Böcek İlaçlama Servisleriİlaçlama

Güngören Böcek İlaçlama 

Güngören Böcek İlaçlama %100 garantili ilaçlama servisi ile hizmetinizdedir. Güngören ve çevresinde en çok görülen haşere hamamböcekleridir. Hamamböcekleriyle başarılı bir şekilde savaşmak için bir dizi önleyici tedbiri gözlemlemek önemlidir. Burada hamamböceği gelişimi için ideal koşulların neler olduğunu ve bunlardan nasıl kaçınılacağını öğreneceksiniz.  Ayrıca başarılı hamamböceği kontrolü ve hamamböceği popülasyonunun biyolojik minimuma indirilmesine yardımcı olacaktır. Ailenizin rahatlığına, rahatlığına ve güvenliğine özen gösterin.

Deneyimimize güvenerek, hoş olmayan hamamböceği, sivrisinek, tahtakurusu ve diğer haşerelerden arındırılmış bir alan sağlayın. Ev, bahçe veya üretim tesislerinde Güngören Böcek İlaçlama firması nitelikli müdahalesi sizi istenmeyen tehlikelerden kurtaracaktır. Böcekler gibi haşereler için giriş, genellikle yer altı ve yer üstü kısımlarında yaygın olarak görülür. Davetsiz misafirlerin evinize girmesini engelleyin. Evinizde yaşayan herkesin sağlığını tehlikeye atabilecek tehlikeli ev deneyleri yerine profesyonel ve sağlığa zararsız solucan temizleme, dezenfekte etme ve deratizasyona güvenin.

 

Temiz ve güvenli bir ortamın işiniz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, hizmetlerimizi seçerek sizi istenmeyen zararlılardan kalıcı olarak koruyacağımızı ve işletmenizin sorunsuz çalışmasını sağlayacağımızı garanti ediyoruz. Güngören Böcek İlaçlama haşere kontrol teknik ekibi, enfeksiyon riski yüksek her türlü yüzey ve malzemenin dezenfeksiyonunu ve sanitizasyonunu gerçekleştirmek için geniş deneyime sahip kalifiye personele sahiptir. İlaçlama haşere kontrolü  ve kimyasal ürünlerin pazarlanmasında 15 yıldan fazla zaman harcayan profesyonellerden oluşan bir ekipten oluşmaktadır. Hem bireylere hem de şirketlere, sahip topluluklarına, mülk yöneticilerine, belediyelere, endüstriye vb. haşere kontrol hizmetleri sunuyoruz. %100 etkili  kimyasal veya toksik olmayan tedavilerimiz bulunur.

Yılın zamanına bağlı olarak, bazı böcekler yüksek sıcaklıklar, nem ve hatta sokaklarda daha fazla biriken kir nedeniyle oranlarını artırır. Yazın hamamböcekleri ve karıncalar, evinizde, işyerinizde veya komşularınızda özellikle gıda tesisleri depo ve toplu konaklama ilgili işletmelerde birden fazla soruna neden olabilecek zararlılardır. İlaçlama yapılmaması halinde itibar kaybına neden olabilir, bu da kısa vadede size çok pahalıya mal olacak ve tedavisi zor olacaktır. Bu böcekler ürünleri dışkılarıyla kirletir ve gastroenterit gibi hastalıkları bulaştırır.  Enfeksiyonların potansiyel taşıyıcıları ve aktarıcılarıdırlar. Bu nedenle böcekler profesyonellerimiz tarafından kontrolü ve yok edilmesi çok önemlidir. Güngören Böcek İlaçlama firması olarak insanlara, hayvanlara ve çevreye olan riskleri en aza indirerek böcek fümigasyon tedavileri gerçekleştiriyoruz.

 

Güngören Böcek İlaçlama Firması

Böceklerin yok edilmesinden önce böceğin kökeni ve biyolojisinin araştırılması, tam zamanında ve yerde yeterli bir tedaviyi gerçekleştirmek için çok önemlidir. Güngören Böcek İlaçlama haşere kontrolü ve ilaçlamanın yanı sıra gıda güvenliği ve çevre konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. İlaçlama şirketimiz sizin için önleyici haşere anlaşmalarından denetimler, numune alma ve kendi kendini denetleme programları gibi hijyenle ilgili hizmetlere kadar her şeyi sunuyoruz. Küçük boyutlu olmaları, bu zararlıların her türlü tesisatın ve en çeşitli makinelerin içine girmesine izin verir. PROFESYONEL olarak, karşılaşılan böceklere, bulundukları yere ve müşterilerin özelliklerine bağlı olarak, bunlarla en verimli şekilde mücadele etmek için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır:

  • Hamamböcekleri: Kokusuz böcek öldürücü jel uygulaması, böcek ilacı püskürtme, tuzakların döşenmesi
  • Pireler: insektisit püskürtme uygulaması
  • Karıncalar: böcek ilacı şurubu veya böcek ilacı spreyi uygulaması
  • Yatak böcekleri: böcek ilacı spreyi
  • Sinekler: elektronik uçan böcek öldürücüler, tutkal kapanları, böcek ilacı püskürtme veya sisleme
  • Yiyecek veya giysi güveleri: feromon tuzakları, böcek ilacı nebulizasyonu
  • Yaban arıları / eşekarısı: böcek ilacı spreyi
  • Diğer sürünen ve uçan böcekler: esas olarak böcek ilacı püskürtme, elektronik uçan böcek öldürücüler

Salgınların erişilebilirlik derecesine bağlı olarak yüzey veya hacim tedavileri gerçekleştiriyoruz. Teknik ekiplerimiz, sahalara uyarlanmış çeşitli insektisit ürünleri ve uygulama yöntemleri hakkında mükemmel bilgiye sahiptir. Güngören Böcek İlaçlama bünyesinde çalışan her teknisyenin sertifikası vardır. Bir kemirgen istilası, istila derecesine ve mevcut türlere bağlı olarak yoğunluğu değişen çeşitli işaretlerle fark edilir. Çevreye ve yürürlükteki yönetmeliklere saygı duyarak hizmetlerimizin mümkün olduğunca uzun süre etkili kalması için kişiselleştirilmiş haşere kontrol planları oluşturduk.

Zararlıların girişini sınırlamak ve kontrol yöntemleri kurmak için profesyoneller ile çalışarak hammaddelerde ve bitmiş ürünlerde kontaminasyon sağlanmaktadır. Her ziyaret sırasında sunulan tüm belgeleri saklamak ve bir inceleme durumunda tüm zorunlu düzenleyici belgeleri sağlamak için size bir kontrol ilaçlama  dosyası verilir. Böylece firmamız ilaçlamanın takibini yapar. Ayrıca diğer toksik olmayan sistemleri de kullanıyoruz.

Kalıcı bir çözüm için önleyici tedaviler ve iyileştirici tedaviler uyguluyoruz. Tedavi edilen tesislere giren kemirgenlerin ve böceklerin tam bir gönül rahatlığı içinde öldürücüleri tüketebilmeleri için gizli yerlerde güvenli direklere yerleştirilmesi uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir.  İsteğe özel müdahaleler veya bakım teknikleri kapsamında şirketimiz etkin bir kontrol planı oluşturarak sorunlarınızı çözebilecektir.

Sıçanların ve böceklerin yok edilmesi ve dezenfekte edilmesi, kemirgenlere ve böceklere karşı önleyici ve tedavi edici mücadeleden oluşur. Dezenfeksiyon ise mikrop ve bakterilere karşı savaşmaktan ibarettir. Her müdahale, hedeflenen bir parazit türüne özgüdür ve istila ortamına uyarlanmıştır. Zararlıların tedavisi yıllık sözleşme veya bir defaya mahsus müdahale şeklinde gerçekleştirilebilir. Ve yine tedavi için hizmet seçeneklerimizden biri olan yaygın hamam böcekleri uzmanlarımız tarafından ilaçlanarak yok edilir.

Hamamböcekleri sıcak ve nemli bir mikro iklimi tercih eder. Tercihen asma tavanlar, ara duvarlar gibi kuru yerlerde, fırın ve buzdolaplarının arkası gibi yerlere yuvalarını kurar ve yumurtalarını bırakırlar. Gün boyunca hamamböcekleri saklanmayı tercih eder.  Hamamböcekleri genellikle oldukça büyük böceklerdir. Büyük türlerde boyutları birkaç milimetreden yaklaşık 100 mm’ye kadar değişebilir. Baş, çok sayıda nesneden oluşan uzun, ince antenler taşır.

 

Güngören Böcek İlaçlama Fiyatları

Büyük bileşik gözleri vardır. Ağız parçaları çiğneme tipinde olup başın ön kısmında bulunur.  Üreme mevsimi boyunca dişi hamamböcekleri erkekleri çekmek için feromonlar yayar. Güngören Böcek İlaçlama en fazla iki uygulama ile sizi bu dertten kesin olarak kurtarır. Ve Güngören Böcek İlaçlama fiyatları piyasadaki diğer şirketlere göre oldukça makuldür.

Güngören Böcek İlaçlama firması çözümlerimiz virüsleri, bakterileri, parazitleri, böcek larvalarını ve yumurtaları verimli ve kimyasal olmadan ortadan kaldırır. İhtiyaca göre ısıtma, hava temizleme, püskürtme veya sunduğumuz birçok çözümden birini kullanacaksınız.  Ekolojik, az maddeli, kalıntısız, gerekli standart ve tavsiyelere uygun olarak çalışıyoruz.

Binaların, dairelerini, mutfaklarını, yatak odalarını, balkon ve teraslarını eşekarısı, karınca, hamamböceği, tahtakurusu, fare ve sıçan gibi her türlü haşere ve haşerelerden arındırıyoruz. Yardımcı maddeler (faydalı parazitler) ile çalışıyoruz ve savaşmak için ısıl işlem yöntemi kullanıyoruz, soğuk ve kontrollü atmosfer ile kısa sürede işlem gerçekleştiriyoruz. Birçok müşterimize depolanmış gıda maddelerinin depolanması konusunda tavsiyelerde bulunuyor ve stoklardaki parazitleri yok etmek için fümigasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Güngören Böcek İlaçlama firması olarak bizim inancımız, düşük aktif madde içeriği ve kalıntı içermeyen haşere kontrolü alanında kalıcı bir yeniliktir. İstanbul genelinde müşterilerimize yakınız. Randevulara 24 saat içinde ilaçlama teknisyenlerimiz müdahale etmektedir. Fiziksel, biyolojik süreçlerin hedeflenen kullanımı yoluyla insektisitler, haşereler arlar karınca, hamamböceği ve diğer böcekler gibi zararlı organizmalarla etkili bir şekilde mücadele ediyoruz. Profesyonel haşere kontrolüve ilaçlama yaptırmak, zararlıların ortadan kaldırılmasına ve böylece şirketlerde, kurumlarda hanelerde hijyenik durumun iyileştirilmesine sürdürülebilir bir şekilde katkıda bulunur. İlaçlama için çağrı merkezlerimizden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA