Market İlaçlama

İstanbul’da Güvenilir Market İlaçlama Servisi mi Arıyorsunuz?

market

Market ilaçlama, uzman ekipler tarafından en etkili şekilde devam eder. A1 İlaçlama, böcekleri hızla ve kalıcı olarak ortadan kaldırarak mağazada ki tehdidi sonlandırır. Güvenli ve çevre dostu ilaçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

A1 Markası İle Tanışın :

İstanbul’da onlarca marketi böceklerden kurtardık. Onlarca teşekkür ve 5 yıldızlı yorumla öne çıkıyoruz. Böceğin yuva alanlarını senelerce tecrübe ettik. Güvenilir ve etkili ilaçlama servisimizle yanınızdayız!

İDDAALIYIZ : Övgü dolu 5 yıldızlı müşterilerimizden gelen yorumlarımızı görmek için tıklayın.

Market ilaçlamada kullandığımız marka, Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve marketteki canlılara veya size zarar vermeyen özel kimyasalları içerir. Kullandığımız kimyasalların güvenliği konusunda asla taviz vermemekteyiz.

İlaçlama öncesinde, marketi detaylı bir şekilde inceler ve sizin taleplerinizi dikkate alırız. Bu bilgiler doğrultusunda, yılların tecrübesiyle seçtiğimiz güvenilir markaların ilaçlarını tercih eder ve uygularız.

Daha önce onlarca markette başarıyla gerçekleştirdiğimiz işlerden edindiğimiz deneyimle,memnuniyetini ön planda tutarız. Bizi tercih eden ve tavsiye eden müşterilerimize teşekkür ederiz.


Hangi Marka İlaç Kullanıyorsunuz?

Markamız, güvendiğimiz Bayer ve Syngenta market ilaçlarını kullanmaktadır.

indirindir


Market İlaçlama Fiyatı Ne Kadar?

ilaclama fiyati

Market ilaçlama için öngörülen fiyatlar:

İlaçlama fiyatları bulunduğunuz ilçeye, resmi ve tatil günlerine, böcek yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne, haşere türüne göre ve ikinci ilaçlama gerekip gerekmediğine göre değişiklik gösterir. Yazılan fiyatlar öngörülen fiyatlar olup, kdv hariç fiyatlardır.


Periyodik Market İlaçlama Programı

bina ilaclama zamani

Marketlerde kullanıma hazır, önceden paketlenmiş ürünlerin depolandığı bölgelerde yoğun haşere sorunu yaşanabilir. Bu sorunun önüne yalnızca periyodik ilaçlama yöntemleriyle geçilebilir.

İlaçlama yöntemi, haşerelerin yoğunluğuna ve çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Özellikle istila durumunda, haftalık veya 15 günlük uygulamalar yapılmalıdır. Yoğunluk süreci sona erdiğinde ise aylık programlar kesintisiz sürdürülmelidir.


Marketlerde Neden Periyodik İlaçlama Yapılmalı?

garanti elgesi

Gıda işletmelerinin tamamı, hiç haşere görülmemesi durumunda bile periyodik ilaçlamayı kesintisiz sürdürmelidir. Çünkü tek bir haşere bile, çok kısa sürede yüzlerce sayıya ulaşabilir. Bu durumun önüne geçmek için belirli bir periyotta size çözüm sunacağız. Alternatif yöntemlere göre, sizin onaylayacağınız çalışma başlatılır.

 


SONUÇ : Marketler sürekli olarak sevkıyat aldıkları için taşıma yoluyla haşere ve kemirgen baskınına uğrayabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için düzenli ilaçlama şarttır.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHEMEN ARA