Yılan İlaçlama

İstanbul’da Güvenilir Yılan İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

Yılan İlaçlama

İstanbul’da yüzlerce evi böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Böceğin yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili yılan ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

A1 Markası İle Tanışın :

Yılan ilaçlama, uzman ekipler tarafından en etkili şekilde devam eder. A1 İlaçlama, yılanları hızla ve kalıcı olarak ortadan kaldırarak evde ki tehdidi sonlandırır. Güvenli ve çevre dostu ilaçlarımızla hizmetinizdeyiz.

İDDALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmek için tıklayın.

Yılanlar çoğunlukla cephesi orman ya da deniz olan evlerde gözükürler. Eğer evinizde yılan görürseniz bireysel olarak yakalamaya çalışmayın. Bu tehlikeli olabilir. Dokunmaya kalkmayın size zarar verebilir. Bahçenizde yılan görüyorsanız acil durumda profesyonel yardım almalısınız.


Hangi Marka İlaç Kullanıyorsunuz?

Markamız, güvendiğimiz Bayer ve Syngenta yılan ilaçlarını kullanmaktadır.

 

indirindir

 

 


Yılan İlaçlama Fiyatları Nedir?

fiyat 1

Yılan ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

  • 0 – 100 m² için fiyatlar: 900 TL ile1100 TL arasında.
  • 100 – 200 m² için fiyatlar: 1100 TL ile 2000 TL arasında.
  • 400 m² ve üzeri için lütfen iletişime geçiniz.

Yılan ilaçlama fiyatları bulunduğunuz ilçeye, resmi ve tatil günlerine, böcek yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne, haşere türüne göre ve ikinci ilaçlama gerekip gerekmediğine göre değişiklik gösterir. Yazılan fiyatlar öngörülen fiyatlar olup, kdv hariç fiyatlardır.

Evde ilaçlama nasıl olur öğrenmek için tıklayın.


Yılan İlaçlama İstanbul

Yılan İlaçlama Fiyatları

Yılan ilaçlama dikkatli yapılması gereken bir böcek ilaçlama yöntemidir. Yeryüzünde özellikle sıcak alanlarda ve ülkemizde de sık sık  kendini gösteren yılanlar, insanlar için büyük tehlike oluşturmaya devam etmektedir.

Bu yüzden yılan ilaçlama günümüzde önemli hususlar arasına girmektedir. Özellikle yeşillik alanların yoğun olduğu yerlerde çok sık görünürler.


BİLGİ : Kışın genellikle kış uykusuna yatan yılanlar, çoğunlukla yaz aylarında ortaya çıkmaktadırlar. Bahçeli evlerde ve müstakil evlerin yakınlarında ve hatta içerisine dahi girdikleri gözlemlenmiştir. Bu durum hiç kimse tarafından elbette hiç hoş karşılanmayan bir durumdur.

Üstelik yılanlar son derece korkutucu hayvanlardır. Ayakları yoktur ama oldukça hızlı sürünerek hareket etme özelliklerine sahiptirler. Yılanlar tehlike anında ya da tehlike hissettiklerinde insanlara saldırmaları kaçınılmaz hale gelir. Bazı yılanlar ölümcül zehre sahiptir. Bir insanı ısırmaları ölümcül sonuçla bitebilir.

Bu yüzden köyler, müstakil evlerde yaşayan kişiler ve yeşillik alanında bulunan herkes yılanların saldırısına uğrayabilmektedir.

Yılanlar tıpkı diğer haşere türleri kadar zekidir. Nerede saklanacaklarını ve ne zaman ortaya çıkacaklarını çok iyi bilirler. Bu yüzden bu alanlarda bulunan insanlar büyük bir tehlikeyle iç içe yaşamaktadır. Firmamız yılan ilaçlama yönteminde gerekli tüm eğitimlerini büyük bir başarı ile tamamlamışlardır.

Yılan İlaçlama

Bu yüzden yılanlar görünsün ya da görünmesin onların nerede olabileceklerini çok iyi bilirler. Sorunlu olan bölgede büyük bir titizlikle çalışmalarına başlarlar.

Yaz aylarında özellikle müstakil bahçeli evlerde oturan kişilerin kapı ve cam dayamaları kaçınılmazdır. Ev ortamının sıcaklığından fazlasıyla sıkılan ev sahipleri kapı ve camları ardına kadar açarak oturmayı tercih ederler.

Bu durum sonucu ise evlere çeşitli haşerelerin girmesi kaçınılmazdır. Çok nadir görülse de bu haşerelerden bazıları yılanlardır. Yılanlar açık buldukları kapı ve camdan içeri girip en uygun yere saklanmayı başarabilen çok zeki canlılardır.

Çoğunlukla evlere giren yılan kendini gece saatlerinde göstermeyi tercih eder. Çünkü kalabalık ortamlardan hiç hoşlanmazlar.


Yılan İlaçlama Ne Kadar?

Gece siz uykuya daldığınız an yiyecek aramak için tüm evin her noktasını gezmeye başlar. Sizlerin uyku esnasında ani bir hareketinizde ise hemen saldırıya geçebilir.

Uykuda iken bir yılan tarafından ısırılmanız gerçekten çok korkunçtur. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için evinizi ve bahçenizi yılan ilaçlama işlemi ile ilaçlatmanız gerekmektedir.

Sağlığınız için bu ilaçlamayı yaptırmanız şarttır. Yılan saldırısına uğramamak için firmamızla iletişime geçebilir, profesyonel yardımlarımızdan sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Biz firma olarak sağlığınızı çok fazla önemsiyor, profesyonel çalışmalarımızı her daim o yönde sergilemeye devam ediyoruz. Haşere ve böcek sorunlarınızla başa çıkmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Çünkü her çalışmalarımıza başlamadan önce sizlere garantili sonuç sağlayacağımızı her zaman belirtiyoruz. Firmamız bünyesinde yerini alan çalışanlarımıza ve kullanmakta olduğumuz kalite ilaçlarımızla sonuna kadar güveniyoruz.


Yılanların Önlemi Nasıl Alınır?

Yılan ilaçlama yöntemi yılanlarla mücadele etme konusunda en etkili ve garantili çözüm olduğunu sizlerde çok iyi biliyorsunuz. Bulunduğunuz her ortamda sizlere zarar verme riskleri çok fazla olan yılanlar, hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilir ve sizlere ansızın saldırabilir.

Yılanlar yalnızca sokma yöntemi ile saldırmazlar. Unutmayın yılanların bir de boğma özelliği vardır. Boğma özelliğini genellikle küçük çocuklar üzerinde gerçekleştirir. Evlere giren yılanlar evdeki küçük çocuk ve bebekleri siz fark etmeden boğabilir. Bu yüzden gerçekten çok tehlikeli ve ürkütücü hayvanlardır.

Yılan İlaçlama

Yılanlar konusunda tek alabileceğiniz önlem aşırı dikkatli olmanızdır. Kapı ve pencereleri, evlerde oluşan yarık ve oyukları tamir ederek ufak tedbirler alabilirsiniz.

Yılanlar yalnızca sizler için değil, hayvanlarınız için de büyük tehlike oluşturmaktadırlar. Çünkü yiyecek bulamayan bir yılan sırf evde beslemiş olduğunuz hayvanlarınızı, yavrularını ya da yumurtalarını yemek için gelecektir.

Bu yüzden kümes, kömürlük, samanlık ve ahır gibi kullanmakta olduğunuz mekânların büyük bir tehlike arz ettiğini de bilmelisiniz.


SONUÇ : Lider firmamızla iletişime geçip profesyonel destek almanız son derece önemlidir. Yılanlar çok tehlikeli canlardır. Hem hayvanlarınıza hem de size saldırı yaparak, sizlere büyük kayıplar sağlarlar.

buyutec 1

Bu yüzden zamanında önlem almak çok önemlidir. Bahçeli evlerin her bir karışı özenle incelenip, ilaçlama yapılmalıdır.

Daha sonra evlerde bulunan kömürlük, samanlık, kümes ve ahır gibi kullanım alanları özenle incelenip ilaçlama işlemi büyük bir titizlikle uygulanmalıdır.

En son ise evinizin her bir köşesi tek bir detay atlamadan incelenip ilaçlanmalıdır.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA