Böcek İlaçlama Servisleriİlaçlama

Eyüp Böcek İlaçlama

Eyüp böcek ilaçlama hizmetlerinde her türlü kemirgen, böcek ve haşere üzerinde kesin ve kalıcı çözümler A1 ilaçlama garantisiyle sağlanmaktadır. A1ilaçlama her kemirgen ve haşere türü için farklı ve oldukça hızlı sonuç vererek uzman çalışmalarını tamamlamış olur.  Uzman çalışmalardan yararlanmak için haftanın 7 günü ve 24 saati firmamıza sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.  Firmamız bünyesinde yer alan ilaçlama işlemleri tamamen garantili ve çözüm odaklı olmaktadır. Eyüp böcek ilaçlama şirketi olarak fareler, böcekler ve haşereler üzerinde kullanılmakta olan tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olmaktadır. Kullanılmış tüm ilaçların insan sağlığı üzerinde herhangi bir etkisi asla olmaz. Ancak yine de ilaçlama işlemi esnasında tüm tedbirlerin dikkatle alınması büyük önem arz etmektedir.

Eyüp Böcek İlaçlama Servisi

Eyüp böcek ilaçlama servisi ile iş yeri ilaçlama, ev ilaçlama, bahçe ilaçlama, fırın ilaçlama, lokanta ilaçlama, apartman ilaçlama, okul ilaçlama, hastane ilaçlama, bodrum ilaçlama gibi alanların ilaçlama işlemleri sağlanmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra bina ilaçlama, ofis ilaçlama gibi daha aklınıza gelebilecek her bir mekânın ilaçlanmasında böcek ilaçlama hizmeti sağlanmaktadır. Firmamız tarafından tüm bu alanların böcek ilaçlama hizmeti kesintisiz sağlanmaktadır. Ayrıca oldukça ekonomik fiyat aralıklarına sahip olmamız müşterilerimiz için bir başka avantajdır.  Eyüp böcek ilaçlama servisi ile başlıca vermiş olduğumuz hizmetler şu şekilde yerini almaktadır; toz piresi, hamam böceği ilaçlama, oryantal hamam böceği, pire, fare, çıyan ilaçlamadır. Ayrıca bunun yanı sıra salyangoz, güve böceği, tahtakurusu, tatarcık sineği, gümüşçün böceği, termit gibi ilaçlama hizmetleri firmamız tarafından büyük bir titizlikle verilmektedir.

Toz Piresi

Pireler insan ve hayvan kanıyla beslenen canlılar grubunda yerini almaktadır. İnsanlar ve hayvanlar için büyük tehlike arz eden bu canlılarla savaşma konusunda en etkili çözüm olmazsa olmazlardan olan ilaçlama uygulamasıdır. Pirelerle mücadele etmek için profesyonel ilaçlama uygulaması şarttır. Bu konuda lider firmamızla dilediğiniz her an iletişime geçebilir, pireleri hayatınızdan tamamen çıkarabilirsiniz.

Hamam Böceği

Yaşam alanlarınızda hiç beklemediğiniz bir anda hamam böcekleriyle karşılaşmanız oldukça sık rastlanan durumlar arasında yerini almaktadır. Hamam böcekleri dünyanın her yerinde bulunan ve tüm zorlu hayat koşullarına meydan okuyan oldukça inatçı hayvanlar arasında yerini almaktadır. Evlerinizde, iş yerlerinizde veya bulunmuş olduğunuz herhangi bir mekânda hamam böceği ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer erken önlem almaz, tedbiri elden bırakırsanız bu hayvanların istilasına uğramanız sizler için kaçınılmaz hale gelir.

Hamam böcekleri yapıları gereği gerçekten çok pis hayvanlardır. Bu yüzden insanlara karşı oldukça tehlikeli canlılardır. Etrafa yaymış oldukları bakteri ve virüslerle insan sağlığını olumsuz yönde çok fazla etkilemektedir. Bu yüzden bu haşerelerle hemen savaşmak gerekir. Onlarla savaşmanın tek yolu ise ilaçlama uygulamasıdır. İlaçlama uygulaması gerçekleştirirken bu işin uzman kişiler tarafından yapılması büyük önem arz etmektedir. Aksi halde hamam böcekleriyle mücadele etmeniz imkânsız hale gelir. Lider firmamızla iletişime geçebilir, mekânlarınızı işgal eden hamam böceklerinden anında kurtulabilirsiniz.

Fare

  Fareler kemirgenler grubuna giren ve insanlar için oldukça tehlike arz eden bir haşere türleridir.  Fareler gerçekten çok pis canlılardır. Yapılarında tahmin edemeyeceğiniz kadar çok bakteri ve mikroorganizma barındırmaktadır. Bu yüzden insan sağlığı için gerçekten büyük tehlike arz etmektedir.  Peki, farelerin insanlara bulaştırdığı hastalıklar nelerdir?

  • Hantavirüs
  • Hıyarcılıklı Veba
  • Leptospiroz

Yukarıda yer alan virüsler farelerden bulaşan ve insanlar için ölümcül olan virüslerdir. Her biri insanlar için ciddi oranda tehlike arz etmektedir. Bu yüzden farelerin dokunulduğu ve gezindiği her yer yüksek oranda dezenfektan edilmelidir. Farelerin bulunmuş olduğu ortamlarda yer alan yiyecekler asla tüketilmemelidir. Çünkü dolaştıkları ve bulundukları her yere yukarıda yer alan virüsleri bulaştırmaktadırlar. Bu yüzden bu kemirgenler fark edilir edilmez anında müdahale edilmesi şarttır. Fareler ancak ilaçlama uygulaması ile yok edilebilen canlılardır.

Ancak son zamanlarda bu canlıların bağışıklık sistemleri fazlasıyla gelişmiştir. Bu yüzden ilaçlama yapılsa dahi hemen yok olan canlılar değildir. Bu canlılarla uzman kişilerin savaşması en doğru kararlar arasında yerini alır. Çünkü farelerle mücadele konusunda bu işin eğitimini tamamlamış kişiler bu savaşı kazanabilir. Farelerle mücadele konusunda firmamızla iletişime geçebilir, kemirgen sorunlarınızı yalnızca 1 günde ortadan kaldırabilirsiniz.

    Yukarıda yer alan daha birçok haşere türüne karşı hizmet sunmaya büyük bir hızla devam etmekteyiz. Eyüp ve çevre semtlerinde karşılaşmış olduğunuz tüm haşere ve böcek sorunlarınızı bir telefonla tamamen ortadan kaldırabileceğinizi A1ilaçlama olarak belirtmek istiyoruz.

Eyüp Böcek İlaçlama Şirketi

     A1ilaçlama şirketi olarak ilaçlama esnasında kullanmış olduğumuz ilaçlar ve materyaller Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Tüm vermiş olduğumuz hizmetlerimiz yasal bir hizmet olarak yerini almaktadır. İstanbul’un yoğun olduğu semtlerine bakıldığı zaman birçok semtinde ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetine daha çok ihtiyaç duyulduğu gözlemlenmektedir. Bu yüzden A1ilaçlama şirketi olarak İstanbul’un Eyüp ilçesinde ve genelinde böcek ilaçlama hizmetimizi özenle sunmanın ayrıcalığını her daim yaşamaktayız.

   Lider firmamız İstanbul’un her bir köşesine kusursuz hizmet sağlamaktadır. Bu yüzden A1ilaçlama şirketiyle İstanbul’un her bir semtinden iletişime geçebilirsiniz.  Profesyonel çalışmalarımızla bulunduğumuz her mekânda %100 sonuç sağlıyoruz. Çalışmalarımızda kalıcı ve kesin çözüm sağlıyoruz. Böcek, haşere ve kemirgen sorunlarında kesin çözüm sağlamak gerçekten çok zordur. Çünkü bu haşereler yapıları gereği çok çabuk ve çok fazla üreyen canlılardır. Bu yüzden sayılarını tahmin etmemiz neredeyse imkânsızdır. Dolayısıyla bu tür canlılarla mücadele etmek elbette çok zordur.

   Böcek ve haşere sorunlarıyla mücadele etmek için böcek ilaçlama işlemlerinin her bir aşaması profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir.  Bunun içinde böcek ilaçlama işlemlerinin uygulanması için gerekli olan tüm sertifikalara sahip olunmak zorundadır. Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalara sahip olmak, ilaçlama işlemleri için tam donanıma sahip olmak demektir. Lider firma olarak tüm donanımlara sahibiz. Eğer siz de uzman kişilerle kalıcı çözüm sağlama taraftarında iseniz doğru yerde olduğunuzu belirtmek istiyoruz.

Eyüp Böcek İlaçlama Fiyatı

    Eyüp haşere, böcek ve fare ilaçlama fiyatları belirlenirken alanda bulunan haşere ve kemirgenlerin türüne ve yoğunluğuna göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Bir mekânın ilaçlama fiyatının belirlenebilmesi için uzman çalışanlarımız tarafından o mekânın önceden gözlemlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden profesyonel çalışanlarımızın sorunlu mekâna gelerek ön keşif çalışması yapması fiyat belirleme uygulamasının ilk adımı olarak yerini almaktadır.

    Bu yüzden sorunlu mekâna keşif için biri alanında uzman mühendis olması şartıyla iki kişi mekâna gelmektedir.  Mekâna gelen çalışanlarımız etrafı kapsamlı bir şekilde keşfederek mekânın büyüklüğünü, yapısını, böcek, haşere ve kemirgenlerin türünü, yoğunluğunu gözlemleyerek ayrıntılı bir rapor oluşturmaktadırlar. Bu raporun içerinde fiyatta dâhil olmak üzere tüm ayrıntılar bir bir yer almaktadır.  Daha sonra tüm bu ayrıntılar uzman mühendisimiz tarafından mekân sahibine tüm ayrıntılarıyla özenle sunulmaktadır. Mekân sahibi tüm detayları inceledikten sonra ilaçlatma işlemine karar verirse, firmamız tarafından en kısa süre içerisine randevu verilmektedir. Randevu günü ve saati geldiğinde sorunlu bölgeye gelinerek profesyonel çalışmalara hiç vakit kaybedilmeden anında başlanılmaktadır. Sorunlu bölge kısa sürede haşerelerden kalıcı olarak temizlenir.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA