Böcek İlaçlama Servisleriİlaçlama

Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir’de Güvenilir İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

soru 11

Lisanslı, deneyimli ve olumlu müşteri yorumlarına sahip A1 İlaçlama tam size göre. İlaçlama öncesi ve sonrası için bilgi almak adına şirketle iletişime geçmekte fayda var. Ayrıca, evcil hayvanlarınız ve çocuklarınız için gerekli önlemleri ilaçlama öncesinde almayı unutmayın. A1 markası olarak Ataşehir’de servis vermekteyiz.

A1 Markası İle Tanışın :

İstanbul’da yüzlerce evi böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Böceğin yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

İDDİALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmeden karar vermeyin. Yorumları görmek için tıklayın.


Hangi Marka İlaç Kullanıyorsunuz?

Markamız, güvendiğimiz Bayer ve Syngenta ilaçlarını kullanmaktadır.

indirsentez


Ataşehir Böcek İlaçlama Fiyatı Ne Kadar?

ilaclama fiyati

Ev ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

  • 0 – 100 m² için fiyatlar: 700 TL ile 800 TL.
  • 100 – 200 m² için fiyatlar: 800 TL ile 1100 TL.
  • 300 m² ve üzeri için lütfen iletişime geçiniz.

İlaçlama fiyatları bulunduğunuz ilçeye, resmi ve tatil günlerine, böcek yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne, haşere türüne göre ve ikinci ilaçlama gerekip gerekmediğine göre değişiklik gösterir. Yazılan fiyatlar öngörülen fiyatlar olup, kdv hariç fiyatlardır.


Ataşehir Böcek İlaçlama Servisi : A1 Garantisi

buyutec

Ataşehir’de ev ve iş yerlerindeki böcek sorunlarına etkili çözümler sunan A1, Ataşehir Böcek İlaçlama Servisi olarak, sizlere A1 kalitesi ve güvencesiyle hizmet veriyoruz.

Deneyimli ekibimiz ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama yöntemlerimizle böceklerle kesin sonuç almanın 3 ay garantisini veriyoruz.


Şimdi Ataşehir’de sıklıkla şikayet gelen böcek türlerine bakalım. İşte harika bir içerik : 

Gümüş Böceği Problemi İçin Ataşehir İlaçlama Ekibi Yanınızda

gumuscun 1

Ataşehir ilçesinde en sık rastlanan türlerden biri gümüşçün böceğidir, diğer adıyla nem böceği. Gümüş renkteki bu böceği banyo ve mutfağınızda sıklıkla görebilirsiniz. Gümüşçün böceğinin evlerde bulunma sebeplerinden biri, evdeki nem oranının standartlardan yüksek olmasıdır.

Nem oranını artıran sebepler evin uzun süre kapalı kalması, yetersiz havalandırma, çamaşırların ev içinde kurutulması ve binanın yalıtımının yeterli olmaması yer almaktadır.

Gümüşçün böceğinin evlerde bulunma ana sebeplerinden biri de evdeki eşyanın aşırı derecede fazla olmasıdır. Markamız, evdeki gümüşçün sorununu kesin sonuçla çözmektedir.


Ataşehir Fare İlaçlama

fare 1Fareler insanların yaşam alanlarını en çok istila eden kemirgen türüdür. Bu hayvanlar insanlar için ciddi oranda tehlikelidir. Kemirme özellikleri sayesinde insanlara maddi açıdan büyük zararlar vermektedirler.

Ayrıca yapıları gereği de çok fazla bakteri ve mikrobu bünyelerinde bulundurmaktadırlar.

İnsanlar için bu kadar tehlike arz eden bu kemirgen türünü özel uzman çalışmalarımızla tamamen ortadan kaldırmaktayız.


Ataşehir Pire ilaçlama

pire 4

Ataşehir bölgesinde de, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi, sıklıkla pire şikayetiyle karşılaşılmaktadır. Markamız, pire şikayetlerinde kesin sonuçlarla hizmet vermektedir.

Pire ilaçlamalarında evcil hayvanınız varsa ev ilaçlama ile eş zamanlı olarak veteriner tarafından ilaçlanmalıdır.


Ataşehir Kene İlaçlama

keneKeneler, son dönemde insanlar için büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

Tek bir ısırığı bile ölümcül olabilecek bu zararlıları etkili bir şekilde ortadan kaldırma konusunda sizlere hizmet veriyoruz.


Ataşehir Böcek İlaçlama : Hamam Böceği Şikayetleri

hamambocegi ve ekmekHamam böcekleri, özellikle gıda sektöründe sıkça rastlanan zararlılardır. Bu böcekler, taşıdıkları mikroorganizmalarla insan sağlığına tehdit oluştururlar.

Uzman ilaçlama teknikleriyle bu zararlılardan korunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Birçok haşere türü ile başa çıkmak için sunduğumuz hizmetleri özetledik. Ancak, hizmet yelpazemiz sadece bu türlerle sınırlı değil.

Ataşehir böcek ilaçlama hizmeti arayışınızda, size en kaliteli çözümleri sunma garantimiz ile yanınızdayız. İstanbul’un bu bölgesinde haşere yoğunluğu dikkate alındığında, etkili ve düzenli ilaçlama hizmetlerinin önemi ortaya çıkar.

Ataşehir’de sunduğumuz hizmetler arasında bahçe, karınca, akrep, dezenfeksiyon, kuş biti, toz akarı, bit, uyuz böceği, örümcek, halı böceği, gümüş böceği, güve, karasinek, tatarcık sineği ve eşek arısı ilaçlama bulunmaktadır.


Sizlere Ataşehir’de sıklıkla rastlanan türlerden bahsettik. Tabii ki, diğer türlerden de şikayetler olabilir. Markamız, tüm haşere gruplarına yönelik kapsamlı ilaçlama hizmeti sunmaktadır.


SONUÇ:

garanti elgesi

Markamız, Ataşehir’de birçok kez ilaçlama gerçekleştirmiş ve müşterilerimiz tarafından defalarca tavsiye edilmiştir. Tecrübemizle sizi haşere ve kemirgenlerden kurtarmaya talibiz.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA