Böcek İlaçlama Servisleri

Şişli Böcek İlaçlama

Şişli’de Güvenilir İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

soru 11

Lisanslı, deneyimli ve olumlu müşteri yorumlarına sahip A1 İlaçlama tam size göre. İlaçlama öncesi ve sonrası için bilgi almak adına şirketle iletişime geçmekte fayda var. Ayrıca, evcil hayvanlarınız ve çocuklarınız için gerekli önlemleri ilaçlama öncesinde almayı unutmayın. A1 markası olarak Şişli’de servis vermekteyiz.

A1 Markası İle Tanışın :

İstanbul’da yüzlerce evi böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Böceğin yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

İDDİALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmeden karar vermeyin. Yorumları görmek için tıklayın.


Hangi Marka İlaç Kullanıyorsunuz?

Markamız, güvendiğimiz Bayer ve Syngenta ilaçlarını kullanmaktadır.

indirsyngenta


Şişli Böcek İlaçlama Fiyatı Ne Kadar?

ilaclama fiyati

Ev ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

 • 0 – 100 m² için fiyatlar: 700 TL ile 800 TL.
 • 100 – 200 m² için fiyatlar: 800 TL ile 1100 TL.
 • 300 m² ve üzeri için lütfen iletişime geçiniz.

İlaçlama fiyatları bulunduğunuz ilçeye, resmi ve tatil günlerine, böcek yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne, haşere türüne göre ve ikinci ilaçlama gerekip gerekmediğine göre değişiklik gösterir. Yazılan fiyatlar öngörülen fiyatlar olup, kdv hariç fiyatlardır.


Şişli Böcek İlaçlama Servisi : A1 Garantisi

buyutec

Şişli’de ev ve iş yerlerindeki böcek sorunlarına etkili çözümler sunan A1, Şişli Böcek İlaçlama Servisi olarak, sizlere A1 kalitesi ve güvencesiyle hizmet veriyoruz.

Deneyimli ekibimiz ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama yöntemlerimizle böceklerle kesin sonuç almanın 3 ay garantisini veriyoruz.


Şimdi haşere türlerine göre ilaçlama servislerimizi daha yakından tanıyalım:

Pire İlaçlama Hizmetleri: Ev ve İş yerlerinizde Etkili Çözümler

PIRE 7

Ev ve iş yerlerimizde karşılaştığımız pire sorunu, yaşam kalitemizi olumsuz etkileyebilir ve rahatsızlık yaratabilir. Ancak sizin için buradayız! Markamız, uzman ekibi ve etkili çözümleriyle pire sorunlarınızı kökten çözmek için yanınızda.

Neden Biz?

 • Uzman Ekibimiz: Deneyimli ve eğitimli uzmanlarımız, pire sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunmak için hazır.

 • Güvenilir İlaçlar: Kullandığımız ilaçlar,etkili ve çevre dostu özelliğe sahiptir, böylece evcil dostlarınız ve çocuklarınıza zarar vermez.

 • Memnuniyet Garantisi: Müşteri memnuniyeti, bizim için en öncelikli konudur. Sorunlarınızı çözdükten sonra bile sizinle iletişimde kalarak memnuniyetinizi güvence altına alırız.


Hamam Böceği İle Mücadele: Profesyonel Sisli Böcek İlaçlama 

dolapta bocek

Niçin Biz?

Markamız, hamam böceği uzmanlığında öncü bir konumda bulunmaktadır. Sisli ilaçlama hizmetlerimizle birçok müşterimizin hamam böceği sorunlarını başarıyla çözdük ve memnuniyet sağladık.

Hamam böceği ile mücadelede uzman bir ekiple çalışmak, huzurlu bir yaşam alanına sahip olmanın anahtarıdır. Sisli ilaçlama yöntemlerimiz, sadece görünür böcekleri değil, aynı zamanda gizlenmiş olanları da etkili bir şekilde ele alır.

Evinizi veya iş yerinizi hamam böceği sorunlarından arındırmak için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimizle birlikte, temiz ve sağlıklı bir yaşam alanına adım atmanın tadını çıkarın.

Biz buradayız, sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmak için!


Kuş Biti Sorununa Kesin Çözüm: Sisli Böcek İlaçlama 

dezenfeksiyon 1

Markamız, kuş biti sorunlarına kesin çözümler sunan lider bir firma olarak bilinir. İlaçlama tekniklerimiz ile mücadele ettiğimiz her sorunu tek seferde bitirip müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Bizimle Çalışmanın Avantajları:

 • Deneyimli Ekip: Alanında uzman ve eğitimli ekibimiz, kuş biti sorunlarınıza profesyonel bir yaklaşım sunar.
 • Memnuniyet Garantisi: Müşteri memnuniyeti bizim için ön planda. Sorunlarınızı birinci seferde çözer ve sizinle sürekli iletişimde kalırız.

Tahta Kurusuyla Başa Çıkmanın En İyi Yolu: A1 

Hamam Böceği İlaçlama

A1 İlaçlama Farkı:

 • Hızlı Çözümler: Tahta kurusu sorununuza hızlı ve kalıcı çözümler sunarak yaşam alanlarınızı temizleriz
 • Çevre Dostu İlaçlar: İlaçlarımız, etkili olmalarının yanı sıra çevre dostu özelliğe sahiptir, böylece evcil dostlarınıza ve çocuklarınıza zarar vermez.

 • Gizli Alanlara Etki: Tahta kurusu genellikle gizlenmiş bölgelerde bulunur. Kullandığımız ilaçlama teknikleri, bu gizli alanlara nüfuz ederek sorunu kökten çözer.

Yaşam alanlarınızı tahta kurusundan arındırmak için A1 İlaçlama Hizmetleri’ne güvenebilirsiniz. Siz rahat ederken biz, sorunlarınıza etkili çözümler sunarak yaşam alanlarınızı temiz ve güvenli hale getirelim. Bizimle çalışın, tahta kurusu sorunlarına son verin!


Sizlere Şişli’de sıklıkla rastlanan türlerden bahsettik. Tabii ki, diğer türlerden de şikayetler olabilir. Markamız, tüm haşere gruplarına yönelik kapsamlı ilaçlama hizmeti sunmaktadır.


SONUÇ :

Konut İlaçlama

Markamız, Şişli’de Uzun Yılların Verdiği Deneyimle Birçok Müşteri Tarafından Takdir Edilmiştir. Haşere ve Kemirgen Problemlerinde Biz Varız.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA