinde uzman ekibiyle karıncalara özel ilaçlar ile anında etki sağlamakta ve karınca sorunuzu sağlıklı bir şekilde çözüme ulaştırmış olmaktayız.

Esenyurt Restoran İlaçlama

Restoranlar en çok insan yoğunluğunun olduğu ve devamlı yiyecek içeceklerin sirkülasyonunun olduğu alanlardır. Haşere türlerinin beslenmekten yuva kurmaktan en keyif aldığı yerlerden biri restoranlardır. Restoran ilaçlamasında firmamız alanında uzman ekibiyle başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. restoranlarda sıklıkla karşılaştığımız haşere türlerini sıralayacak olursak; karınca, fare, akrep, hamam böceği, tahtakurusu, karasinek, fare, sivrisinek, arı olmak üzere farklı haşere türleriyle karşılaşılmaktadır.

Firmamız bu zararlı ve sorunlu haşerelerle mücadelede etkili bir çalışma sürdürmektedir. restoran ilaçlamasında insan sağlığına zararı bulunmayan özel solüsyonlu sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Restoranlar yiyecek hazırlanan hijyene dikkat edilmesi gereken alanlardır. Herhangi bir haşere sorunu olmasa bile mutlaka düzenli aralıklarla haşere türlerinin gelmemesi için önleyici ilaçlamanın yapılması gerekmektedir.

Esenyurt Kuş Biti İlaçlama

Kuş bitleri genellikle tavuk, serçe, güvercin olmak üzere evcil kuş türleri ve kümes hayvanlarında bulunmaktadır. Kuş bitleri bu hayvanların kanından beslenirler. Yaşam alanlarıda bu hayvanların derisinde olmaktadır. Bu parazitler yoğun olarak kuşların üzerinde hızlı bir şekilde üreyerek çoğalırlar. Kuş bitleri yiyecek aramak için tırmandıkları çıta, duvar, tavan gibi alanlarda diğer yerlere kolayca ulaşarak yerleşme ve yayılma eğiliminde olurlar. Böyle bir durumlar karşılaşıldığında mutlaka kuş biti ilaçlamasının yapılması gerekmektedir. Gerekli önlem alınmadığı takdirler kuş bitinin çoğalması olasıdır.

Kuş bitleri yoğunlukla en yaygın yabani kuşlarda görülmektedir. Kuşların sürü halinde yoğun olarak olduğu bölgelerde diğer kuş türleriyle temaslarda hızlı bir şekilde yayılarak diğer kuşlara geçebilirler. Çok hızlı üreyen bu parazitler kan emici özelliği dolayısıyla riskli bir durum teşkil etmektedir. Kuş biti ilaçlaması alanında uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Yaşadığımız ülkede kuş bitlerine rastlamak mümkündür. Bölgede yoğun olalrak bir kuş biti şikayerleri artmış olmakta havaların ısınmasıyla bu daha hızlı yayılmaktadır. Kuş bitleri beslenmek için başka bir kurban seçerek farklı bir canlıya yönelir. Kuş bitleri insanlar için tehlike arz etmektedir.

Çok sık bir şekilde üremesi ve bir canlıdan diğerine çok hızlı geçiş sağlaması en büyük özellikleri arasındadır. Kuş biti tedavisini başlattınız ancak hayvanlarınızın kümeslerini ilaçlatmazsanız tekrar o kümesten hayvanlarına bulaşması olasıdır. Kuş biti ilaçlaması yaparken mutlaka hayvanın buluğu kafeste dahil olmak üzere geniş bir alanın ilaçlanması gerekmektedir. Sağlık bakanlığı onaylı sertifikalı özel ilaçlarımız ile insan ve evcil hayvanlarınıza zarar vermeden başarılı bir şekilde ilaçlama çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Kuş Bitleri İnsanlara Bulaşır mı?

Kuş bitinin insanlara bulaştığı zaman aşırı bir kaşınma ve huzursuzluk hissi yaratmaktadır.  Kuş bitleri evlere girerek insanların bulundukları alanda yaşamlarını sürdürürler. Evlerin balkon pencere gibi yerlerine yuva yapan kumrular ve güvercinler beraberinde kuş bitini de getirmektedirler. Güvercin ve kumru da ki kuş biti balkon veya pencereden çok büyük bir kolaylıkla eve girer. Kuş bitleri insanlara bulaşma oranı çok düşüktür. Etrafta kuş ve türleri olduğu müddetçe insanlara bulaşmazlar. Kuş bitleri beslendikleri kuşlarda karınları doyduktan sonra yaşamlarını devam ettirebilmek için yeni bir kuş ararlar. bu aranma sürecinde evde kuş bitinin dolaşması ve yayılması olasıdır.

Kuş bitlerinin evde var olması oldukça sıkıntılı bir süreci beraberinde getirir. Mutlaka alanında uzman ve daha önce sayısız kuş biti ilaçlaması yapmış firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız uzun yıllar boyunca sektörde her türlü haşere türüne karşı başarılı bir şekilde mücadele etmiş ve kesin sonuçlarla müşterilerimizi haşeresiz bir ortama kavuşturmuş bulunuyoruz. Yalnız kuş bitleri konakçı bulamadığı zamanlarda çok büyük bir rahatlıkla insanlara geçebilmektedirler. Evinizde bir kuş bitine rastladığınızda hiç vakit kaybetmeden ilaçlama yaptırmanız gerektirmektedir.

Esenyurt Böcek İlaçlama Fiyatları

Ülkemizde farklı haşere türleri yaşamını sürdürmektedir. Bu haşere türleriyle mücadelenin alanında uzman profesyonel kurumlar tarafından yapılması gerekir. Haşere türlerinin çeşitliliği oldukça fazla olmakla birlikte ilaçlama ve diğer önlemlerde çeşitlenmektedir. Her haşere türüne karşı özel olarak geliştiren ilaçlarla etkili bir sonuç almak yüksektir. Başlıca karşımıza çıkan haşere türleri arasında fare, hamam böceği, kuş biti, kene, karınca, örümcek, tahtakurusu, akrep, pire, bit, güve, çıyan, sivrisinek, kırkayak, karasinek, arı gibi pek çok tehlikeli ve görüldüğünde büyük rahatsızlık duyulan haşere türlerinden sizlere kesin sonuçlarla kurtarmaktayız.

Haşere ilaçlaması yapılacak olan alanı teknik 2 kişilik ekibimiz ziyaret ederek belirli başlı detayları inceleyerek buna uygun bir şekilde böcek ilaçlama fiyatlandırmasını yapmaktadır. İlaçlama fiyatlandırılmasında öncelikli olarak; ilaçlanacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü, haşere türünün özelliği, haşere çeşidi, haşerenin yoğunluğu gibi başlıklar fiyatlandırmada bizim dikkat ettiğimiz hususlar arasındadır. Esenyurt bölgesinde haşereler ile etkili bir mücadele sürdürerek bunu başarıyla tamamlamaktayız.

Farklı haşere türleri arasında en sık karşılaştığımız ısınan hava koşullarıyla beraber hamam böcekleri olmaktadır. Hamam böcekleri adı ilk duyulduğunda bile insanda bir tiksinme ve ürperti duygusu yaşatmaktadır. Hamam böcekleri sıcak, nemli, karanlık ve rutubetli ortamları çok severler. Hamam böcekleri pek çok yerden evinize, iş yerinize ulaşabilir. Genellikle geldikleri yerler; su boruları, gider boruları, tavan veya duvar çatlaklarından, kapı giriş delik ve yarıklarından çok rahat bir şekilde girebilirler. Hamam böceği ilaçlama fiyatlandırılmasında özellikle evlerin yoğun olarak hemen her odasını istila edebilen haşere türleridir.

Hamam böceği ilaçlamasında bu haşere türünün biyolojik yapısına uygun özel olarak geliştirilmiş ilaçlar kullanılmaktadır. Her haşere türünün ilaçlaması farklı olmalıdır, çünkü her haşere türünün kimyasala vermiş olduğu tepki farklıdır.  Bu sebepledir ki hamam böceği böcek ilaçlama fiyatında buna uygun rol alarak fiyatlandırmayı yapmaktayız. Firmamız sektörde rakiplerine oranla bütçenize uygun fiyatları vererek sizleri en hızlı şekilde haşere sorunlarından kurtarmaktadır.

Esenyurt Böcek İlaçlama Şirketi

Yaşam alanlarınızda haşereleri görmekten bıktınız mı? Her adımda karşınıza çıkan böceklerden kurutulmak artık çok basit. En hızlı sürede en kaliteli hizmeti vermek adına sizler için İstanbul’un birçok noktasında hizmetteyiz.

Firmamız İstanbul’un Avrupa Yakası’nın çeşitli yerlerinde sizlere hizmet vermek adına kurulmuştur. Esenyurt Böcek İlaçlama firma şubemiz de sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Esenyurt ve çevresinde ikamet eden müşterilerimiz için her türlü ilaçlama faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Esenyurt Böcek İlaçlama
ile yaşam alanlarınızı tüm haşerelerden arındırıp sizlere güvenli bir ortam sunuyoruz. Bölgedeki evleri, okulları, hastaneleri, bahçeleri, otopark alanlarını ve daha birçok açık ya da kapalı alanları sizler için ilaçlıyoruz.

Firmamız dünya standartlarına uygun, onaylanmış ilaçlarla işlemlerini gerçekleştirmektedir. Esenyurt’ta bizden hizmet alan binlerce memnun kalmış müşteriye sahibiz.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA