Böcek İlaçlama Servisleriİlaçlama

Silivri Böcek İlaçlama

Silivri böcek ilaçlama firmamız uzun yıllardan beri süre gelen hizmetleriyle başarılı bir şekilde yer almaya devam etmektedir. Her türlü haşere, böcek ve kemirgen türlerinden sizleri kurtarmaktayız. Belli başlı birçok farklı türde haşere türü bulunmaktadır. Haşereler bulundukları ortamda hastalık ve kirliliğe sebebiyet verir. Haşere türlerinde en sık karşılaştığımız; Örümcek, hamam böceği, karafatma, tahtakurusu, bit, pire, güve, eşek arısı, sivrisinek, gümüş böceği, akrep, yılan, ev faresi, çıyan, kuş biti, güvercin biti, kumru biti, kene, mite, kırkayak, kulağakaçan olmak üzere haşere türleriyle mücadeleyi etkin bir şekilde sürdürüyoruz.

Her haşere türünün farklı yumurtlama, üreme dönemleri olmakta ve haşere türünün fizyolojik yapısını detaylıca bilerek buna uygun olarak bir ilaçlama sistemi geliştirmekteyiz. Örnek verecek olursak örümcekler; örümceklerin yoğunluk dönemleri mevsimler olarak değişebilmekte ve üreme dönemlerinde yoğunlaşabilmektedirler. Çok hızlı çoğalabilmeleri örümceklerle mücadeleyi biraz uzatmış olsa da etkili özel ilaçla sayesinde örümcek sorunlarına %100 çözümlerle hedefe ulaşmaktayız. Çok sık karşılaştığımız Silivri böcek ilaçlama hizmetinde birkaç soruyla kafanızdaki soru işaretlerine yardımcı olmak isteriz;

Böcek ilaçlama evcil hayvana zarar verir mi?

Bu soruyla sıklıkla karşılaşmaktayız. Evlerde gerçekleştirilen böcek ilaçlama hizmetinde evcil hayvanlar mutlaka dikkat edilmeli ve buna göre bir çalışma yapılması gerekmektedir. Kokusuz ilaçlama çalışmasında insanlara zarar vermediği gibi evcil hayvanlara da zarar verme durumu yoktur. Ancak kokulu böcek ilaçlama hizmetinde ortamda evcil hayvan bulundurulmaması gerekmektedir. Kokulu ilaçlamada mümkün mertebe evci hayvanınızı uzaklaştırmanız çok daha iyi olacaktır.

Bodrum katları vs Apartman girişleri ne kadar sürede ilaçlanması doğru olur?

Bodrum katları, apartman girişlerine yakın olan yerler arasındadır. Bilinen o ki havasız güneş ışığı almayan apartman boşlukları ve bodrum katları rutubet ve nemli ortam olmasıyla böcek ve haşere türlerinin en çok yaşamayı sevdiği alan olarak bilinirler. Mutlaka düzenli aralıklarla haşere türünün yoğunluğuna ve türüne göre bir ilaçlama planı oluşturulması çok daha iyi olacaktır.

Silivri Böcek İlaçlama Fiyatları

Haşere ve böcek kontrollerinin düzenli aralıkla yapılması hijyen ve sağlıklı bir ortamda yaşamak için önemli bir zorunluluktur. Eğer yaşam alanlarında yer alan haşere türleri mevcutsa bu ciddi sağlık sorunlarına ve psikolojik olarak da büyük bir rahatsızlığa sebebiyet verebilir. Silivri bölgesinde birçok haşere ve böcek türü ile karşılaşılmakta ve bu türlere karşı en etkili yöntem periyodik olarak ilaçlamanın yapılmasıdır. A1 ilaçlama firması olarak siz değerli müşterilerimize en etkili çözümleri sunarak başarılı ilaçlama çalışmalarına imza atıyoruz.

7/24 telefon hattımızı arayarak hemen detaylı bilgi edinebilir ve keşif talebinde bulunabilirisiniz. Uzman ekibimiz haşere sorunu olan bölgeye en kısa sürede ulaşmaktadır. Haşere sorunu olan alanda keşif yaparak haşere türleri tek tek tespit edilmektedir. Bir veya birden fazla haşere türü varsa bu farklı fiyatlandırma olarak yapılır. Tabi ki haşere türlerinin yoğunluğuna bağlı olarak fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. En uygun tabanlı fiyat politikamız ile siz değerli müşterimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Böcek, haşere ve her türlü kemirgen türüne karşı etkili ve özel ilaçlama hizmetlerini yapmaktayız. Unutmayın ki her haşere ve böcek türünün yapısı, yaşam alanı, beslenmeleri farklı olmaktadır.

Bununla beraber haşerelere karşıda onların özelliklerine göre sağlık bakanlığı onaylı özel haşere ilaçlarıyla etkili bir şekilde ilaçlama hizmetini gerçekleştiriyoruz. Haşere ilaçlamasında mutlaka alanında uzman kişilerce profesyonelce yapılması gerekmektedir. Tek başınıza marketlerden almış olduğunuz ilaçlarla kesin bir çözüm yolu bulamazsınız. Aksine bu ilaçlar haşere türlerini çok daha dirençli hale getirir. Mutlaka profesyonel bir destek almak kesin sonuçlar için çok önemlidir. Buda haşerelerle mücadeleyi zorlaştırabilir. A1 ilaçlama farkıyla haşere kontrolü çok daha verimli ve %100 sonuçlarla daha sağlıklı ve haşeresiz bir ortam bulmak mümkün.

SİLİVRİ GÜVE İLAÇLAMA

Güveler, başlarda küçük böcek şekilde oluşurlar daha sonra küçük kelebek görünümde olarak yaşam süren canlılardır. Güveler yılda 1 kez çiftleşirler ve buna balı olarak 8-9 defa ürerler. Olgun larva döneminde olan güveler 260 ile 715 gün arasında yaşarlar. Mevsimsel dönemleri itibariyle ilkbahar ve yaz dönemlerinde oldukça sık karşılaşılabilir. Güveler sıcak hava ve nemli ortamları çok severler. Onların yaşam alanlarının döngüsü tamamen sıcak ve nemle ilişkilidir. Güveler yapıları itibariyle beslenme şekilleri oldukça endişe vericidir. Yün ve ipek giysilerinizi çok hızlı bir şekilde deforme edebilirler.

Güveler tam bir istilacı haşere türlerinin başında yer alır. İnsanların yaşam alanlarında oldukça rahatsız verici şekilde hasarlara sebebiyet vermektedirler. Olgun bir larva güvesi İpek, yün ve bunlardan imal edilmiş kürk, elbise, kitap gibi birçok eşya ve giyecek ile beslenirler. Belli başlı birçok tedbir bu zamana kadar insanlar tarafından alınmaya çalışılmıştır. Ancak belirli bir sayıya ulaşmış güve istilasına yapılacak tek çözüm profesyonel bir ilaçlama çalışması olacaktır. A1 ilaçlama olarak güvelere özel olarak hazırlanmış profesyonel ilaçlarımız ile nokta atışı sonuçlara imza atıyoruz. Güveler artık kâbusunuz olmayacak.

Güveleri önlemek için ne yapılmalı?

Güveler özellikle çeşitli bakliyat alanlarında oluşabilirler. Mercimek, nohut, pirinç ve bulgur gibi bakliyat türlerinin açık bırakılması güvelerin burada oluşmasına, yaşam alanı edinmesine ve beslenmesine sebep olabilir. Bakliyatlarınızı mutlaka kapalı kutular içerisinde saklamanız çok daha iyi olacaktır. Güven oluşumunu engellemek için bunu yapmanız gerekmektedir. Güveler çok hızlı çoğalarak bir anda mutfağınızı istila edebilirler.

Eğer giysilerinizde bir bozulma ve ambalajlı bakliyat paketlerinde bir delinme vs denk gelirseniz güvelerin istilası ile karşılaşmışsınız demektir. İnanın bu durumla kimse karşılaşmak istemez. Güveler biberiye kekik gibi baharatlardan uzak dururlar ve hiç sevmezler. Düzenli temizlik, bakliyat ve yiyeceklerin açık kalmaması iyi bir koruma önlemi olacaktır. Unutmayın ki açık olan her türlü bakliyat ve diğer yiyecekler güveler için beslenme ve yuva yapma alanı olmaktadır.

Güvelerin sevmediği kokular?

Güveler biberiye, kekik, karanfil, lavanta, defneyaprağı kokularını sevmezler ama bu durum onları

Silivri Böcek İlaçlama Firması

Silivri bölgesinde uzun yıllar boyunca hizmet sağlamakta haşere, böcek ve kemirgen türleriyle etkili bir şekilde mücadele etmekteyiz. Haşere türleri birçok alanda insanlara aşırı rahatsızlık vermekte ve sağlıksız ortamların oluşmasına sebep olmaktadır. Firmamız alanında uzan ekibiyle birlikte sizlere en iyi sonuçlu ilaçlama çalışmalarını sunmaktadır. Silivri bölgesinde en sık karşılaşılan haşere sorunları ise sivrisinek, arı, güve, kene, hamam böceği ve fare olmaktadır. Tüm haşereler ve kemirgenlerle ilgili sorunları eksizsiz bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Böcek ilaçlamada fiyatlarında haşere yapılacak alanın metrekaresi haşere türü ve haşerelerin yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Böcek ilaçlama firmaları arasında sektörde öncü olmaya ve çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. 7/24 firmamıza ulaşabilir ve tüm haşere sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA