Böcek İlaçlama Servisleriİlaçlama

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü Böcek İlaçlama çalışmalarında özel solüsyon ve ilaçlarımız ile her haşere türüne karşı etkili bir mücadele vermekteyiz. Haşerelerle mücadele zorlu bir süreç gerektirmektedir. Her haşere türünün yaşayış şekli, beslenmesi ve yumurtlama süreci farklı olmaktadır. Haşere türlerinin özelliğine göre planlı, stratejik bir takvimle etkili bir şekilde ilaçlama hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Haşere tiksindirici ve hijyen açısından kötü bir etki bırakmaktadır.

Yaşam alanları, restaurant, cafe, hastane, okul, market, depo, apartmanlar, bodrum katları, çatı katları, bahçeler gibi bir çok alanda haşerelere rastlamak mümkün. Bazı alanların haşereler açısından uygunluğu fazla olmasıyla çok sık karşılaşılmaktadır. Örnek verecek olursak depo alanlarından size bahsedelim. Depolar karanlık, nemli ve güneş ışığı almayan yerler olduğundan haşerelerin tamda en çok istediği yuvalama alanı olarak ilk sıralarda yerini almaktadır.

Depolarda sıklıkla rastladığımız haşere türleri arasında; fare, örümcek, hamam böceği, karafatma, güve, karasinek, tahtakurusu gibi haşere türleri yuva yaparak istila edebilmektedir. Depo gibi önemli bir alanın mutlaka düzenli aralıklarla ilaçlanması haşere türleriyle mücadelede etkili olmaktadır. Firmamızı 7/24 aktif haşere kontrol mücadele hattını arayarak keşif talep ederek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Beylikdüzü Güve İlaçlama

Güveler özellikle nemli, havasız ortamları sevmekte ve sıklıkla evlerde, ipek iplik ve deri giyim üreten fabrikalarda karşımıza çıkmaktadır. Güvelerin çok hızlı üremesi oldukça can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Güveler deri, yün gibi şeyleri sevmek ve bunları yiyerek tüm giysi ve kıyafetlerinize zarar verebilmektedir. Güveler ile mücadelede mutlaka profesyonel bir ilaçlama desteği almanız bu sorunu kökten çözüme kavuşturacaktır.

Güveler çok hızlı üreyebilmekte ve yumurtalarını hızlıca oluşturarak yeni güvelerin ortaya çıkmasıyla aniden bir sürü şekilde yoğun olarak karşınıza çıkabilir. Güvelerin yaşam alanı olan yerleri hızlıca tespit ediyoruz, tespit ettiğimiz alanlarda hızlıca ilaçlama işlemlerine başlıyoruz. Güve sayısına göre ilaçlama yoğunluğumuz ve periyodumuz değişebilmektedir. İlaçlama işleminde özel ekipmanlarımız ve teknik ekibimizle profesyonel bir şekilde mücadele etmekteyiz.

Haşere türlerinde en can sıkıcı olan güveler erken müdahale edilmezse çok daha fazla şekilde karşınıza çıkmaktadır. Bu süreçten sonrası ile etkili ve düzenli aralıklarla ilaçlama çalışmalarıyla net sonuçlar almaktayız. Farklı güve türleri ülkemizde yer almakta en sık görülen türleri iyi tespit etmekte ve ilaçlama çalışmalarımızı buna göre yapmaktayız. Haşere ilaçlarımız sertifikalı ve sağlık bakanlığı onaylı olarak yer almaktadır. Hassas olduğumuz bu durumlarda sizleri en rahat şekilde daha hijyenik ve huzurlu bir alana sahip olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Beylikdüzü Apartman İlaçlama

Apartmanlar çok sık sirkülasyonla giriş çıkışların yapıldığı ve sokak kapısının en yakın olduğu yerlerdir. Bu durumda belli başlı haşere türlerinin buralarda yer edinmesine olanak tanır. Apartman girişleri düzenli aralıklarla temizlenmesi ve dikkatli olunması sizleri haşere türlerine karşı maalesef korumayacaktır. Apartmanlar haşere türlerinin yaşayabileceği en mükemmel yerler arasındadır. Karanlık, havasız, nemli ve güneş ışığı almıyor oluşu haşere türlerinin en sevdiği ortamdır.

Apartmanlarda sıklıkla karşılaştığımız haşere çeşitlerini sıralayacak olursak; örümcek, fare, kara Fatma, tahtakurusu, pire, karınca, hamam böceği gibi pek çok haşere çeşidine rastlamak mümkün. Haşerelerle her birine ayrı olarak etki eden sertifikalı ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile onları net bir şekilde kökünden ortadan kaldırıyoruz. Firmamız sektörde öncü adımlarıyla planlı, stratejik çalışmalarıyla başarılı ilaçlama çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm cevapları bulabilir ve haşere mücadele kontrol ekibimizden ilaçlama talep edebilirsiniz.

Beylikdüzü Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcekler ile mücadele uzman ekibimizle planlı bir mücadele vererek başarılı ilaçlama çalışmalarına imza atmaktayız. Böceklerle sorun yaşamayan yoktur. Evler, cafeler, restaurantlar, depolar, apartman girişleri, bodrum katları, bahçeler, çatı katları, hastaneler, okullar pek çok yerde sorun haline gelmekte ve ciddi bir problem olmaktadır. Haşere sorunları çok büyük bir ilaçlama işi ve sistemli bir çalışmayı gerektirmektedir. En sık karşılaştığımız haşere türünde karafatmalar hijyen olarak büyük bir tehlike arz etmektedir.

Kara Fatmalar gitmiş oldukları her yere zararlı birçok bakteriyi de taşımaktadırlar. Kara Fatma ilaçlama hizmetinde bu böcek türüne özel olarak geliştirilmiş ilaçları kullanmaktayız. Etkili bir mücadele gerçekleştirmek için karafatma haşere türünün bulunduğu yer yoğunluğu yuva sayısı gibi birçok etken karafatma ilaçlama fiyatlarında büyük etken rolü oynamaktadır. Karafatmalar yiyecek, su gibi bir çok gıdaya ulaşabilmek için evlerinize girmeye çalışacaklar.

Özellikle apartmanlarda yer alan karafatmalar için bu çok kolay olmaktadır.  Karafatmalar çok hızlı bir şekilde üreyebilmekte, bir dişi karafatma yaz boyunca 350’e kadar yumurta bırakabilmektedir. Etkili, planlı bir yol izleyerek bu ve bunun gibi bir çok haşere türüyle mücadelemizi sürdürmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz haşere olan yere gelerek haşere yoğunluğu ve çeşidini baz alarak fiyatlandırmayı yapmaktadır.

Uygun fiyat politikamız ile herkesi haşerelerden kurtarma yolunda emin adımlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir haşere varlığından şüphe ediyorsanız hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek profesyonel bir ilaçlama ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Beylikdüzü Hastane İlaçlama

Hastaneler sağlık açısından hijyenik ve temiz olması gereken yerler arasında en önemli olarak yer alır. Her gün onlarca ve yüzlerce insanın gelmesi büyük bir sirkülasyonla birlikte hastanelerin bu sirkülasyonu dengelemesi için temizliğinin düzenli aralıklarla yapılması gerekiyor. Hastaneler de hemen her saat başı her alanda temizlik yapılmakta ancak yine de haşere sorunlarıyla karşılaşılmaktadır. Hastane ortamlarının yüksek oranda steril olması en önemli detaydır.

Bununla beraber bir haşere türüne rastlanılması büyük bir sorundur. Herhangi bir haşere türü bile hastanenin steril ve temiz ortamını büyük bir riske sokar. Hastanelere özellikle dışarıdan bir çok haşere türü gelebilmektedir. 7/24 açık olan hastane acil giriş kapıları farklı haşere ve böcek türlerine sebep olur. Hastanelerde haşere türüne rastlanılmasa bile düzenli aralıklarla bu haşere türlerinin gelmesini engellemek için kontrollü ilaçlamaların yapılması esastır.

Hastane ilaçlama hizmeti çok dikkat edilmesi gereken yerler arasında yer alır. Kullanılan ilaçların hastane içerisindeki ortama uygun formülde olması gerekmektedir. Hastanelerde farklı alanlarda ilaçlamalarda başlıca; hastane odalarının temizliği, ameliyathanelerin ilaçlanması, tuvaletlerin ilaçlanması, hastane otopark ve bodrum katlarının ilaçlanması, hastane ilaç depolarının ilaçlanması, hastane yemekhanelerinin ilaçlanması en önemli alanlar olarak ele alınmalıdır.

Hasta odalarında insan sağlığına zarar vermeyen kokusuz özel ilaçlar ile ilaçlama yapılmalıdır.  En ideal ilaçlama zamanı insan sirkülasyonun en az olduğu gece saatleri tercih edilmelidir. Ameliyat ilaçlamasında ise belirlenen kapalı kalma süresi hesaplanarak buna uygun olarak ilaçlamanın yapılması gerekir.

Hastane bodrum katlarının ise çok daha detaylı bir ilaçlama ile yapılması gerekir çünkü bu bölgede en büyük sorun fareler olmaktadır. Fareler için özel olarak geliştirilmiş ilaçlarımız ile en etkili sonuçları almaktayız.  Ayrıca kantin ve yemekhanelerinde özel olarak ilaçlanması gerekmektedir. Yemek saatinin olmadığı bir zamanda ilaçlamanın yapılması çok daha uygun olacaktır. Hastaneler belirlenen bir periyodda ilaçlamanın yapılması haşereler ile kontrol ve mücadelede çok daha verimli ve etkili olacaktır. A1 ilaçlama ile iletişime geçerek ekibimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA